Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Na razie nie możemy się do niczego przyznawać, bo wiecie , jak to z ludźmi jest;). Musicie się uzbroić w cierpliwość jeszcze przez 8 dni:razz:.
  2. Psiaki dostały 205 zł od Ani102 z bazarku:), wielkie dzięki :multi::multi:.
  3. Oczywiście,że bardziej skye terrier :). Jest piękna:). Ang, jeżeli nie będziesz miała lepszej propozycji , to Frytka mogłaby jechać do mag.dy. Ale pod warunkiem,ze zgodzi się z jakims psiakiem i będzie mogła byc z nim w boksie, bo inaczej nie ma miejsca.
  4. I już doleciało 200 zł :), wielkie dzięki ang:loveu::loveu:. Super,że Salmunia tak się zmieniła:). Szkoda tylko,że jak na razie nikt o nią nie zapytał:(. Przelewam dzisiaj do agniesi 50 zł za dt oraz 60 zł na szczepienie Salmy.
  5. Ang, wielkie dzięki za pomoc i super bazarki :loveu::loveu::loveu:. Kasa doszła , potwierdzam na wątkach:).
  6. Ang, wielkie dzięki:). Sa jakies telefony o Taszę, ale nic ciekawego. Jak nie buda, to garaż, jedna kobieta chciała do mieszkania, ale na wiadomośc o wyciętych guzkach zrezygnowała. Dobrze chociaz ,ze Taszka ma wspierające ją ciotki:).
  7. Wpłynęło 400 zł z bazarku od mariusza pp, bardzo serdecznie dziękujemy!:loveu::loveu: Na Czarnowie został w sobotę znaleziony młody pekińczyk, czarno-rudy, jakbyście słyszeli,że komuś zginął.
  8. Andzia69m a zawiadomiliście media, żeby mieszkańcy Kielc wiedzieli ,że ze 100 chyba miejsc w schronisku, 60 bedą zajmować psy białogońskie i żeby wam nie zawracali głowy kolejnymi zgłoszeniami? W dodatku psy, ktore nie moga być przeznaczone do adopcji, więc zajmą miejsce na czas nieokreślony.
  9. Savahnko, ja sądze po odzewie, jak nie ma żadnego, to myślę,ze nie ma ogłoszeń;).
  10. Cudna ta ostatnia fotka Kajtulka:). A tu nikt nie chce tak uroczej mordki:(.
  11. Dzięki savahna:). A czy ogłaszasz tez może Salmunię?
  12. Dziewczyny, czy ktos teraz ogłasza Taszę? Jak nie , to bardzo proszę:).
  13. Baghera , a masz jakies fotki tej suni? Ta baba nie może jej troche przetrzymac?
  14. Usunełabym to zdanie o tym,że bała się wchodzic do budynku. To było tylko chwilowe, ostatnio Tasza po operacji była przeceiż u mag.dy w domu i doskonale sie tam zachowywała, zresztą ona na pewno była wcześniej w domu. Może mag.da jeszcze by cos dodała o charakterze i zachowaniu suni. Na pewno nie nadaje się do domu z kotem i z innymi suczkami tez raczej nie.
  15. Rudzia, wielkie dzięki:):). Oby to coś dało .
  16. Niesamowite, gdzie go znaleźliście?
  17. Ale cudownie sie ogląda Konisię tak szczęśliwą:):). I to w tak pięknych okolicznościach przyrody:). Ale u Was jeszcze zima w pełni:crazyeye:, u nas już całkiem wiosennie.
  18. Tu jeszcze przypomnę naszą piękną Taszę:). Rudziu, a może mogłabyś Taszeńkę na fb umiescić, może tam by sie udało znaleźc dom dla niej? [URL="http://img205.imageshack.us/i/25787176.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9038/25787176.jpg[/IMG][/URL]
  19. Mag.do, a to ostatnie zdjęcie Irguni, to z Szarunią czy Marianką? Szarunia jutro jedzie do domku koło Brzeska:). Zawozi ją węgielkowa z ewelinką_m. Przy okazji sprawdzą domek, jakby było coś nie tak, to Szarunia wróci.
  20. AgaG, czy jest jakaś szansa na ten domowy dt dla Balonika?
  21. [quote name='Rudzia-Bianca']Na akcji fb zgłosiły się 4 DT - nie sprawdzone - w Lublinie - na jakiegoś mikruska bo Pani ma mieszkanie 19 m i psa w Sosnowcu - dwie panie emerytki + zapsiona koleżanka obok z dobrym wetem niedaleko w Krakowie pani zapsiona ale oferuje DT dla szczeniaka nawet takiego do wykarmienia, albo jakiegoś małego psiaka bo jej starszy pies boi się większych [URL]https://www.facebook.com/events/350993828278660/[/URL][/QUOTE] W tej korupcyjnej i korupcjogennej atmosferze zagubił sie zupełnie świetny pomysł Rudzi z poszukiwaniem dt na fb :). Ja niestety jakoś do fb nie mogę się przekonać, a pewnie szkoda, bo tam dopiero pole do korupcji by sie poszerzyło znacznie:cool3::evil_lol:, dlatego bardzo proszę "kieleckie działaczki " poruszające sie po fb, coby wsparły Rudzię w tych działaniach:lol:. Może w świętokrzyskim też by się ktoś chętny znalazł.
  22. A czy Lola zmieniła jakos swoje zachowanie, czy tak, jak było?
  23. [IMG]http://i42.tinypic.com/qn48yw.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2kojky.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/25iw1gx.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/j9ynvt.jpg[/IMG]
  24. Impreza chyba bez szczególnej okazji, tak po prostu, by na dogo było również miło :). Również dopasowana do radosnego nastroju, rozbawiona Salmunia:). [IMG]http://i41.tinypic.com/npqr0l.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/3581j6o.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2pourtf.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lvnfd.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/4idcso.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...