-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst']czemu mi nie przypomniała o likierze :shake: ponoć mocny że włosy w gardle wypala :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]ja znowu nie rozumiem, o czym ty do mnie prawisz :cool1:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Urodziły się dwie śliczne , zdrowe dziewczynki , po moim paniczu ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/139/c18229e6eb97a776.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [B]powiem ci, że się rozpłynęłam. Ja, Magdalena :cool1:[/B] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaaaa dziś Mam talent ....Kasia i Asia występują :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]z przykrością stwierdzam, że oglądałam Króla Artura :cool1:[/B]
- 78403 replies
-
[B]a na zakończenie trochę rozrywki :cool3:[/B] [B]Tadeusz odkrył swe nowe powołanie. Będzie paparazzim[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/6-3.jpg[/IMG] [B]albo zjadaczem gazet[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/7-2.jpg[/IMG] [B]albo... Napoleonem![/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/8-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/9-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='asher']A nie można rozcieńczyć syropku i podać przez butlę? :hmmmm: [/QUOTE] [B]syropku akurat nie ma sensu, bo ma zadziałać na gardło i tam zostać. Ale całą resztę, owszem, można, jednak dziwnym zrządzeniem losu, gdy wkroplę coś do mleka, Tadeusz wtenczas nie wypija nawet połowy :cool1: A lekarstwo oczywiście zawsze jest na dnie :cool1:[/B] [quote name='Vectra']wiesz nooo , Tadzio kubki smakowe ma ... marchewka i ryż , też bym pluła :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Cola']Też bym pluła ... marchewa i ryż...i to bez przypraw błeeee[/QUOTE] [B]zapewnim was, ze w porównaniu z mlekiem, które pije, danie jest przepyszne :cool3:[/B] [B]Mleko dla alergików ma smak metalu, mniam, mniam :eating:[/B] [quote name='dbsst'] czy masz może nagranie z mongolskiego gardłowania :cool1: chce zobaczyć czy jest ktos gorszy odemnie kota w rui gonionego przez traktor po polu minowym :cool1:[/QUOTE] [B]uwierz mi, że cholernie żałuję, że nie włączyłam dykatofonu :evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Maga ...ja zupki dawałam w taki sposób , że podawałam 2-3 łyżeczki i za moment flache z wodą lub herbatką i za chwilke znów ...szła taka rozcieńczona zupka :diabloti:ale zjadał :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]aha ...syropki pipetką lub kroplomierzem [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]1. i myślisz, że Tadeusz mi pozwoli tak co chwila zabierać butelkę i wpychać do ust jakąś podłą łyżkę? Mam obawy, ze bedzie wrzask :cool1:[/B] [B]2. Taaa, pipetką też próbowaliśmy. I strzykawką. I łyżeczką.[/B] [B]On z głębokiego gardła umiał wypluć :cool1:[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Cola']Na pewno nie będę chodziła w starym poplamionym tłuszczem szlafroku, z papilotami i petem w zębach po mieszkaniu siorbając kawusię z kubka bez ucha :evil_lol: :evil_lol: Zamierzam jako tako o siebie dbać :diabloti:[/QUOTE] [B]z petem nie, bo przy dziecku nie wolno :cool1:[/B] [B]z papilotami też nie, bo po co układać włosy :diabloti:[/B] -
[quote name='dbsst']może ty prałaś te podpaski kto tam wie :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]a to te wielkie gacie było jednorazowe? :crazyeye::crazyeye:[/B] [B]Dlaczego dopiero teraz mówisz? :placz:[/B]
-
