-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Vectra']gotowałaś obiad ? :diabloti:[/QUOTE] [B]no a co? :diabloti: Przecież wiesz, że ja teraz kobieta domowa :diabloti: No i żeby nie było Tadzio [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g2.jpg[/IMG] i jego koszulka :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g1.jpg[/IMG] [/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']- i to 20 m od domu!!!!!!! :mdleje: na drodze koło nas były odbite racice wielkości pięsci!!! :mdleje: bosko po prostu....[/QUOTE] :shock::shock: [B]czy musisz straszyć w swojej galerii?[/B] [B]Ja naprawdę mam obsesję :shake:[/B] [B]Ale przez te cholerne dziki nie mam żadnej radości z mieszkania obok lasu :-?[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Olcia']jak się domyślam pewnie dziś debe wyskoczyła z mikołajowego worka który stał u magi pod kominkiem, albo Maga pojawia się u debe w lodówce[/QUOTE] [B]Jutro Maga będzie wyskakiwała z debestkowej lodówki [/B] [B]:diabloti:[/B] [B]A poniżej, specjalnie dla was....[/B] [B]moja kuchnia....[/B] [B]po zrobieniu obiadu.... :p:p:p[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g5.jpg[/IMG] [B]przybliżyć?[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g4.jpg[/IMG] [B]nie muszę oczywiście dodawać, że Tadeusz czynnie pomagał? :cool3:[/B] [B]Dolewał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[B]a ja, po przeinstalowaniu systemu i wgraniu najnowszego IE, mam wszystko! :crazyeye:[/B] [B]I wszystko działa:crazyeye:[/B] [B]I szybko działa:crazyeye:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Mikołajkowe życzonka wszystkim maluszkom tym co są , tym co w drodze i tym co w planach ;)[/B][/FONT][/COLOR] [/QUOTE] [B]rozumiem, że prezenty wysłałaś pocztą? :cool3:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dobra, to ja pakuję Tadzia i jadę. Jutro. Ale chrzestną będziesz ty :diabloti: :evil_lol::evil_lol: Prezent dla Tadzia przechowam ja :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja, nawet jakbym chciała ochrzcić Tadzia, to nie mam szans :shake: Nasz wsiowy ksiądz chodził i zbierał na budowę kościółka w Pierdach :diabloti: jak się domyślacie bardzo chojna byłam :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[b] Alicjo, to ile zostało ci do setki? :evil_lol: BUZIAK :loveu: :bday: [/b]
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']byłam umówiona z bratową a wczesniej zadzwoniła koleżanka, że zaprasza mnie na lody - nie mówiąc nic Magdzie W. (nie chciałam żeby czuła się dotknięta, że mam innych znajomych :evil_lol:) umówiłam sie w arkadii. [/quote] [b] hahaha, jaka KŁAMCZUCHA! :evil_lol: Od rana bombardowała mnie smsami, w końcu jej lakonicznie napisałam, ze wychodzę z domu i nie ma mnie na gie i koniec dyskusji. Wiedziałam, że mogę jechać na luzaka, że siedzi w domu, że ma do niej ktoś przyjechać... wyobraźcie sobie więc mój szok, gdy okazało się, ze mnie śledzi! Tak śledzi. Wpięła mi gps do komórki i pojechała za mną do arkadii, ma blisko, więc dlatego jej się udało :diabloti: [/b] [quote name='dbsst'] Magda się odwróciła i..........................oczy napłyneły jej łzami moja miła moja droga JESTEŚ :diabloti: [/QUOTE] [b] mnie było wstyd przed moją mamą, która ze mną była, bo ciagle jestem u D., albo jadę do D., albo opowiadam, co slychać u D. i jak w końcu tej D. nie było, był Tadzio, arkadia i wizyta w Smyku, to nagle okazuje się, ze ta D. się zmaterializowała! Moja mama nie wierzy, że nie byłyśmy zmówione :diabloti: Uważa, ze nie ma możliwości spotkać się w Warszawie PRZYPADKIEM :angryy::evil_lol: [/b]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='andzia69'] to wnusie????[/QUOTE] [b] tak, Ewuni, w prostej linii :loveu::evil_lol: Witaj najmilejsza, napisz do mnie na gie, bo A. musiał mi instalować system od poczatku i kontakty poszły w eter :roll: [/b] -
[b] jej nie ma, bo poszła na balangę :shake: Ale, DEBE, coś ci wstawię :cool3: pamiętasz? :cool3: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/8-19-44.jpg[/IMG] noo, to na przyszłą wiosnę, dodaj jeszcze wózki i moja wizja się ziści :evil_lol: [/b]
-
