erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Te wszystkie psiaki, które wstawiła mag.da przygarnęli tymczasowo ludzie po zmarłym sąsiedzie. Ale oni mają swoje psy, nie mogą wszystkich zostawić. Zostawią tylko tą biało-czarną , matkę szczeniaków, reszta szuka domów. Ludzie z sercem dla psów, ale biedni, dlatego pomożemy im na razie z karmą, a Anka pomogła im wysterylizować suczki. Szczeniorki cudne:). I ta sunia większa też przekochana. -
Misia- dotarła w końcu do Anglii do domku stałego!
erka replied to Izabela124.'s topic in Już w nowym domu
Czy naprawdę na waszym terenie nie ma kogoś, kto by wziął takie maleństwo do dt? Przecież ona błyskawicznie znajdzie dom, tylko trzeba ja trochę ucywilizować, jak całe życie spędziła w oborze na łańcuchu. A na opiekę i dobre zajęcie się sunią ze strony wnuczki bym nie liczyła, skoro do tej pory pozwoliła na coś takiego,żeby maleństwo było na krowim łańcuchu, musi być tak samo beznadziejna i bez serca :mad:. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Radku, bardzo dziękujemy:). Zamówiłam dla Oskara Royal Hepatic 12 kg - 209 zł. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo za bazarek, będziemy podnosić:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg']No to trzymam mega mocno. erko a napiszesz cos wiecej o domku? Plis:)[/QUOTE] Wilma pojechała do Wolicy, dom z ogródkiem. Pani już wcześniej była u mag.dy zobaczyć sunię, zdecydowana była na nią, choć widziała jak Wilma się zachowuje. Poprzednio też miała uratowaną sunię, bardzo wycofaną, która doszła u niej do normalnego stanu. Była u mag.dy ze znajomym, którego nazwałyśmy "zaklinaczem psów", bo Wilma o dziwo dała mu się pogłaskać, a Fraszka, ktora strasznie drze japę na wszystkich obcych, do niego podeszła i polizała po ręce. Wilma będzie mieszkała w domu, na razie wogóle nie będzie wypuszczana do ogródka, żeby przyzwyczaiła się do miejsca, a potem na lince, jak będzie taka potrzeba. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiadomość dnia - dzikuska Wilma już grzeje dupkę w nowym domku!:multi: Na razie wszystko w porządku, trzymajcie kciuki:). -
To chyba zaczniemy się też spryskiwać Adwantixem, bo u nas tez nie da się wejść do lasu, a nawet na osiedlu pełno komarów. Pozdrawiam Waszą rodzinkę:loveu:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest chętna pani na rudego kociaka w Katowicach, szukamy transportu. Nie ma gdzies psa w typie naszego Rudiego, czyli takiego szpicowatego małego psiaka, bo jest chetny? Był tez fajny tel o Albinkę, jak ona po 3 latach od pod tygodnia w świetnym domu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Magda, daj gołopońca, plizzzzzz Erosła, czy Ty byłaś ze mną na wycieczce po niuńkę, w klapkach i fijołkowo-lazurowej gustownej spódnicy? tu na tym zdjęciu! [URL]http://i42.tinypic.com/2qdsgtx.jpg[/URL][/QUOTE] Ponieważ ja byłam osobą robiącą zdjęcie, wychodzi na to, że to Ty jesteś uwieczniona wraz z sunią:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i41.tinypic.com/6fb8k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/n4y41t.jpg[/IMG] Po drodze byłyśmy nakarmić czarnego psa koczującego w Mąchociach, a potem szukałyśmy kulejącego ON-ka , wyrzuconego w os.Dabrowa. Psa nie widziałyśmy, ale węgielkowa będzie miała jego fotki. I jeszcze dostałyśmy info o pięknej suce ON z cieczką w Ćmińsku. Potrzebny jest pilnie dla niej dt . Wczoraj przy ul.Jagielońskiej leżał mały rudy piesek/sunia, postury jamnika , z trochę dłuższą sierścią, prawdopodobnie wyrzucony z samochodu . Chciałysmy go złapać ze znajomą , ale nie udało się, był bardzo wystraszony . Gdyby ktoś widział takiego psiaka , to dajcie znać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szkoda ,że nie widziałam wcześniej co ta węgielkowa wypisuje, bo nie pojechałabym z nią dzisiaj na wieś po szczeniorkę:diabloti:. Malutka zabrana od baby, która wogóle sie nią nie interesowała . Była bardzo głodna , w samochodzie rzuciła się łapczywie na suchą karmę , pewnie mama już jej nie karmiła, a baba nie dokarmiała. Sunieczkę zawiozłyśmy do Roszpunki i rano jedzie z jej TZ-tem do domku w Krakowie:). [IMG]http://i44.tinypic.com/6i616v.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/r25hyd.jpg[/IMG] Mamusia też jest do wydania, bo baba jej nie chce. Przemiła,wdzięczna, maleńka suńka, chyba z 5 kg. [IMG]http://i40.tinypic.com/2mxjyw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2znxsux.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2qdsgtx.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i42.tinypic.com/et5q49.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yko1ex.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ay26ok.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2yl75dx.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/o6zhj5.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to uratowana kocia rodzinka. Kocica musiała być domowa, bo bardzo przytulaśna. Ale jest juz chętna osoba na nią, tylko trzeba czekać ze sterylką, bo kicia bardzo wychudzona. Natomiast domów szukają dzieci, czyli dwa rude kocurki i bura śliczna kociczka. [IMG]http://i44.tinypic.com/91hvrl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/dny0xj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/298q54.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lw3cq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6jnhjq.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Spajkuś cudny, tak się cieszę, że zabrałyście go z tego łańcucha :). Mag.da mówi,że niestety trzeba go ogolić do zera, ma okropne filce, a w zasadzie takie kule z sierści, które bardzo mu przeszkadzały. Podobno ta skołtuniona sierść byłą wplątana w łańcuch, tak,ze trudno go było odpiąć, musiał cierpieć przez to biedaczek:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 28.05.2013 i debet wynosił [/SIZE][B][SIZE=2]-2644,60 zł. [/SIZE] Wpłaty: [/B]137 zł -Rudzia-Bianka /bazarek/ 400 zł - jkp 1807 zł - taks /bazarek/ 302 zł - Nikaragua /bazarek/ 147 zł - Nikaragua /bazarek/ 150 zł - ewelinka_m /bazarek/ [B]Razem: 2943 zł Wydatki: [/B]300 zł - hotel Saby/4.05-28.05/ 192 zł - hotel Czarka /16.05-31.05/ 84 zł - hotel Kamy /1.06-6.06/ 22 zł - adresówki 100 zł - transport Happy do Katowic 150 zł - transport Czarka do Krakowa 200 zł - dt Albinki 140 zł - dt Oskara [B]Razem:1188 zł Saldo: 2943- (1188+2644,60)= [COLOR=#ff0000]-889,60 zł [/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][SIZE=1][COLOR=#000000]Rozliczenie suczek masłowskich/ Suzanka/: /z poprzedniego rozliczenia zostało 400 zł/ Wpłaty: 50 zł - anetaks4 30 zł - Linssi Razem: [B]80 zł [/B] Wydatki: 100 zł - dt Suzanki 180 zł - sterylizacja Suzanki Razem:[B]280 zł Saldo: [/B]480-280= [B]200 zł [SIZE=2][/SIZE][/B][SIZE=2]W skarpecie, którą od niedawna udostępniła nam Fundacja Kastor, kieleckie psiaki mają 197 zł. Środki z tej skarpety mogą być rozliczane tylko fakturami, będą więc przeznaczane wyłącznie na wydatki weterynaryjne. [/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#0000ff][SIZE=2]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze psiaki i pomogli nam zmniejszyć dług.[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#000000][SIZE=2]:buzi::loveu::iloveyou::iloveyou: [/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]Pod naszą opieką pozostają: Oskar, Wilma, Suzanka, Nanna, Misiunio[/COLOR][/SIZE][/SIZE] -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 20 zł dla Oskarka od Ajula, bardzo dziękujemy:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj była sterylizowana nasza dzikuska Wilma. Mag.do, jak tam sunia się czuje, czy bardzo zestresowana? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Taki pięknioch na łańcuchu:diabloti:, musimy go zabrać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jak już napisalam na wątku Albinkowym ten domek to zasługa węgielkowej:loveu: która dopięła swego i wyekspediowała sunię do domu, choć ja już straciłam na to nadzieję i pewnie nie tylko ja. Dostanie za to dwa kieliszki szampana;). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Okazja do szampana jest w takim razie podwójna, bo podaję wiadomość stulecia, sygnalizowaną już przez savahnę:razz:: [COLOR=#ff0000][B][SIZE=2]ALBINKA JEST JUŻ W SWOIM STAŁYM DOMKU!!!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][/COLOR] -
A co Misiu mówi na tą awangardową fryzurę, zadowolony, czy ma gust bardziej zachowawczy:razz:?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaka Wilma uśmiechnięta, jak normalny pies już wygląda:). Niestety akcja łapania suni ze szczeniakami w lesie pod Włoszczowicami sie nie udała, dziewczyny teraz wracają, pewnie napiszą więcej.