Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Malutka Rita też juz w domku w Wa-wie. Mam już jej fotki:). [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/120201rita6.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6315/120201rita6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/120201rita4.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/296/120201rita4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/120201rita5.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/264/120201rita5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Z tego miotu został tylko Frodo.
  2. Taki psiaczek, podobno juz niemłody koczuje w śmietniku na Świętokrzyskim:(. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/120201psiakzewitokrzysk.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/488/120201psiakzewitokrzysk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/120201.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/4692/120201.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/120201.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4692/120201.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. Wpłynęło 500 zł od Rudzi-Bianki z bazarków na kieleckie psiaki:). Rudzia, wielkie dzięki!:loveu::loveu::loveu:
  4. Jeżeli to tylko nużyca, to psów w dobrej kondycji nie zarażą.
  5. Oby okazał sie to domek odpowiedni dla Lizuni:).
  6. Miałam jakies telefony ze Śląska o szczeniaki, komu przekazać namiary, może by były dla tych bidulków z Olkusza. Tylko takie sobie, więc do sprawdzenia. Sprawdzam też dom w Zabrzu dla Marianki /tej z białym/.
  7. Czy ktoś mógłby pójść na wizytę pa w Zabrzu na ul.Kalinową? Bardzo prosimy o pomoc. Ma to byc dom dla szczeniorki.
  8. Linssi, ale ja nie mam nowych zdjęć, tylko te , któe zrobiłam na samym poczatku, jak jeszcze sunia była wystraszona i te ewelinki_m , ale na nich ona wygląda też na większą niż jest w rzeczywistości i jest tylko sunia na rękach, więc nie z bardzo ją widac.
  9. Psy pewnie trzymał w takich warunkach od lat, a chodzą pogłoski,że potrzebne mu one były do wyrabiania znanego w prymitywnym świecie "świetnego leku na płuca", ale nie ma na to dowodów. Rzeczywiście ciekawe ,że gmina nic o sprawie nie wie, skoro TOZ i pani rzecznik ds ochrony zwierząt zna ja od kilku miesięcy i podobno wysyłali pisma do różnych urzędów, chyba ,że było inaczej.
  10. Rudzia, wielkie dzięki:loveu:, zaraz będę potwierdzać. Nera jest mała, ale straszny żywioł, przynajmniej na dworze, szarpie się na smyczy, chce ja odgryzać. Może to dlatego,że sunia nie wybiegana, niestety pani Ania nie wychodzi z nią ile trzeba , a nie ma jej kto pomóc. W domu rzeczywiście pieszczocha. Niestety ma kiepskie zdjęcia. Moim aparatem cięzko zrobic dobre zdjęcie czarnemu psu, wychodzi czarna plama zazwyczaj.
  11. A to byłby bazzaross dopiero:evil_lol:. Super pomysł wegielkowa!:lol:
  12. Mag.da mówiła, że u niej Pychol i Frajda też chodzą na smyczy. Doszłyśmy do wniosku,ze psiaki z łańcucha są przyzwyczajone,że coś mają na szyi , a gorzej jest z tymi wolnymi ptakami.
  13. [quote name='malagos']Śmiać mi sie chce - miała być w budce, powoli oswajana, uczona chodzenia na smyczy - przez ten mróz już kanapowa dama z niej się robi :)[/QUOTE] Ha,ha, czyli mróz tym razem zadziałał na korzyść Nocki:). Kiedy malagos zaproponowała dla suni dt, ale w budce ciepłej, to stwierdziłysmy,że to i tak super warunki dla sunieczki, która śpi na śniegu, a tu mała spryciara wylądowała na kanapie:evil_lol:.
