-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]nie wiem, co mogłabym TU napisać :cool1::cool1:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Patka']rzadko zaglądam a tu taka niespodzianka jakie stadko !! Moje ma juz 2 lata i jest coraz gorsze ale przestało gryźć ;)[/QUOTE] [B]ooo, Patka, jesteś, jesteś :p[/B] [quote name='Olcia']moje dopiero zaczyna, a dzisiaj w nocy chciałam wystawić normalnie na klatke, bo spał w nocy 2 godziny !!!!!!!!! wnerw maksymalny[/QUOTE] [B]taaa? a ja słyszalam, że bezproblemowy aniołeczek :diabloti:[/B] [B]A. zabrał dzisiaj Tadzia nad ranem i ja spałam snem nieprzerwanym do 11.00 :crazyeye:[/B] [quote name='dbsst'] a ta zaczyna pierdzielenie - nie wierz jej wyglądała SUPER nie wiem czy nie lepiej niż teraz przynajmniej miała coś w środku a teraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]ja rozumiem, ze ty czujesz się zobowiązana i wdzięczna za wszystko, co dla ciebie robię, ale opanuj się :diabloti::diabloti:[/B]
-
[B]to ja wybieram Gniewomierza :p[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B](zaklęcia magi czynią cuda!!) :eviltong: [/B][/COLOR][COLOR=#000000][/QUOTE][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][COLOR=sienna]jestem wielka. Wielka czarownica[/COLOR] :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][quote name='clockwork'][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a może ja już gniję :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]haha, coś w tym jest, mówią, ze matki gniją w domach :evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='agbar']Maga czaruj,zaklinaj i lecz[/QUOTE] [B]ale zarobkowo? :hmmmm:[/B] [B]j[/B] -
[B]ja lubię rodzynki, ale nie w serniku, bo wtedy są takie rozmoczone :cool1:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']haha ja się z wózkiem w tesco u siebie tylko w jednej kasie mieszcze z alkoholem gdzie zawsze największa kolejka jest, no ale cóż dopiero te niedoskonałości się zauważa ja samemu się pcha wózek[/QUOTE] [B]przynajmniej masz dobry pretekst, aby stanąć do kasy z alkoholem :drinking: :diabloti:[/B] [B]Ja tam nie piję aż Tadzio skonczy 18 lat. Debe świadkiem :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
-
[quote name='Olcia']Zawsze może Cię waszka pokierować bo była:)[/QUOTE] [B]taaaa... Ona, Waszka, będzie mnie kierować ze swojego zadupia, jak z mojego zadupia dojechać na Targówek w sytuacji, gdy wjazdy na most są pozamykane :diabloti:[/B] [B]noo, to jak pogoda będzie nie beznadziejna, to się jakoś zgadamy i przybędę w twoje okolice.[/B] :p
-
[quote name='dbsst']czasem jak przyjeżdża Maga z [B][U]majdanem[/U][/B] i wychodzimy ja ona Wózek, i Szpilka to dochodzę do wniosku, że za mało mam rąk [/QUOTE] [B]a co masz do eks-męża Dody? :evil_lol::evil_lol:[/B] [B]mam emotki, mam emotki :multi:[/B]
-
[quote name='Olcia']Maga ja mieszkam na Targówku, a moja bratowa na żoliborzu tzn. to chyba bielany nie znam się:) i bardzo często tam jestem z nudów:)[/QUOTE] [B]noo, to na jakis spacerek mozemy sie umówic :cool3:[/B] [B]ja mieszkam w Pierdach, od strony Tarchomina wjezdzam do wawy, do której często się wybieram, bo umieram z nudów na swoim zadupiu.[/B] [B]Nie wiem tylko czy jesteś przygotowana na ekstremum, bo Tadzio potrafi wrzeszczeć, potem z wysyłku zasnąć, a potem znowu wrzeszczeć :evil_lol:[/B]
-
[B]jestem.[/B] [B]Tutaj jeszcze nie pisałam, ze nie mam emotek[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: G jak Gustaw :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]G jak Genowef?[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]witam i POZDRAWIAM. POZDRAWIAM. POZDRAWIAM.[/B] [B]witam i o zdrowie pytam.[/B] [B]Mam nadzieję, ze moje zaklęcia pomogły?[/B] [B]trochę łysy mój post, ale i tu się poskarżę, że nie mam emotek.[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]co druga strona w twpjej galerii mi się nie otwiera [/B] [B]nie mam emotek[/B] [B]jestem zrozpaczona (EMOTKA ROZPACZ)[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Olcia']Maga ja dużo nie przytyłam, ale za to do tej pory nie udało mi się zgubić(wściekłość) też nie działają gó...emotki[/QUOTE] [B]ja przytylam dużo, większość zgubiona, ale zostało conieco (WŚCIEKŁOŚĆ).[/B] [quote name='Olcia']a ja Ciebie szukam zawsze co na spacerze w parku jestem, ale jakoś nie mogę się Ciebie dopatrzeć[/QUOTE] [B]Olcia, to gdzie ty mieszkasz? Bo ja na Żoliborzu nader często bywam .... (EMOTKA ZACHĘCAJĄCA)[/B] [quote name='malawaszka']ehh już Wam zazdroszcze :([/QUOTE] [B]a czy mnie też będziesz zazdrościć? (EMOTKA DIABEŁ)[/B] [B]ps. czy jak klikacie w opcje zaawansowane, to wam się otwiera okna do pisania? Bo mnie nie (WŚCIEKