-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst']impreza Mikołajkowa u Wariatów znaczy W......:multi::multi::multi::multi::multi: jakbym poszła wcześniej niż 9 do gina to może pozwoli mi się wyrwać na imprezę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]a myślisz,że ty też dostaniesz pezenty? :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]to Tadzio z niecierpliwością oczekuję cię w okolicach Mikołajek :p[/B] [B]a tam, [SIZE=4][COLOR=darkred]JA BARDZIEJ :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B] -
skoro macie jej dane, to dlaczego nie zgłosicie tego na policję?
-
[quote name='Vectra']Prosze przekazać Tadziowi , że ciocia Vectra pamięta o mikołajkach i ma zamiar się stawić :diabloti:[/QUOTE] :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [B]a co ja się tak cieszę, jak głupi do sera? :cool1:[/B]
-
[quote name='Vectra']brzoskwiń w serniku też nie lubię :placz: [/QUOTE] [B]ja też nie :cool1:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']bardzo widzenie przez szybę jest do d..............:cool1:[/QUOTE] [B]ale jak przyjeżdżam i jest bez szyby, to ty potem zaraz zaczynasz rodzić :cool1::cool1:[/B] [B]Tadeusz z rana. W piżamce-potem-jaśkowej :evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/17-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/18-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cola'] fajnie miałaś :p ja też tak poproszę :cool3:[/QUOTE] [B]najpierw musisz mieć cesarkę :diabloti: A potem przyjechac do Warszawy :p[/B] [B]Tzn. na odwrót :evil_lol:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Mogę Wam napisać tylko tyle , że moje ostatnie , może nie ostatnie , ale jedno z marzeń zrealizowanych , właśnie wyjechało do mnie :multi: podpowiem że na imie jej Emilka :evil_lol:[/QUOTE] [B]no w końcu :cool3::cool3::cool3:[/B] [B]ciekawa jestem jak będzie na początku :evil_lol:[/B] [B]Koniecznie rób fotki na bieżąco[/B] [B]PS teraz to już przed studniówką Tadzia do mnie nie przyjedziesz :diabloti::diabloti:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a jaką masz przeglądarkę ? :diabloti: bo na IE też nie mam emotek :roll:[/QUOTE] [B]a ja mam na IE, ale strona jest rozjechana na maxa i muszę długo szukać tych emotek :cool1:[/B] [B]ale są :roll:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a dzikie dziki za dnia spią - [/QUOTE] [B]i nie boisz się, ze w nie wdepniesz? :shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]i ty sama tak do lasu, nie boisz się nic a nic? :shake: Dzików oczywiście, nie zboczeńców :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka'] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2617/dsc0132u.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]przepiękne.[/B] [B]Musiałam to napisać i cierpię z tego powodu :cool1:[/B] [B]ale przepiekne[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst'] Oczywiście mam wrażenie, że się przekręcił :cool1:[/QUOTE] [B]ty i te twoje wrażenia[/B] :cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale ja serio byłam z tego zadowolona , miałam czas dojść do siebie , odpocząć ... i wcale sie tego nie wstydze że taki układ mi pasował ...[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]ze mną Tadzio był non stop kolor, ale że ja 3 doby leżałam na pooperacyjnej (nie było miejsc w zwyklych salach i DOBRZE, bo sobie leżałam w klimatyzowanej sali :p), to położna była na miejscu cały czas, i sama zajmowała sie dzieckiem, jak tylko zakwiliło. Nawet jak juz wstawałam :p Właściwie niewiele musiałam przy nim robić. Właściwie to nic :evil_lol:[/B]
-
[quote name='anetta']Ładnie tam macie :loveu: Ale las o tej porze roku jest do doopy :shake: Dziś to zauważyłam na swoim spacerze po lesie.[/QUOTE] [B]jest do dupy. Dzisiaj taka szarość nastała, że nawet aparatu nie wyciagałam :cool1:[/B] [B]Ale dziś poszliśmy nad jeziorko i Leon oczywiscie pływał :stupid:[/B] [quote name='Hanna R.']Madziu Tadeusz jakiś taki zmieniony jakby ? Inny niż przed miesiącem ...[/QUOTE] [B]Hanna, HANNA, [SIZE=6][COLOR=#a0522d]HANNA! [/COLOR][/SIZE][/B] [quote name='dbsst'] Magdo W. Leona jakbym już widziała w takiej kałuży czekaj czekaj kiedy to było a wiem...........jak Szpilka obrzygała ci auto :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sentyment taki sie we mnie odezwał jak zobaczyłam ta fote a TADZIK domowy :loveu:[/QUOTE] [B]czy to też było wtedy, gdy Szpila musiała zrobić kupę w centrum Warszawy, a ty nie sprzątnęłaś? :diabloti:[/B] [B]Tęsknisz za Tadziulkiem? [/B]