  14. Gosiapk, to jest niestety norma w tym środowisku, gdyby było inaczej, to los psów na wsiach tez byłby inny. Wystarczyłoby, gdyby na kazaniach czasami cos powiedzieli o traktowaniu zwierząt, też w końcu Bożych stworzeń. Ale co mają powiedzieć, jak sami nie świecą przykładem i mamy wiele przypadków znęcania sie nad zwierzętami przez kler właśnie . Agniesia, bardzo się cieszę,że Salma okazuje sie tak fajną sunią, będzie łatwiej jej znaleźć dom:). Jeżeli ktoś mógłby wspomóc nas w utrzymaniu tych psiaków i opiece wet., to bardzo prosimy o wpłaty na konto/ dziękujemy ŚTOZ za jego udostępnienie :)/, z dopiskiem [B]"psy z N.Słupii":[/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]ul. Św. Leonarda 1/4[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]25-311 Kielce[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]PL 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]SWIFT: PKOPPLPW[/COLOR][/SIZE][/B]
  15. Mag.do, jak myśmy je zabierali, to nie było czasu zaglądać w ząbki, tak ,że nie wiem. Pychol wygląda na psiaka około roku , Frajda chyba trochę starsza. A ważą chyba sporo poniżej 20 kg, chyba ,że juz u Ciebie tak przytyły;).
  16. Anetaks4 dzięki :), super ,że znalazłaś dt dla Niuni, bo nie wyobrażam sobie tego delikatnego maleństwa przy takich mrozach w schronisku . Ziutka życzymy dużo zdrówka:). Jak sie tak upominasz o ogłaszanie, to coś Ci podeślę, ale może Ty tak w gorączce tylko:razz:? Słuchajcie, czy normalni ludzie tez adoptują psy? Bo mam tylko takie telefony,że od razu mówie ,że nieaktualne, albo maile, gdzie ktos nie potrafi jednego poprawnego zdania sklecić po polsku :diabloti:. Agatko, mam jeszcze tylko jedno zdjęcie tego szczeniorka 7 tyg. Były gdzieś na watku schroniskowym , jak były młodsze , ale nie mogę znaleźc. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/120120frodo.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3389/120120frodo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Cudna i już nie taka smutna, jak na początku:). Ale cięcie mia niezłe, przez całe brzuszysko. Moze juz ją zacząć ogłąszać, Roszpunka, jak myślisz?
  18. No nareszcie chyba wszystkie ciotki usatysfakcjonowane:razz:. Jeszcze tylko Kajtunio, no i nie wiadomo, jak będzie z Terikiem. Okazuje sie,że wielkomiejskie życie jednak zupenie mu nie odpowiada , tęskni biedak za psim towarzystwem i odrobiną wolności. Savahna o Marianki były jakieś zgłoszenia, ale tego typu,że nawet nie zasługują na wzmiankę. Ale rzeczywiście było ich niewiele, już więcej ludzi pyta o te maluszki 7 tyg, ale też beznadziejni.
  19. Co tam u suńki? Jakaś sesja fotograficzna dzisiaj była?
  20. Oooo, to ciotki zawiedzione,że nie moga jechać z Brunkiem. A ja nawet nie bedę miała okazji,żeby go poznac osobiście:shake:. Ale dobrze, niech Brunio jedzie, jak najszybciej:).
  21. [INDENT]Psiaki u Magdy po konsultacjach nazwałyśmy Pychol / z lewej/ i Frajda:). [URL="http://img7.imageshack.us/i/63459580.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8084/63459580.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  22. Psiaki u Magdy po konsultacjach nazwałyśmy Pychol / z lewej/ i Frajda:). [URL="http://img7.imageshack.us/i/63459580.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8084/63459580.jpg[/IMG][/URL]
  23. Dziewczyny trzeba by na cito poogłaszać psiaki na Śląsk, może by sie jeszcze coś załapało razem z Bruniem. Wiecie, czy jest ktoś z Bochni na dogo? Potrzebna wizyta pa dla tego kawalera. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/120130niegu1.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6638/120130niegu1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/120130niegu.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/373/120130niegu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Na wszelki wyoadek można go jeszcze ogłaszac, tak, jak i jego braciszka, na którego nie ma chętnych. Jest to pilne, bo szczeniaczki przebywają w nieogrzewanym domku letniskowym. To braciszkowie Rity, która pojechała teraz do Warszawy. Mają 7 tyg, mama wazy 10 kg. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/120130frodo.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4227/120130frodo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. Agatko ślicznie dziękujemy za banerek:). Proszę się częstować:).
×
×
  • Create New...