[quote name='Olcia'] Maga masz rację szkoda gadać a pewnie już do sprawy się nie pojawi jak dostanie odpowiedź od mojego pełnomocnika bo o szlak trafi na miejscu:) [/QUOTE] [b] oo, a jakąż niespodziankę przyszykowałaś? [/b]
-
[quote name='Olcia'] nadir od wczoraj kradnie Alanowi zabawki boszzz zrobiło mi się dwoje dzieci:)[/QUOTE] Leon ma taki dobitny zakaz, że omija zabawki Tadzia szerokim łukiem :diabloti: Chyba się ich boi :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj rutyna cie zjada widzę ...a powinnaś jak Viola ....przejść przemianę z ....kijanki .......w motyla :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [b] a kto to jest Viola...???? :crazyeye: [/b] [quote name='Olcia']Maga pakuj Tadzia i wpadaj pomagać przy robienu pokoju:)[/QUOTE] [b] ale ty się zajmujesz Tadziem, a ja remontem, ok? ZAPEWNIAM cię, ze ja wyjdę na tym lepiej :diabloti: [/b]
-
[b] mnie też się podoba słonik, żyrafa, leweczek :loveu::evil_lol: a co do szanownego prawie ex.... ech, szkoda chyba gadać :cool1: [/b]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja spostrzegłam , że Dominiczka zaśmiewa się na głos jak widzi prosiaczka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='dbsst'] ale która :roll: [/QUOTE] Dominika B. też się cieszy na widok prosiaczka :diabloti: więc sie głupio nie dopytuj, Dominiczko :evil_lol: -
Alicjo, mam niejasne wrażenie, że Debe ci się rozpanoszyła w galerii :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']to jaka naciągara :diabloti:[/QUOTE] [b] kiedyś dostawałam obiadek......................................................................... :roll: ONA MNIE PRZEŚLADUJE!!!! Nie mam przed nią ucieczki :shake: :shake: :shake: Napisz im, napisz sama, co dzisiaj zrobilaś [/b] :diabloti:
-
[quote name='Darianna']Magdo W. - Desperate Housewives też niby były nudnymi kurami domowymi [B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/B][/QUOTE] mówisz, żeby słowa NUDNA zamienić na ZDESPEROWANA? A jak to się skończy? :cool3: [quote name='dbsst']wyobraź sobie, że podążam twoim śladem :roll::diabloti:[/QUOTE] czuję twój oddech na plecach i przeraża mnie to :eek2: [b]DZISIAJ PRZESADZIŁAŚ! [/b] :diabloti: :stupid: :diabloti: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]zawsze możesz być wyzwoloną, nowoczesną kurą domową ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] oczywiście, że jestem nowoczesne. Tylko wciąż nudna :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:stupid: ................................ gdzie ja wlazłam :hmmmm: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] do sympatycznej pani :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[b] a o czym ja mam pisać? :roll: jestem nudną kurą domową :placz: :diabloti: [/b]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']będzie solówa na gołe klaty :multi::multi::multi::multi: Magda nie wiem czy masz szansę z Wasia :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] kurcze, jakbym karmiła, to wygrana byłaby w mojej kieszeni, a teraz? :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'] [COLOR=Red][B][FONT=Arial]My do Mojej już nie chodzimy :shake:...wigilię spędzamy we 4 czyli ja , C. K. i Ozzy , a w króreś tam święto :roll: po spacerze zaliczamy obiad bądź kawe u mojej mamy [/FONT][/B][/COLOR] [/QUOTE] a ja chcę iść do mojej, bo tam są prawdziwe Święta i wiem, że będzie cudnie :placz: a jak udam chorą na wizytę u teściowej, to A. się obrazi :angryy: [quote name='Vectra']Ja już wolę do niej na te pierogi , niż ona miała by z tymi pierogami do nas :evilbat:[/QUOTE] rodzina A. wymyśliła, ze z uwagi na Tadzia zrobimy Wigilię u nas Niedoczekanie 0X Ciekawe, jakbym ich wygoniła :angryy: Never :angryy:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] źle się czujesz ? :diabloti: [/QUOTE] Qrwa, raz jestem za miła, a raz za mało miła :diabloti: -
[quote name='Vectra']hahahahhahahaha , czemu się złościsz ? R też poleci do mamusi na pierogi , bo w domu nie będzie takich luksusów , kucharka strajkuje :evil_lol:[/QUOTE] Ja próbuję wymyśleć jakiś powód, dla którego nie będę musiala jechać do teściowej w Święta :angryy: Na razie nie mam pomysłu :angryy: A ostatnim razem tak mnie wpieniła, że 0X
- 78403 replies