[quote name='asher']O rany, Maga, komu mam współczuć, Tobie, czy sąsiadom? :-o :lol:[/QUOTE] [B]no chyba, ze nie sąsiadom podłym, okropnym, nieczułym ludziom :cool1:[/B] [B]Czas też nadszedł na nauke innego jedzenia niż mleczko.....:cool1:[/B] [B]Dlaczego nikt nie napisał nigdzie, że to taka ciężka praca?[/B] [B]Że dziecko za nic nie chce otworzyć dzióbka? :diabloti: A jak już otworzy, to pluje i wypycha językiem? :angryy: [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/3-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/4-2.jpg[/IMG] [B]przy trzeciej łyżeczce Tadeusz się wkurzył, ze wolno to wszystko trwa i nastąpił koniec jedzenia pysznej marcheweczki z ryżykiem :cool1: Mleko rulez :cool1:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/5-3.jpg[/IMG]
-
[B]Dlaczego w żadnej mądrej książce o dzieciach nie piszą, ze nie sposób niemowlęciu podac syropu i ibufenu? :mdleje:[/B] [B]Dlaczgeo nie piszą, że to ciężka praca?[/B] [B]Dlaczego nie piszą, że w sytuacji przeziębienia pociechy (ten, kto wymyslił tę nazwę nigdy nie miał dzieci :cool1:) rodzice padają na nos ze zmęczenia?[/B] [B]Dlaczego nie piszą, że na samą myśl, że nadeszła pora na podanie syropku mama i tata płaczą z przerażenia?[/B] [B]Dlaczego nie piszą, aby lepkie lekarstwo podać przez kąpielą, a nie po, bo potem pociechę ( :angryy: )i tak trzeba wrzucić do wanny jeszcze raz, bo do lepkiego syropku natychmiast przylepia się brud?[/B] [B]Tadeusz zasnął. A. mu pół godziny śpiewał.... Oglądaliście jakiś czas temu Mam Talent? Był tam człowiek, który zaprezentował mongolski śpiew gardłowy, prawda? dzisiaj Tadzio wysłuchał identycznego występu :evil_lol: A. gardłował przy łóżeczku :stupid: :evil_lol:[/B] [B]Niestety, Tadzio zasnął dopiero jak A. złapał za łóżeczko i zaczął nim potrząsać, wówczas Tadziulek zamknął oczka i zapadł w sen natychmiast :roll: Oto odkryliśmy nową metodą na uśpienie chorego dziecka :cool1:[/B] [B]Jak tylko Tadeusz zamknął swe piękne oczęta, rodzice popędzili co sił w nogach do barku po alkohol :cool1: Żeby się rozluźnić i znieczulić :diabloti:[/B] [B]Jestem wykończona................. [/B] [B]aniołeczek podczas dobrego humorku :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/2-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst'] (zaczynamy się zastanawiać czt to nie imie robocze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) [/QUOTE] [B]tylko nie Tadeusz, nie Tadeusz! :shock:[/B] [quote name='dbsst'] tylko ile paczek bo ostatnio przeżyłam szok, że koleżance poszło 6 paczek :crazyeye: [/QUOTE] [B]a ona urodziła pułk wojska od razu? :crazyeye:[/B] [B]Mnie wystraczył0 1,5 :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] czy tak teraz bedzie wyglądac moje życie :cool1::evil_lol: [/QUOTE] [B]twoje życie będzie straszne :placz: [/B]
-
[quote name='dbsst']Cola rób to już teraz :evil_lol::shake: [/QUOTE] [B]wyjatkowo zgadzam się z tą wyżej :cool1:[/B] [B]Ja też wszystko miałam przygotowane wcześniej i dobrze, bo potem okazało się, ze muszę jak ta wyżej :cool1: Czyli szpital, leżenie i zero jakiejkolwiek aktywności :cool1::cool1::cool1:[/B] [B]A kiedy kupisz wózek? :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Jedziemy na szoł do Kielc :diabloti: [/QUOTE] [B]o rany, ciagle gdzieś jeździsz :shake:[/B] [B]Biedny R, nie da mu odpocząć w weekend :diabloti:[/B] -
[B]ja nie za bardzo wiem, o czym tu opowiadać :hmmmm:[/B] [B]Z sąsiadami żyję w miłości.[/B] [B]Jeden tylko raz wzywał policję, bo A na quadzie jeździł mu pod płotem. No i co z tego - zapytałam się go :diabloti: Policja okazała się byc po naszej stronie :diabloti:[/B] [B]Drudzy mają Tosę, samca, który nienawidzi Leona :cool1: I wzajemnością. Jego pańcia jest ciągnięta przez psa na brzuchu po ziemi, tak nad nim panuje :angryy: Gdy więc ostatnio Tosa wyrwał się był swojej pańci i podbiegł do Leona, będącego na smyczy, smycz Leona została popuszczona i Tosa okazał się tylko krzykaczem, bo spieprzał w podskokach.[/B] [B]Aaaa, mam jeszcze grubą sąsiadkę, która na widok mój i Tadeusza zadała pytanie "na piersi jest?" :angryy::angryy::angryy: Zapytałam się jej więc czy może mi polecić jakąś dobrą dietę odchudzającą, a potem sama sobie odpowiedziałam, że dobra na pewno nie bedzie, patrząc znacząco na jej wielkie uda :cool1:[/B] [B]Aaaa i jeszcze jedni ciągle przylatują, jak Leon szczeka w ogródku, bo oni zawsze wtedy usypiają dziecko :cool1: No, straszne, no.[/B] [B]Zaznaczam, ze nie mieszkają płot w płot :cool1:[/B] [B]A w największej przyjaźni żyję z panem, co to buduje dom na przeciwko mojego :loveu: Za każdym razem, jak on wizytuje, pędzę do niego z listą skarg i zażaleń :loveu: Kocha mnie, wiem to :diabloti:[/B]
-
[quote name='Vectra']dlaczego nie ma filmiki z patataj ? :evil_lol:[/QUOTE] [B]bo musiałby kręcić sąsiad :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']kurna jest jest jest bezlitośnie każe mi leżeć w wyrku :evil_lol: [/QUOTE] [B]potwierdzam, że ONA leży jak basza, a ON koło niej skacze :diabloti:[/B] [B]Co za dom, co za patologia :diabloti:[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']nienawidzę cię nie moge spać po nocach nie mogę sie na niczym skupić tylko na 13 :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] [B]a skąd wiesz, babo, ile cyferek będzie u ciebie po miesiącu? :cool1:[/B] [B]Moze 20? :cool3:[/B] -
[B]Zdjęcia będą jak dojdziemy z Debe do porozumienia, która ma wstawić. Bo takie miliony ich mamy, na każdym aparacie i na komórkach też :diabloti:[/B] [B]A ja melduję, ze jesteśmy chorzy :cool1: Ja i Tadeusz. Ja mam gorączkę, bóle i padam. Tadzio był nie do zniesienia. Kto próbował podać syropek 4miesięcznemu dziecku, które do tej pory zna jedynie butelkę, ten wie... :roll::cool1: A potem Ibufen :cool1::roll: Wszystko było w syropku, wszystko :cool1: Ponadto ja wciąż nie mogę pojąć jak to jest, że dwie dorosłe osoby nie są w stanie utrzymać kręcącej się na wszystkie strony głowy niemowlaka :cool1:[/B] [B]W efekcie ja trzymałam Tadzia na kolanie i robiłam patataj, a A tańcząc jak małpa w cyrku i wydając odgłosy opóźnionego w rozwoju Tarzana usiłował trafił w maleńkie usteczka :cool1:[/B] [B]W każdym razie, gdy Ibufen zadziałał, Tadzio poczuł się na tyle dobrze, że stwierdził, że nie idzie spać, bo po co :cool1:[/B] [B]DŻIZYS.[/B] [B]Teraz już Tadeusz śpi i chrapie mi do niani. [/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']czy śluz i pochwa to brzydkie słowa? :cool1:[/QUOTE] [B]na spotkaniach oazyjnych mówili, że tak :cool1:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']i termometr - nie zapomnij o termometrze :loveu: [/QUOTE] [B]i badanie nie powiem czego nie powiem gdzie :evil_lol:[/B] [B]Ewo, Ewo, chcesz trochę dzików? Przyjedź i zabierz z mojego lasu :placz:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] no a ja jednak nie jadę nigdzie :lol:[/QUOTE] [B]odwołali lot do Paryża? :shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red]antywirus Mirena jest rewelacyjny :loveu:[/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a nie kalendarz? :crazyeye::diabloti:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']plus szantaż emocjonalny , groźby karalne też się sprawdzają .. ... jeszcze rzucanie przedmiotami :diabloti:[/QUOTE] [B]Szczególnie polecam blaszaną miskę psa :diabloti:[/B] [B]garnki też się nadają :diabloti:[/B] [B]No i oczywiście nieśmiertelne trzaskanie drzwiami, najlepiej z szybką :diabloti:[/B] [B]Powyższe należy porzucić, gdy w komputerze pojawi się nieusuwalny wirus DZIECKO :cool1:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Ani aplikacja ŁZY, ani KŁÓTNIA nic tu nie pomogą, [/QUOTE] [B]ja i Vectrunia polecamy aplikację WRZASK :diabloti:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']A ty też pomieszkiwałaś kątem w akademiku