Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Co to sie dzieje, trzecia sunia w przeciągu ostatnich dni z guzami na listwie mlecznej.:( Niedawno operowaliśmy Aiszę, teraz właśnie trwa operacja ON-ki Taszy, a tu jeszcze Salma:(. Trzeba by jak najszybciej operować, ale jak, skoro nie ma gdzie przechować suni po zabiegu
  2. A nie ma jakiegos odzewu od osób pomagających podhalanom?
  3. Doszło 500 zł dla Taszy od p.Agnieszki, bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::iloveyou:.
  4. Przytulanka, ale jakoś nikt sie do niej przytulać nie chce:(.
  5. No to problem:(. Boi sie dzieci? A jak do dorosłych osób, nawet Tobie nie da się pogłaskać ?
  6. Dogo07, nie wiem, o jakim szczeniaku piszesz, ale tel interwencyjny TOZ to 660365640, przynajmniej kiedys taki był.
  7. Węgielkowa, chyba jakies zjednoczenie myśli ;), bo miałam właśnie pisać o lewitującej Mariance, a Ty mi z ust wyjęłaś:razz:.
  8. A wiesz, co to za p.Jarek i co robi z wyłapanymi psami?
  9. Super by było, gdyby Niunia została na zawsze:).
  10. A co ten link ma wspólnego z p.Jarkiem?
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1147/794b782f809d23e2med.jpg[/IMG][/URL] Szczeniorek troszkę huskowaty znalazł dom w Kielcach:):). Mamy dostać fotki z nowego domu, na razie szczeniorek po zabraniu. [IMG]http://i43.tinypic.com/9gd9tv.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23hnhoh.jpg[/IMG]
  12. Niestety, jak na razie cisza, nikt nie dzwoni:(.
  13. Jeżeli hoteliku pod Kielcami nie zasypie całkowicie i da się dojechać, to Tasza bedzie sterylizowana w piątek.
  14. Dzięki Ziutka:), już aktywowałam ogłoszenia, teraz tylko czekamy na odzew:).
  15. Agniesiu, a miałabys jakieś ciepłe miejsce,żeby choć kilka dni po zabiegu przechować Salmę?
  16. Przelałam 200 zł do Jaagi na dt Albinki. Ewelinka_m, prosze uzupełnij w rozliczeniu.
  17. Azira jest do adopcji? Ile ma lat? Bo ogłaszamy naszą ON-ke, jakby było wiecej telefonów, moge przekierować. A Alfa i Alik są jeszcze?
  18. Tak Radku, doszło 20 zł, bardzo dziękujemy:). Przelałam do Jaagi 200 zł na dt za luty, [B]Oskar na minusie 213, 64 zł .[/B] W dodatku stan zdrowia Oskara ostatnio znacznie się pogorszył:(. Nasiliły się objawy alergii, mimo tego ,że cały czas jest na lekach. Podczas nieobecności Jaagi w domu, wydrapał sobie na grzbiecie spore rany. Byc może, powodem jest to,ze powinien być na ścisłej diecie leczniczej, a jemu udaje sie czasami podkraśc jedzonko innemu psiakowi. Niestety przy takiej ilości psów, Jaaga nie jest w stanie tego upilnować.
  19. Tak, domek ma mieć ta szczeniorka z ciemnym ryjonkiem, ale jeszcze nie poszła;), choc mamy nadzieję,że pójdzie w środę:).
  20. Cudne psiaki:). A co tam u Salmuni słychać? Psiaki juz doszły do siebie, trzeba mysleć o sterylkach suniek. Prosimy o wsparcie finansowe.
  21. Filipos popadł w niełaskę, bo państwo dostali jamniczkę króliczą od rodziny, u której przyszło dziecko na świat, więc musieli jej się pozbyć:diabloti:. A jamniczka jeszcze się oszczeniła, czyli to był pewnie powód, a nie te wymysły, które można między bajki włożyć:cool3:.
  22. Ja dostałam maila od pani Agnieszki, która zobaczyła jej ogłoszenie i również wątek na dogo i chciała pomóc finansowo Taszuni. Bardzo serdecznie dziękujemy!:loveu::loveu::loveu: Linssi, jeżeli się zgodzisz byc skarbnikiem dla Taszy, bo bardzo proszę prześlij mi nr konta, to podam pani Agnieszce.
  23. Roszpunko, a prosiłaś już Ziutkę o ogłoszenia dla ślicznoty?
×
×
  • Create New...