Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. To super,że sunieczka coraz lepiej:). A tego staruszka ktoś szuka?
  2. Poker, gdybys mogła zapytać weta, czy można jej dawać Calo-Pet, to pasta wit.-energetyczna, też pobudza apetyt. Dawałam mojej mikrusce po operacji, bardzo chętnie jadła.
  3. Ewelinka donosi, że jedna z cziłek, którą samodzielnie wyadoptowało schronisko, już do niego wróciła:diabloti:. To ta najwieksza i najodważniejsza z suniek.
  4. [quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][B][COLOR=#008000]To już 6 lat Erko dziękuję po raz kolejny [/COLOR][/B] :Rose: [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_QPjS-m0OOM/UMHqhxgST1I/AAAAAAAAMVc/aj20ZjUGmI4/s640/P1000240.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/QUOTE] Ależ ten czas leci. Rudziu masz rację, to jedna z najlepszych moich adopcji, a jeśli chodzi o dzikusy, to z pewnością najlepsza:). To ja dziękuje za miłość i cierpliwość do Bianeczki:buzi::iloveyou:.
  5. Jeśli chodzi o kurczaka , to moje niejadki jedzą tylko takie mięsko z udek wilgotne, nie lubią suchego z piersi.
  6. Kocią saszetkę psy lubią , ale moje od razu maja biegunkę po niej, lepiej nie ryzykować. Można by jej było podawać Calo-Pet, tylo nie wiem , czy w lecznicy jakiejś sie dostanie, ja kupowałam przez internet. [SUB][SIZE=2][COLOR=#0000cd][B]WŁAŚCIWOŚCI[/B] Calo-pet dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych (wątroba halibuta), niezbędnych witamin, składników mineralnych i (koniecznej w żywieniu kotów) tauryny. Niedobór tauryny prowadzi u kotów do degeneracyjnych zmian siatkówki, klinicznie objawia się to zmniejszoną ostrością widzenia, rozszerzeniem źrenicy, co może prowadzić do utraty wzroku. Niedobór tauryny prowadzi również do zaburzeń pracy mięśnia sercowego (kardiomiopatia rozstrzeniowa). Ze względu na dobry smak pasty możliwe jest dostarczanie niezbędnej energii nawet w przypadku braku apetytu i przyjmowania niewystarczającej ilości karmy. Pasta również pobudza apetyt i tym samym zwiększa się ilość przyjmowanego pokarmu. [B]WSKAZANIA[/B] Uzupełnienie niedoboru substancji odżywczych powstałych na skutek nieprawidłowego żywienia lub w przypadku dostarczania niewystarczającej ilości karmy. W czasie rekonwalescencji, po przebytych chorobach oraz operacjach, w sta-nach wyczerpania, uzupełniania niedoborów witamin i związków mineralnych [/COLOR][COLOR=#000000]Tu jest mowa o kotach, ale pasta jest dla psów i kotów. [/COLOR][/SIZE][/SUB]
  7. Sharka, dzięki:). Zaraz wyślę nr konta.
  8. Nikaragua, bardzo dziękujemy:). Dzisiaj pojechała do stałego domku w Krakowie jedna z cziłek od Jaagi. Bardzo dziękujemy Joli p :) , która zawiozła sunię z Katowic . Jest też juz chętny domek na Liska w Tarnowie,państwo przyjadą po niego we wtorek :). Czyli z cziłek zostałaby tylko jedna sunia u Jaagi, brązowa Musia. Bo sunie u Poker juz mają zaklepane domy. Trzymamy tylko mocno kciuki za powrót do zdrowia maleńkiej Dusi . I jeszcze jedna dobra wiadomośc ,dzisiaj do domu w Mszanie Dolnej pojechła ON-ka, Astra. Dziekujemy bardzo TZ-owi mag.dy:), który poświęcił się i wstał o świcie, aby zawieźć sunię do Krakowa, skąd odebrała ją pani Bożenka. A właśnie teraz węgielkowa jedzie zawieźć sunię z Micigozda do dt do Masłowa. Tylko sunia musi się zgodzić z yorczką rezydentką. A wcześniej przerzucała cavaliera, gdzies pod Częstochowę, ale to już sama napisze, bo nie nadążam;).
