Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ang, to super,że się znalazł:), bo szkoda by było psiaka. Ale ciekawe, jak Twojemu tacie udało sie go złapać. Szukałaś gdzies specjalisty, a tu był na miejscu;).
  2. Ang, odnośnie tej amygdaliny pytasz o studentkę? Niestety w Kielcach nie znamy żadnej. Zresztą Tasza przeceiz nie jest w Kielcach, tylko 35 km od nich, dowożenie jej co 2 dni, to tez by był problem. Zresztą nie o samo podanie tu chodzi, bo podskórnie, to może jakos byśmy sobie poradziły, ale o dobranie odpowiedniej dawki.
  3. Bela51, gdyby ta amygdalina była do doustnego podawania, to zrobiłybyśmy to same ,bez weta. Ale w iniekcji, to się nie podejmiemy. Tym bardziej,ze to jak pisze Ewa36, trzeba jednocześnie z wit.C. Chyba, że będziemy podawac pestki moreli, tylko też nie wiem, w jakiej ilości. I trzeba by kupić ze sprawdzonego źródła, bo nie wszystkie są gorzkie i mają certyfikat . Ale niestety taka kuracja tania by nie była i chyba nie damy rady finansowo.
  4. Dziewczyny , spłakałam się ze śmiechu, choć może z powodu sędziwego wieku juz nie powinnam:cool3::evil_lol:. Incia szkoda ,że jedziesz pociagiem, bo byc może Szarka będzie miała dom w tamtym kierunku. Ale nie w samym Krakowie tylko na wsi podkrakowskiej . Postanowiłysmy trochę powydawać psów na wieś, coby nam mieszkańcy wsi nie zarzucili ,ześmy skorumpowane przez duże miasta i tylko tam psy dajemy:diabloti:. Oczywiście oprócz tych brzydkich psów wydawanych na łańcuch,ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę:cool3:.
  5. Savahna nic sie nie martw, my tez niedawno dopiero zostałyśmy oświecone w tym temacie:cool3::evil_lol:. Ale przejdźmy do tematów poważnych, czyli psów:). Jedynie na Tinkę jest chętna pani, zobaczymy jak to będzie. Mnóstwo telefonów o tego białego szczeniaczka z Mąchocic , którego juz nie ma, proponuje inne, ale nie chcą. Niestety reszta szczeniaków, jak również dorosłe nie maja powdzenia:shake:. Sorry, był jeden telefon o Azję z Olsztyna, chłop miał pretensje,jak powiedziałam,ze na taką odległośc nie dowieziemy:cool3:.
  6. Havanka, bardzo serdecznie dziękujemy:):).
  7. Dzięki Ziutka za ogłoszenia:), bo Nocce już zegar bije;).
  8. [quote name='wegielkowa']Szu wysłał nam wczoraj bazarkowe fanty ze specjalnymi dopalaczami, żeby 'kieleckie" silniejsze były:evil_lol:.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy mariuszowi pp za życzenia:):). Ale nie wiem, czy to , o czym pisze wegielkowa , to nie jakaś próba "skorumpowania kieleckich działaczek":diabloti::evil_lol:.
  9. Oooo, jakiś wiosenny spacerek w lasku:). Jaka uśmiechnięta mordeczka:).
  10. Pani, która mailowa ze mną w sprawie Taszy przysłała dzisiaj taka odpowiedź: "witam! przedyskutowaliśmy z mężem temat Taszy i nie podejmiemy się opieki nad nią. mam nadzieję że ktoś ją weźmie..." Myślę,że większość zainteresowanych właśnie tak bedzie reagować:(.
  11. Czy ktos ma fotki Belli? Andzia69 powiedziała,ze na wą tku, ale znalazłam tylko jedno beznadziejne, ujęcie z góry. Pilne, bo chce wysłac jednej pani.
  12. Tak mówisz wybieraj, jak by tu by było z czego:cool3:.
  13. Czyżby to misiu ode mnie tak nędznie zakończył żywot:diabloti:? Pytałyśmy weta, ktory operował i prowadzi Taszę, o amygdalinę. Zgodnie z moimi przewidywaniami nie słyszał nawet o amygdalinie, zresztą powiedział,ze nie ma doświadczenia z lekami onkologicznymi, nawet tymi z tradycyjnej medycyny. Nie ma sensu pytac u nas jakiegos innego weta, bo jeżeli lek u nas nie zarejestrowany, to nikt nie podejmie się go podawać. Nie wiem, czy byśmy same zdecydowały sie podawac, bo jak mówisz, trzeba indywidualnie ustalic dawkę, no i ta iniekcja. Szkoda ewa36, że ten Twój wet tak daleko, bo az w Szczecinie , bo byśmy się skonsultowały.
  14. Z sunią od Baghery jakieś cudowne rozwiązanie:). Miała ja zawozic po poludniu do hoteliku, ale wczesniej jej mama zabrała sunię z ulicy do pracy, bo bała się, że coś ja tam rozjedzie. A tam zobaczyła ją dziewczyna, która sie w suni zakochała i zabiera ja dzisiaj do siebie:). Ma przyjechać po nią o 17, miejmy nadzieję,ze sie nie rozmyśli , albo domownicy sie nie sprzeciwią.
  15. Acha, to źle zrozumiałam, czyli wpisuje wpłatę 100 zł od Ani102 i zedytuje poprzedni post.
  16. Baghera jakieś fotki ma porobić:). Eliza_sk , jak mam ochotę się pośmiać, to znam o wiele lepsze kabarety:evil_lol:.
  17. Ania102 bardzo Ci dziękujemy za pomoc dla Oskarka:). U Jaagi na ten moment wszytko uregulowane, a dług Oskarkowy 611 zł pokrywam ja ze swojej kasy, ale to najwyżej na kwiecień przeleję mniej o te 100 zł do Jaagi.
  18. Ang, jak to jest rasowy psiak, to z pewnością dziki nie jest, więc na pewno go złapiesz. Pewnie tylko na razie wystraszony i zdezorientowany. Jak zgłodnieje, to pewnie do jedzenia podejdzie, rzucaj coraz bliżej, może w koncu weźmie z ręki. Wtedy delkatnie podotykaj pod pyszkiem, przygotuj pętlę z grubszej linki i spróbuj założyc. Można tez spróbowac z jakims dzieckiem, może nie będzie sie go bał i da sobie pętlę założyc. Dzisiaj Baghera znalazła pod Kielcami makabrycznie wychudzoną wilczkowatą młoda sunię. Wiezie ją do weta , a potem do hoteliku w Borkowie. Dzwoniła dziewczyna z Wa-wy o Tinkę, ale ma sie jeszczce konsultowac z innymi domownikami, zobaczymy.
  19. Doszła wpłata od Radka, 15 zł, dekl. za marzec, bardzo dziękujemy:). Przelałam do Jaagi 411,80 zł: 5,50 - Encorton 28,34 - Encorton X2 19,80 - Vit.E 3,24 - Vit.PP 35,90 - Essentiale 10 - Hepatil 109 - karma 200 - dt Debet na koncie Oskara powiększył sie do [B]610,44 zł [/B]:(:(.
  20. Był juz jeden mail o Tinkę, ale pani miała jakies obiekcje , co do przyszłej sterylki. Odpisałam jej i prosiłam też o kontakt telefoniczny, ale sie nie odezwała. Poza tym kilka beznajdziejnych telefonów i jedno pytanie o Irgę, ale tez nie wiadomo, czy cos z tego wyjdzie.
  21. Świetne wieści:), jak to dobrze,że Koni ma Lisię:multi: , oprócz Was oczywiście;).
  22. Wpłynęło 140 zł dla Albinki od Ancyk/zostało po Stachu/:). Bardzo serdecznie dziękujemy:):). Ewelinko, proszę uzupełnij tą wpłątę w rozliczeniu. Nie było ani jednego telefonu z tylu ogłoszeń:(.
  23. Wstawiam foty Salmy, zgodnie z zamówieniem savahny, czyli z pociechą agniesi:). Czyli już nie boi się tak panicznie dzieci, choc minę ma jeszcze nietęgą:). [IMG]http://i41.tinypic.com/ngs35.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/64hy7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/n3ln4l.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2nq79tf.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/344cl0l.jpg[/IMG]
  24. Acha, myślałam ,że to doustnie. W takim razie musimy sie skonsultowac z naszym wetem. Nie wiem, jak on by się na to zapatrywał, jeżeli nie bedzie znał tego leku, nie lubi, jak mu sie cos podpowiada.
  25. Chociaż u Pani Teresy Lizunia ma najlepszy dom na świecie, to może jednak spróbować ją jeszcze ogłosić. A nuż ktoś godny suni jednak sie znajdzie.
×
×
  • Create New...