Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/120130salma6.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6704/120130salma6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/120130salma7.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7711/120130salma7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/120130salmaodebranazint.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3899/120130salmaodebranazint.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Salmunia juz taka szczęśliwa:), mam nadzieję,że szybko zapomni,że całe życie spedziła do tej pory tak, w małej zagródce, odcięta wysokim płotem od świata. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/120127nsupia3.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/543/120127nsupia3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/120130salma1.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1941/120130salma1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/120130salma2.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4153/120130salma2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/120130salma3.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4192/120130salma3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/120130salma8.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/424/120130salma8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/120130salma4.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9772/120130salma4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. Roszpunko, jak widać z fotek Salmunia się cieszy i to bardzo :) . Cieszą sie też koleżanki Salmy, czyli sunieczki agniesi, które , jak widać bardzo fajnie sunię przyjęły. A ja się cieszę jeszcze bardziej:), bo myślałam,że ta biedna sunia będzie dłużej odzyskiwała formę psychiczną. A to Salmunia w towarzystwie rezydentek:). [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/120130salma10.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1838/120130salma10.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/120130salma11.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2646/120130salma11.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/120130salma13.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8987/120130salma13.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/120130salma9.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5042/120130salma9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/120130salma.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7518/120130salma.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Eeee, pojazd pewnie będzie węgielkowy, bo ciotka nie odmówi sobie zawiezienia ukochanego Brunka:). Ale jeszcze z dwie osoby się dodatkowo zmieści pewnie:).
  5. Jakby ktos chciał się załapać na wycieczkę, to niezbyt daleko, Śląsk:).
  6. To czekamy na nowe fotki:). A moze Roszpunko zdjąć jej na chwilę fartuszek i były by juz fotki do ogłoszeń?
  7. Taka, że normalne niedźwiedzie w zimie śpią, a świętokrzyskie wybierają się w podróż;).
  8. Taszunia piękna:). Widzę,że jeszcze się nikt nie zająknął o wiadomości dnia:siara:.
  9. Anetaks4 wielkie dzięki dla Ciebie i p.Roberta za zaopiekowanie się Niunią:). Całe szczęście,że malutka będzie mogła w warunkach domowych dojść do zdrowia po zabiegu. Myślę,że wieczorem można już odrobinkę wody dać do picia, a jutro lekkie jedzonko.
  10. WiosnaA, serdecznie dziękujemy za pamięć o Albince:):):).
  11. Agniesia, bardzo proszę wyślij fotki na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , bo wegielkwa będzie późno w domu, a my juz się nie możemy doczekać.
  12. Myślę,że lepszy domek naszej małej artystce nie mógł sie trafić :loveu:. Czekamy jeszcze na fotki:).
  13. [quote name='Lili8522']Co do mamusi to mam nadzieję że będzie dobrze ;)[/QUOTE] Optymizmem powiało:), trzymam kciuki za suńkę.
  14. Ojej, to maleństwo:crazyeye:, ja jej dawałam z 5 kg. Jak sobie wyobrażę,że ona teraz mogłaby byc na tym mrozie bez schronienia i jedzenia, to mi skóra cierpnie.
  15. Czy ktoś zdolny mógby jakis banerek dla tych psiaków wykombinować:)? Bo trzeba trochę rozreklamowac wątek z prośbą o pomoc finansową. Nagle przybyło nam naraz 4 psiaki, 2 sa w dt , gdzie pokrywamy koszty utrzymania, a 2 w płatnym hoteliku. Potrzebujemy tez funduszy na opiekę wet. , czyli odrobaczenie, sterylke suczek. Bardzo prosimy o pomoc, bo ostatnio prawie co dzień przybywa nam jakis psiak, a trudno nie zabrać bezdomniaka w takie mrozy. Zabieramy więc nie myśląc o stronie finansowej, ale to juz dawno przekracza możliwości kilku osób:(.