i waletowałaś na studenckich stancjach i byłaś podrzucana pierwszej lepszej koleżance, jak mamunia musiała wejść na egzamin? Boszzzz, do dziś pamiętam to uczucie osamotnienia w wielkich i zimnych korytarzach Collegium Novum... :shake: No i jeszcze jedno, moja mama wygląda jak moja siostra, na szczęście starsza siostra, ale, kurde, jednak :mad: [/QUOTE] [B]gorzej :roll:[/B] [B]Jeszcze musiałam chodzić na imprezy studenckie, bo nie było komu mnie zostawić :cool1: Bo wszyscy byli na imprezie :evil_lol:[/B] [B]Podczas wykładów spałam samotnie na uczelnianym krytarzu (Uniwersytet Mikołaja Kopernika :diabloti:), skazana na doglądanie co chwila przez inną studentkę :cool1: O, biedna ja :diabloti:[/B] [B]A poniżej.... kinder party z okazji ukończenia przeze mnie roczku :diabloti: Jak widać, dużo moich rownieśników rodzice zaprosili :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zdj.jpg[/IMG] [B]PS tak, tak, wiem, że to nie moja galeria, ale - Waszko - powinnaś być dumna :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]włączam grzejnik, ale to pieruństwo zaś wysusza powietrze i mała źle oddycha... [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]ja zostałam zmuszona przez Tadeusza do zakupu nawilżacza powietrza :cool1: 85 zł na Allegro, ale... polecam, bo działa [/B] [quote name='Basia&Safi'][B][I]chyba podziele los mamuśkowy :-o cos mi spoznia juz tydzien :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] :bigok: :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B] [SIZE=5]wietrzenie[/SIZE], [/B][/COLOR][COLOR=#000000][/QUOTE][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][B]to prawda, wietrzenie jest najlepsze. [/B][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B] i smarowałam sudokremem (wg mnie jest to najlepszy środek na odoparzenia i przeciwko nim)- bardzo grubo!!! [/B][/COLOR][COLOR=#000000][/QUOTE][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic]tu się absolutnie nie zgadzam. Sudokrem bardzo, ale to bardzo wysusza skórę i nie powinno się go stosować notorycznie. Odradzali mi go i pediatra i położne w szpitalu. I nawet na kremie jest napisane, żeby smarować CIENKO. [/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic]Grubo smarować owszem, ale specjalną maścią na odparzenia, robioną na zamówienie w aptece. [/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#008000][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Wydaje mi się że odparzenie nie jest kwestią chusteczek...można ich używać kiedy skóra jest zdrowa. Ale ja zauwazyłam że matki bardzo oszczędnie samrują pupki, a to trzeba nanieść wiecej tego kremu bo w tak niewielkich ilościach w jakich widziałam jak inni nakładają to krem znika w pampersie zaraz po nałozeniu:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]1. chusteczki nie powodują odparzeń, przecież to jasne...[/B] [B]ale na podrażnioną brakiem powietrza czy jadowitą kupą skórę, są fatalne. Mądre głowy polecają je jedynie w sytuacjach, gdy nie ma dostępu do wody. [/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red]chyba ma bo wszędzie piszą o myciu wodą , o zrezygnowaniu z chustek ...a miało być tak pięknie [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red]no i sudokremem powinno smarować się oszczędnie [/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B]o właśnie[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial]z ciekawości poszukałam i poczytałam o tym sudo.... ...zalecają we wskazaniach żeby stosować CIENKĄ warstwe kremu [/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B]właśnie, właśnie.[/B] [B]Tadeusz miał raz problem z lekkim odparzeniem, pomogło wietrzenie. Nie tykam chusteczek, nie smaruję mu tyłka żadnym kremem! Mycie i suszenie i sprawa załatwiona. [/B]