Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. To chyba Mika:). Nie wiem, co sie dzieje, ale takiego zastoju w adopcjach dawno nie było:shake:. Zero telefonów, oprócz chętnych na owczarkowate szczeniorki, które już dawno w domu, ale innych proponowanych psiaków nie chcą. Jestem załamana, bo mamy teraz rekordową ilość psiaków do adopcji - 17, nie wiem, czy będziemy w stanie utrzymac tyle psów:-(.
  2. Może tym razem sie uda. Choć adopcji teraz , jak na lekarstwo . My mamy teraz 18 psiaków i nic nie mozemy wydac, nawet na szczeniaki nie ma chętnych:(.
  3. Może koty nie chciały konsumować na miejscu i wzięły na wynos;).
  4. No właśnie, może cos jej się stało, a powiedzieli,że zaginęła. Gdzie by taka starowinka poszła, a jeżeli już, to przecież nie przemieszczała sie błyskawicznie i ktoś by ją w takiej małej miejscowości musiał widzieć. Coś to wszystko podejrzane.
  5. No to super wieści, oby tak dalej :):).
  6. No może troszkę, tylko do Kajtula w młodości, bo dużo piękniejsza:). [URL="http://img801.imageshack.us/i/sdc17321.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3370/sdc17321.jpg[/IMG][/URL] Malagos, ten maluszek u Ciebie sam, czy z mamą? Już do wydania ?
  7. Ewab, może suńka wzorem ostatnich Twoich tymczasów szybko znajdzie dom,... oby:).
  8. Ojej, to straszna przygoda. Najgorsze,że nie ma dobrych sposobów na dziki. Tu jest podobno jakis preparat skuteczny. [URL]http://wyborcza.biz/Firma/1,101966,3887871.html[/URL] Może powinnas nosić gaz pieprzowy, ale jak go zastosowac,żeby psiakowi nie zaszkodzić:roll:.
  9. Rozpoznaję teren PIWet-u:razz:. Andzia69, starszej rudej spanielki poszukuje emilia2280, ale ona zaginęła w Zawierciu. Barunia już miesiąc w swoim nowym domku:). Przytył, waży już 40 kg. W tych 40 kg oprócz kilograma zwędzonej polędwicy jest również 12 surowych jajek, ostatnia zdobycz Barego:diabloti:. [IMG]http://i46.tinypic.com/jpyl5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2eda72w.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1xgfp.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/4juxjd.jpg[/IMG]
  10. Było do przewidzenia,że taki piękny pies nie będzie długo czekał :). Linssi, gdyby były jeszcze jakies telefony o ON-ka, to pamietaj o Kanisie. Jaaga nie dzwonił nikt do mnie w sprawie Albinki. Ale dlaczego do Ciebie przyszedł mail o Silvę?:roll: Chętnych na jamniczkę możesz kierować do mnie, tzn Twoja jamnisia już wydana? Mag.do, ale pięknie jest w Twoim lesie....:p [URL="http://img21.imageshack.us/i/22856438.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3799/22856438.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#0000ff]Wpłynęło 280 zł z bazarku od mariusza pp, bardzo serdecznie dziękujemy . [URL=http://smayliki.ru/smilie-1064792583.html][IMG]http://s17.rimg.info/f79a54f2d7bfcb1b5f8b99b6e4376812.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
  11. To Misiu juz ma domek? Jakieś błyskawiczne adopcje macie ostatnio:).
  12. To jest na 100% inna sunia w Mostach, czyli juz sa dwie. Tam nikt nie da jesć. Anka jak była gdzieś 1,5 mies.temu, to zostawiła sporo jedzenia facetowi,zeby karmił ta małą sunię, ale pewnie już sie skończyło i psy głodują:-(. Ale nawet gdyby sie ta dała złapać, to i tak nie ma gdzie jej zabrać. Jak naraz zabrałysmy ze wsi 5 suczek, to i tak mamy dużo więcej niż możemy utrzymać, zresztą nie ma nawet pół miejsca. A tu jeszcze zero adopcji i mimo wielu ogłoszeń nikt nie dzwoni :shake:. Ja też dowiedziałam się o następnej jamniczce na łańcuchu i już nie mogę spać przez nią.