  16. Ale piękne fotki:), bidulki chyba pierwszy raz w życiu się bawią. Jeszcze niedawno było tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/120110psyorganisty13.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5912/120110psyorganisty13.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/120110psyorganisty5.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1760/120110psyorganisty5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A to Salma zza płotu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/120110psyorganisty9.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4491/120110psyorganisty9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Ale , jak by się ją udało wydostać, to pewnie jakiś dt by się znalazło. Dalej jest schowana i nie ma budy, tam gdzie wcześniej?
  18. WiosnaA, wielkie dzięki za ten bazar!:loveu::loveu: Zaraz lecę kupowac ciasteczka wątróbkowe:). Jednak sporo osób jeszcze pamięta o Albince, bardzo mnie to cieszy:lol:.
  19. [quote name='PaSja Hera']Zgloszen zaginionych onkow w schrone jest ze 20,takze dam znac.[/QUOTE] Podobno było zgłoszenie z Zagnańska o ON-ce, tak przynjamniej podała mi andzia69, ucieszyłysmy się,że to może sunia z Samsonowa, ale ludziom z kontaktu zgineła mała terierka:cool1:. To gdzie ta Tasza mieszkała, jak w mieszkaniu nie i buda nie:roll:. To,że śmierdziuszek, to może na skutek błąkania się.
  20. Agatko, jakby Albinka znalazła dom, to byś na pewno o tym usłyszała:p. Pewnie mag.da przez przypadek ją usunęła , a może to jakiś znak;). A do ogłaszania jest wszystko po kolei, bo jakis kompletny zastój się zrobił. Nikt nie dzoni o nic:shake:. Trzeba powtórzyc szczeniorki, bo az mi sie nie chce wierzyć ,że nikt nie chce Marianek. Jesli chodzi o te psiaki z N.Słupii u mag.dy, to pies i sunia. Pychol mi sie podoba, a może byc Aszer dla suni Savahnko :roll:? I zapraszam na watek tych odebranych bidaków, bo trzeba je trochę rozreklamować. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221908-Cztery-psy-zabrane-z-interwencji-ze-skandalicznych-warunków-potrzebujemy-wsparcia[/URL]. Przez dwa dni przybyło nam 5 psów. Musimy prosic o pomoc finansową, bo nie damy rady.
  21. Agniesia, witamy na wątku:). Teraz będziemy mieć wiadomości z pierwszej ręki:). Bardzo Ci dziekujemy, że zgodziłaś sie przyjąć sunię :loveu:. Salma jest najbiedniejsza z tych czterech zabranych psów, chyba najstarsza, więc najdużej trwała jej gehenna. Na dodatek, tak , jak już pisałyśmy wczesniej była w kompletnej izolacji, w zagródce, bez kontaktu ze światem. Ale teraz, jak zobaczy ,że nie dzieje się jej krzywda, że ma jedzenie, ciepłą budę, to powinna szybko odzyskać pewnośc siebie. Roszpunka , ten typ nie dawał wody nawet tym psom, do których był dostęp:angryy:.
  22. Savahnao , jak Ci tak dobrze idzie z imionami, to wymyśl jakieś dla tych psiaków od organisty. [URL="http://img714.imageshack.us/i/79261086.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8445/79261086.jpg[/IMG][/URL]
  23. Miałyśmy kiedys Taszę,mix On-kę, pojechała do Wrocka:). Taszę już zabrała mag.da do siebie , miała wziąć tą ze Stąporkowa ze szczeniakiem , ale nie znaleziono tamtej, niestety:(. Nie widziałyście, gdzieś ogłoszeń o zaginięciu takiej ON-ki? Ona wygląda na domową sunię, miała na szyji kolczatkę, ale boi się wchodzić do pomieszczenia, może tylko na razie.
  24. Węgielkowa , rzeczywiscie musisz chyba zrezygnować z tej roboty, bo wykończysz nas i siebie psychicznie i doprowadzisz do bankructwa:diabloti:. ON-kę juz wegielkowa zabrała od tego pana, bo jednak jej nie zostawi, a przywiązał ja na łańcuch, bo się obawiał,że ucieknie, czego wegielkowa już nie mogła znieść. Wstawiła ja do znajomych na kilka godz. , a potem nie wiemy co.:shake:
×
×
  • Create New...