Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [b]Olcia, ja chcę więcej zdjęć więcej i częściej O masz, ty miałaś rzeczywiście przejścia z ciążą.[/b]
  2. [quote name='malawaszka']ja też nie karmię i nie chudnę [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/heul.gif[/IMG][/QUOTE] [b]ale ty możesz jeszcze mieć nadzieję[/b] :sg168:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja chudłam w tempie super expresu:evil_lol: ...[/QUOTE] [b]rozumiem, że na[isałaś to w ramach pocieszenia i wsparcia?[/b] :diabloti:
  4. a ja nie karmię i nie chudnę :placz: [quote name='dbsst']muła never za bardzo się ciebie boje zeby cie olać :evil_lol::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] taa, a ja myślałam, że ty kochasz :diabloti:
  5. no no, zdjęcia artystyczne, czyżbyś odkrywała w sobie nowe pasje? A gdzie miejsce dla bachorzątek? ps. znów nie mam emotikonek. Ale to dłuższa hitoria...............
  6. olałaś mnie. Ty. Mnie. Nie lubię cię już :obrazic:
  7. Piszę tu, bo nigdzie indziej nie mogę :lmaa: Piszę z pralaptopa Mój normalny usiłuje zreaktywować A. Nie mam gg ani poczty Pralaptop ledwo sobie radzi z cywilizacją bp. po wejściu w opcje zaawansowane jedną emotikonkę mam na cały ekran :cooldevi: muszę je wpisywać ręcznie, te które pamiętam. I w ogóle jest super.
  8. [quote name='dbsst']a czeu o mnie bezemnie [/QUOTE] Jak tylko to napisałam, to od razu pomyślałam, że zaraz tu przyleziesz i będziesz się głupkowato krygować, że to niby o tobie :diabloti: [quote name='dbsst'] sorry musze to powiedzieć najbardziej przykuł moją uwagę POMARAŃCZOWY BODZIAK Z ŻYRAFFFOM dlaczego takiego nie mam [/QUOTE] bo ja nie mam :diabloti:
  9. [quote name='malawaszka']hahaha a ja chciałam tylko zapytać KTÓRA TO SIĘ Z MOIM TZ ZGADAŁA I MU WE ŁBIE W TYM TEMACIE NAMIESZAŁA HĘ??!! :x[/QUOTE] [B]ale że w sprawie rusków czy bachorzątek? :razz:[/B]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]noooo 5 X w tygodniu po około 6-7 godzin to sporo :diabloti::diabloti:...chyba zdecyduję się na urlop zdrowotny :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]stanowczo zalecam urlop zdrowotny :shake:[/B] [B]proszę się zaszyć w jakiejś menelowni dla odmiany i równowagi :diabloti:[/B] [B]ewentualnie znaleźć wakat w mafii pruszkowskiej :diabloti:[/B]
  11. [quote name='malawaszka'] [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ja śpię:roll: Grosisława od początku budzi sie raz :diabloti:.... koło 4tej.... tego o 6tej już nie licze bo to dzień dobry już .... :cool1: ale nie śpie jak kiedyś ... tak jakoś czujnie :roll: i wstaje bardziej wypluta niż sie kłade :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w dzień bardziej wykańczająca potrafi być... na nocki nie narzekam :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]teeetra powiadasz :roll: obym już nie musiała ... dupcia fajnie wygojona :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]że JUŻ sie wysypiasz powiadasz?? :hmmmm: jeszcze ząbkowanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]ha, w ten sposób licząc, Tadeusz też się budził raz :cool1: Jedzenie o 23.00, potem o 3.00 i o 6.00. :cool1:[/B] [B]A teraz została 23.00, a następnie jest juz 5.00, 6.00 rano, po czym A. wynosi Tadzia z sypialni, a ja śpię do czasu aż on musi wyjść lub do oporu jak jest weekend :p:p:p[/B] [B]Ale jakby co, pamiętaj o tetrze, naprawdę to działa :cool1:[/B]
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przyjade jak Jasiek będzie już na świecie :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/QUOTE] [B]ech, to Tadzio już będzie duży wtedy :shake:[/B] [B]no ale nic, przyjadę i będziesz się zajmować :diabloti:[/B] [B]tak, czuję się zaproszona :diabloti:[/B]
  13. [B][SIZE=4]Witaj, droga Wasze.... A nie. Ty nie lubisz, jak tak mówię :p[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Nie wiedzieć czemu :hmmmm:[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Jak tam dzikie dziki? Moje mają się dobrze :diabloti:[/SIZE][/B]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Fotaski będą , mam na kompeczku .....[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a ty, Alicjo droga, nie za często przebywasz z dziećmi ostatnio? :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]papatki :loveu:[/B]
  15. [B]przecież to oczywiste, że Cola odda psa, jak tylko młody G pojawi się na świecie :roll:[/B] [B]jest odpowiedzialna, a pies to nie tylko zagrożenie, ale i ZARAZKI :diabloti:[/B]