  13. Niestety , mimo wielokrotnych prób, nawet z klatką pułapką, sunia nie złapana. Anka tylko postawiła kiedyś budkę styropianową, ale nie wiadomo czy jeszcze tam jest.
  14. [IMG]http://i48.tinypic.com/10fngjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2v0oggo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/9fqovm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/16h20k5.jpg[/IMG] Jogi coraz bardziej jamniorka przypomina:) [IMG]http://i45.tinypic.com/1ihqme.jpg[/IMG]
  15. Andzia69, mówiłam, że za sterylkę pokryjemy:). Napisz też ile dołożyłaś do transportu. Dzięki za pomoc:loveu:. Bardzo dziękujemy taks ,że juz kolejny raz wspiera nasze psiaki, tym razem kwotą 1702 zł:lol:. Równiez bardzo dziękujemy Inci, która przekazała z bazarku 521 zł:). [URL=http://smayliki.ru/smilie-1065073479.html][IMG]http://s17.rimg.info/8339952f7d694bf89c7664e74d511ed2.gif[/IMG][/URL] Może uda nam sie dzięki temu wyjść z długu:). Choc pewnie nie na długo, bo psiaków przybywa, tylko dzisiaj 5 suczek! A adopcji nie ma:shake:. Nawet na szczeniaki nie ma chętnych. Bardzo pilna jest adopcja Misi, bo p.Ania nie za bardzo sobie z nią radzi.
  16. No coś podobnego!?:crazyeye: Tak szybko??? Ja wam sie to udało:razz:? Myślę,że to chyba przez to szczęśliwe imię;)
  17. Granatowo szary jest mój/podpisany/, więc proszę nie robić na niego zakusów:cool3::diabloti:. Jeszcze tylko na bordowo -szary zaraz ktoś będzie chętny:cool3:.
  18. Jeszcze trochę Maszy:). [IMG]http://i47.tinypic.com/505f8z.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10eixc3.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/x6j4pe.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/33b214z.jpg[/IMG]
  19. To by było super, tylko czy psiak by był w mieszkaniu? [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7990/p1010165zk.jpg[/IMG] Tym to się udało:). Niestey Misia jak na razie nie ma tyle szczęścia. Były domki na horyzoncie, ale wszystko sie rozmyło. Za to Maszeńka ma sie bardzo dobrze, dziewczyna mówi,że bardzo wiele radości wniosła do ich życia. Nawet więcej niż ich 7 -letni psiak, którego mają od szczeniaka. Rezydent natomiast po pierwszym zachwycie koleżanką i nadmiernym okazywaniu go, przeszedł do fazy zazdrości i obrażania się ;). Na razie fotki z komórki, ale będą lepsze. [IMG]http://i46.tinypic.com/n32jxv.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/21y3x5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2nvw5zd.jpg[/IMG]
  20. Agatko, napisz tekst z opisem tej sytuacji, może ktoś się wzuszy.
  21. Misię ma jutro oglądać pani z Kielc, zobaczymy. Agatko, oczywiście ogłoś na mnie Maksa . Fajny psiak i strasznie smutna historia. A w jakiej miejscowości bedzie mieszkał teraz ten chłopiec? Super by było, gdyby psiak znalazł dom gdzieś blisko,żeby chłopiec mógł go odwiedzać.
  22. Sara [IMG]http://i47.tinypic.com/r0wigi.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/29zpzlk.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/hs71ph.jpg[/IMG]
  23. Wczoraj do mag.dy trafiła Ruda:). Bardzo się cieszę,bo to świetna, mądra sunia. Teraz nareszcie bedzie miała lepsze fotki i większe szanse na dom. Na razie troche boi sie aparatu. A to fotki z nowych domów onkowatych sunieczek:). Inka [IMG]http://i46.tinypic.com/ape6j5.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/24fjxxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/4t69no.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/fub1p0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rmsk8z.jpg[/IMG]
  24. No to czekamy na fotorelację z imprezy i całuski dla Bazylka:loveu:.
×
×
  • Create New...