  9. Czy w Krakowie weci bez problemu robia sterylki aborcyjne? Gdzie można wysterylizować sunię ciężarną w N.Hucie, w przystępnej cenie?
  10. Trzymamy mocno kciuki za Dusieńkę. Tez myślę, że zabranie w tym momencie siostrzyczki będzie zbyt dużym stresem dla suni. A jak juz będzie mogła jeść, to konurencja przy misce tez dobrze jej zrobi na apetyt.
  11. [B]PILNE! Sunieczka z Micigozda potrzebuje choć dt.[/B] Były nadzieje na ds, potem na dt , ale wszystko się rozwiało:(. [IMG]http://i40.tinypic.com/8vvgxf.jpg[/IMG] Wogóle nic nie wychodzi, było już kilku kandydatów na cziłki od Jaagi i wszyscy w ostatniej chwili zrezygnowali. Wczoraj zabrałyśmy ze schronu ostatniego pieska z 8 odebranych z interwencji. Ale on jest sporo większy, waży ok. 6 kg. Jest w dt w Kielcach. Chciałyśmy tez zabrać sunię, ale wyadoptowało ją schronisko.
  12. Też przyszłam wesprzeć choć duchowo i życzę Ci Rudziu,żeby Twój wątek nie za bardzo się rozrastał. Choć znając realia, wiem, że teren u Ciebie równie trudny, jak nasze świętokrzyskie. Sunieczka cudna, w moim typie, a Razmzes powala uśmiechem:).
  13. USG było robione , ma zapalenie jelit .
  14. Czekamy na wieści od Poker, ale z dopołudniowej rozmowy telefonicznej wiem,że nie jest dobrze:(.
  15. Tak Radku, dotarła wpłata od Ciebie - 50 zł, bardzo serdecznie dziękujemy:). Dziękujemy też Kam za bazarek dla Oskara:).
  16. Tak, Czika dalej czeka na dom. A to sunia z Micigozdu, która szuka chociaż dt. [IMG]http://i41.tinypic.com/2iuq04x.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2wpti14.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ws4a3t.jpg[/IMG]
  17. [quote name='savahna'] Dotarła do mnie kolejna paka wrocławsko-holenderska od Państwa Szue na nasze psiaki.Smakowita dosyć: mi.in holenderskie czekoladki i dużo jedzonka psio-kociego,zegarki naręczne,młoteczki piszczące i inne gadżety... Bardzo, bardzo dziękujemy. [URL="http://smayliki.ru/smilie-1014977895.html"][IMG]http://s17.rimg.info/4fb3fa630cb0458a4e42c5bf4b769800.gif[/IMG][/URL] [/QUOTE] Wielkie dzięki!:buzi::modla: Dziękujemy też Nikaragui za poprowadzenie bazarku:loveu:. Chyba ,że savahnka nie da sobie wydrzeć tej przyjemności:razz:. Ewelinko, to savcia nauczyła Cie fałszowania postów, nieprawdaż:eviltong:.
  18. [quote name='Poker']Zapłaciłam za puszki 3xpo12 zł = 36 zł i za badania, kroplówkę ,antybiotyk do domu 273,24 zł czyli w sumie 309 zł.[/QUOTE] Bardzo byśmy prosiły o wsparcie finansowe,bo w tej chwili skarpeta naszych kieleckich psiaków jest na bardzo dużym minusie:(.
  19. Bo temat psiej kupy jest bardzo interesujący:eviltong:.
  20. Ale poczatkowo pisałaś, że coś tam jadły? Może nie sa przyzwyczajone do suchej, nie wiadomo, czym ta baba je karmiła.
  21. [quote name='savahna'] Onka u mag.dy to ma ostatecznie jakieś imie???????[/QUOTE] No właśnie, węgielkowa proponowała Sally, ale mnie już bardziej podoba sie Twoja propozycja , Lora albo Astra, ale zdecyduj sama:razz:.
  22. Rzeczywiście super wieści, Poker śladem wegielkowej pozbywa się w błyskawicznym tempie swoich tymczasowiczek:). Jest też inna dobra wiadomośc, domku doczekała się Szarka, ostatnia sunia z pięciopaku masłowskiego:). Państwo z Kielc właśnie podpisują umowę u mag.dy :).
  23. Szykował się w Krakowie , a znalazł się w Kielcach;).
×
×
  • Create New...