  16. [B]Magda, Dominika naprawdę coraz fajniej wygląda :loveu:[/B] [B]I UWIERZ - najgorsze są pierwsze 3-4 miesiące, potem juz jest fajnie.[/B] [B]Nie, zeby moje życie jakos bardzo się różniło od twojego, hehehe, ale przynajmniej już się wysypiam :p I jakoś dogaduję się z Tadeuszem :p[/B] [B]No i karmienie łyżeczką - niezapomniane przeżycie :diabloti:[/B] [B]Ale, ale - zapomnialam wczesniej napisać, ale piszę teraz, bo może się jeszcze przydać.[/B] [B]A propos odparzeń i wietrzenia tyłka w zimie - polecam tetrę. Tak, tetrę. Co by o niej nie pisać, w przeciwieństwie do pampersów przepuszcza powietrze. Jak T. miał problem, ale również profilaktycznie, raz na dwa, trzy dni zakładam mu tetrę w domu, więc nie marznie z gołym tyłkiem, a jednak się wietrzy. Trzeba tylko oczywiście zaraz zmienić jak tylko znajdzie się tam coś :diabloti:[/B] [B]A jak się zakłada tetrę na pewno wytłumaczy ci mama :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']haloooo co tak cicho??!! Zdrowaś Magdo????? łaskiś pełna? :roflt:[/QUOTE] [B]hahaha, wariatka :evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]dyndu dyndu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000048.JPG[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] [B]ależ, Alicjo, to nie tak się robiło :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
  17. [B]kochana, śliczna jest! Ona, nie ty :evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kochana pamiętaj że będę w Warszawce początkiem roku ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/QUOTE] [B]taaa? a ja słyszałam, ze w listopadzie :cool1:[/B] [quote name='Vectra']wiesz co , ja już wolę niech on marudzi o te psy ... bo to mu tylko zostało ... [/QUOTE] [B]biedny, zdominowany, zakrzyczany Rafałek :placz:[/B] [quote name='dbsst']no to teraz masz psa pod mój gust :multi::multi::multi: [/QUOTE] [B]no to chyba oczywiste, przecież to bokserek jest :evil_lol:[/B] [quote name='Vectra'] Emilka została dziś skomplementowana na spacerze , przez jakiegoś pana klienta , który był u sąsiada - jaki śliczny , malutki bokserek :evil_lol:[/QUOTE]
  18. [quote name='malawaszka']noo meldować się proszę!!!! bo teraz to ja się będę martwić czy u dzieciaków dogomaniackich OK :lol:[/QUOTE] [B]hahaha, ciotunia Waszenia :loveu:[/B]
  19. [quote name='malawaszka']tak - dokładnie o to mi chodziło :lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='dbsst'] byłam godzinę z suką Szpilką :cool1: [/QUOTE] [B]a czy ty przypadkiem nie mialaś LEŻEĆ? :cool1::cool1::cool1:[/B] [quote name='dbsst'] i chyba niedługo urodzę :roll: brzuch coraz niżej, chudne, [/QUOTE] [B]Moja chudzinka :loveu:[/B] [quote name='Olcia']a to jeszcze mnie opierdzieliła że mogłam iść po drugiej sronie ulicy dalsza rozmowa nie była już tak miła.[/QUOTE] [B]rozumiem, ze zgodzilaś się z nią i obiecałaś, ze następnym razem będziesz szła kanałami? :evil_lol:[/B]
  20. [quote name='dbsst']tak z sąsiadem, którego podrywałaś:cool3: Nie wiem czemu ale nie pytał o ciebie :evil_lol:[/QUOTE] [B]powiem wprost: jesteś głupia :diabloti:[/B]
  21. [quote name='malawaszka']a tutaj to się nie martwię :lol: znowu siedzisz u Debe?[/QUOTE] [B]tak, mam zbyt litościwe serce. :cool1:[/B] [quote name='dbsst']a opowiastek kilka mamy - wybrać sie z tym pechowcem gdziekolwiek to trzeba mieć stalowe nerwy :cool1: [B]chciałabym wyraźnie zaznaczyć, że mi się to przytrafia tylko wtedy, gdy jesteś ty :diabloti:[/B] [B]I kto tu jest Jonaszem? :diabloti:[/B] tak to faktyczny fakt siedziała siedziała i wyjsc nie chciała :shake::evil_lol: [/QUOTE] [B]tak, jasne, musiałam uciekać podstępnie, gdy ona udała się po raz stopięćdziesiątydrugi do toalety :diabloti: Chciała mnie gonić, ale nie dała rady nie wiedzieć czemu :evil_lol:[/B]
  22. [quote name='malawaszka']no nie mogę - jak to dopiero znalazłaś? :lol: [/QUOTE] [B]bo jesteś tu dopiero od 5 lat :diabloti:[/B]
  23. [quote name='dbsst'] jestem żyje miałam dziś gości - ktos mnie lubi ktos mnie odwiedza :diabloti:[/QUOTE] [B]komuś jest ciebie żal :diabloti: I tylko tym się kieruje :diabloti:[/B]
  24. [quote name='dbsst']i dlaczego mam wrażenie, że jesteś pod moimi drzwiami :D[/QUOTE] [B]dlaczego mam wrażenie, ze jesteś nienormalna? :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/17-1.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Tadzio śpi na dywaniku :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/QUOTE] [B]To nie dywanik :cool1:[/B] [B]To pled, Alicjo. :cool1: Rozczarowałaś mnie :placz::diabloti:[/B]
×
×
  • Create New...