erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To chyba Mika:). Nie wiem, co sie dzieje, ale takiego zastoju w adopcjach dawno nie było:shake:. Zero telefonów, oprócz chętnych na owczarkowate szczeniorki, które już dawno w domu, ale innych proponowanych psiaków nie chcą. Jestem załamana, bo mamy teraz rekordową ilość psiaków do adopcji - 17, nie wiem, czy będziemy w stanie utrzymac tyle psów:-(. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Może tym razem sie uda. Choć adopcji teraz , jak na lekarstwo . My mamy teraz 18 psiaków i nic nie mozemy wydac, nawet na szczeniaki nie ma chętnych:(. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Może koty nie chciały konsumować na miejscu i wzięły na wynos;). -
No to super wieści, oby tak dalej :):).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No może troszkę, tylko do Kajtula w młodości, bo dużo piękniejsza:). [URL="http://img801.imageshack.us/i/sdc17321.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3370/sdc17321.jpg[/IMG][/URL] Malagos, ten maluszek u Ciebie sam, czy z mamą? Już do wydania ? -
Ojej, to straszna przygoda. Najgorsze,że nie ma dobrych sposobów na dziki. Tu jest podobno jakis preparat skuteczny. [URL]http://wyborcza.biz/Firma/1,101966,3887871.html[/URL] Może powinnas nosić gaz pieprzowy, ale jak go zastosowac,żeby psiakowi nie zaszkodzić:roll:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rozpoznaję teren PIWet-u:razz:. Andzia69, starszej rudej spanielki poszukuje emilia2280, ale ona zaginęła w Zawierciu. Barunia już miesiąc w swoim nowym domku:). Przytył, waży już 40 kg. W tych 40 kg oprócz kilograma zwędzonej polędwicy jest również 12 surowych jajek, ostatnia zdobycz Barego:diabloti:. [IMG]http://i46.tinypic.com/jpyl5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2eda72w.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1xgfp.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/4juxjd.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Było do przewidzenia,że taki piękny pies nie będzie długo czekał :). Linssi, gdyby były jeszcze jakies telefony o ON-ka, to pamietaj o Kanisie. Jaaga nie dzwonił nikt do mnie w sprawie Albinki. Ale dlaczego do Ciebie przyszedł mail o Silvę?:roll: Chętnych na jamniczkę możesz kierować do mnie, tzn Twoja jamnisia już wydana? Mag.do, ale pięknie jest w Twoim lesie....:p [URL="http://img21.imageshack.us/i/22856438.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3799/22856438.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#0000ff]Wpłynęło 280 zł z bazarku od mariusza pp, bardzo serdecznie dziękujemy . [URL=http://smayliki.ru/smilie-1064792583.html][IMG]http://s17.rimg.info/f79a54f2d7bfcb1b5f8b99b6e4376812.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To jest na 100% inna sunia w Mostach, czyli juz sa dwie. Tam nikt nie da jesć. Anka jak była gdzieś 1,5 mies.temu, to zostawiła sporo jedzenia facetowi,zeby karmił ta małą sunię, ale pewnie już sie skończyło i psy głodują:-(. Ale nawet gdyby sie ta dała złapać, to i tak nie ma gdzie jej zabrać. Jak naraz zabrałysmy ze wsi 5 suczek, to i tak mamy dużo więcej niż możemy utrzymać, zresztą nie ma nawet pół miejsca. A tu jeszcze zero adopcji i mimo wielu ogłoszeń nikt nie dzwoni :shake:. Ja też dowiedziałam się o następnej jamniczce na łańcuchu i już nie mogę spać przez nią. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niestety , mimo wielokrotnych prób, nawet z klatką pułapką, sunia nie złapana. Anka tylko postawiła kiedyś budkę styropianową, ale nie wiadomo czy jeszcze tam jest. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i48.tinypic.com/10fngjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2v0oggo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/9fqovm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/16h20k5.jpg[/IMG] Jogi coraz bardziej jamniorka przypomina:) [IMG]http://i45.tinypic.com/1ihqme.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia69, mówiłam, że za sterylkę pokryjemy:). Napisz też ile dołożyłaś do transportu. Dzięki za pomoc:loveu:. Bardzo dziękujemy taks ,że juz kolejny raz wspiera nasze psiaki, tym razem kwotą 1702 zł:lol:. Równiez bardzo dziękujemy Inci, która przekazała z bazarku 521 zł:). [URL=http://smayliki.ru/smilie-1065073479.html][IMG]http://s17.rimg.info/8339952f7d694bf89c7664e74d511ed2.gif[/IMG][/URL] Może uda nam sie dzięki temu wyjść z długu:). Choc pewnie nie na długo, bo psiaków przybywa, tylko dzisiaj 5 suczek! A adopcji nie ma:shake:. Nawet na szczeniaki nie ma chętnych. Bardzo pilna jest adopcja Misi, bo p.Ania nie za bardzo sobie z nią radzi. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No coś podobnego!?:crazyeye: Tak szybko??? Ja wam sie to udało:razz:? Myślę,że to chyba przez to szczęśliwe imię;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Granatowo szary jest mój/podpisany/, więc proszę nie robić na niego zakusów:cool3::diabloti:. Jeszcze tylko na bordowo -szary zaraz ktoś będzie chętny:cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trochę Maszy:). [IMG]http://i47.tinypic.com/505f8z.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10eixc3.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/x6j4pe.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/33b214z.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To by było super, tylko czy psiak by był w mieszkaniu? [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7990/p1010165zk.jpg[/IMG] Tym to się udało:). Niestey Misia jak na razie nie ma tyle szczęścia. Były domki na horyzoncie, ale wszystko sie rozmyło. Za to Maszeńka ma sie bardzo dobrze, dziewczyna mówi,że bardzo wiele radości wniosła do ich życia. Nawet więcej niż ich 7 -letni psiak, którego mają od szczeniaka. Rezydent natomiast po pierwszym zachwycie koleżanką i nadmiernym okazywaniu go, przeszedł do fazy zazdrości i obrażania się ;). Na razie fotki z komórki, ale będą lepsze. [IMG]http://i46.tinypic.com/n32jxv.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/21y3x5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2nvw5zd.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko, napisz tekst z opisem tej sytuacji, może ktoś się wzuszy. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Misię ma jutro oglądać pani z Kielc, zobaczymy. Agatko, oczywiście ogłoś na mnie Maksa . Fajny psiak i strasznie smutna historia. A w jakiej miejscowości bedzie mieszkał teraz ten chłopiec? Super by było, gdyby psiak znalazł dom gdzieś blisko,żeby chłopiec mógł go odwiedzać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sara [IMG]http://i47.tinypic.com/r0wigi.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/29zpzlk.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/hs71ph.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wczoraj do mag.dy trafiła Ruda:). Bardzo się cieszę,bo to świetna, mądra sunia. Teraz nareszcie bedzie miała lepsze fotki i większe szanse na dom. Na razie troche boi sie aparatu. A to fotki z nowych domów onkowatych sunieczek:). Inka [IMG]http://i46.tinypic.com/ape6j5.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/24fjxxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/4t69no.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/fub1p0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rmsk8z.jpg[/IMG] -
No to czekamy na fotorelację z imprezy i całuski dla Bazylka:loveu:.