-
[B]od kota można się zarazić tylko poprzez jego odchody.[/B] [B]Ja całe swe życie mam doczynienia z kotami różnej maści i pochodzenia, a toxo nie przechodziłam nigdy.[/B] [B]Wieksze prawdopodobieństwo zarażenia się jest poprzez zjedzenie surowego mięsa z toxo lub tzw. grzebanie w ziemi i nie umycie potem rąk. [/B]
-
[quote name='gameta']ność - być może przeszłaś już toxo (jak się za dzieciaka bawiłaś z parchatymi kotkami to 100% jesteś po) [/QUOTE] [B]akurat od zabawy z "parchatymi kotkami" - jak to nazwałaś - nie choruje się na toxo :roll:[/B] [quote name='Olcia']małża grupa też na izbie przyjęć potrzeba przynajmniej u mnie była[/QUOTE] [B]a jak kobieta ma "+", to też? a po co? [/B] [B]Widzę Olciu, że i tu trafiłaś :evil_lol:[/B]
-
[quote name='malawaszka']hihihi widzę, że A ma talent do fotografii co najmniej taki jak mój J :lol: a dzikie dziki to masakra - u mnie tez znowu widac, że podłażą coraz bliżej :cry:[/QUOTE] [B]daj spokój, A. +aparat to porażka :cool1:[/B] [B]jak już ustawiłam do zdjęcia siebie, psa i wózek we wdzięcznej pozie, to A. już mi oddawał aparat, bo przecież już zrobił zdjecia! :cool1:[/B] [B]Z powodu mojej dzikowej obsesji nie chodziliśmy na grzyby w tym roku. Bo powiedziałam, ze z Tadziem na drzewo nie dam rady się wspiąć :evil_lol:[/B]
-
[quote name='Cola']fajny, fajny alienik :evil_lol:...ale nie Gienio :eviltong: [/QUOTE] [B]czyli nie Genowef :shake:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]i co, nie masz ochoty na taką kluseczkę? :cool3:[/B] -
[quote name='Alicja']:roflt: QUOTE] [B]i czego się cieszy? :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]były dziki, były dziki, wszędzie dziki :shake:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/15-1.jpg[/IMG] [B]romantic[/B] :loveu: [B]zupełnie jak ja, romantyczna dusza[/B] :loveu: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/14-1.jpg[/IMG] [B]po powrocie, gdy A. mył psa i wózek....[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/16-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst']halo ja byłam pierwsza zapraszam ją już rok :mad::diabloti:[/QUOTE] [B]ale ona ma cię w d... :evil_lol::evil_lol:[/B] [B]bo nawet uciekła ze swojej własnej galerii, jak ty tu przylazłaś :evil_lol::diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/12-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/11-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/13-1.jpg[/IMG] [B]kiedy będzie wiosna? :cool1:[/B] [B]albo chociaż zima ze śniegiem po pas? :cool1:[/B]
-
[quote name='Olcia']Maga czy Tadzio też ma alergię na czapke?[/QUOTE] [B]na czapkę, na rękawiczki, na kombinezon, na sweter, na buty, na śpiwór, na wózek :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']o mój bońciu Leoncjo :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]jednak dziecinniejesz[/B] :diabloti: [quote name='dbsst'] a Tadeusz ma wyraz swojej matki - mam wszystko w doopie i po gwizdek mnie tu sprowadzili :diabloti:[/QUOTE] [B]ty jesteś jego matką :evil_lol:[/B] [B]sielanka niby że :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/7-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/8-3.jpg[/IMG] [B]specjalnie nie poszliśmy nad jeziorko, żeby Leon się nie kąpał :angryy:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/9-3.jpg[/IMG]
-
[B]czy pójdziemy w końcu dalej? :cool1:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/4-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/6-4.jpg[/IMG] [B]ewentualnie może być, ale zachwycony nie będę[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/5-5.jpg[/IMG]
-
[B]jestem. Znudzona jakaś :cool1: [/B] [quote name='dbsst']jak tam moja droga i piękna gdzie jesteś co robisz i dlaczego nie ma cie nigdzie :loveu::diabloti:[/QUOTE] [B]dzisiaj sobota, dzień rodzinny :diabloti:[/B] [B]poszliśmy do lasu, ale ja tylko się rozglądałam czy zza drzewa nie wychyla się jakiś włochaty ryj :stupid:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/2-4.jpg[/IMG] [B]poprawianie widzenia[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/3-4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cola'] oooo...Maga naprawdę nie wiedziałam :diabloti: to gratulacje :cool3: a tak się zarzekałaś, że już nigdy przenigdy :evil_lol: [/QUOTE] [B]ty tu nie wymyślaj ciętych ripost, tylko zdradź imię :cool1:[/B] [B]przecież kiedyś i tak podasz, więc zrób to teraz :diabloti:[/B] [B]i gdzie ten portret?[/B]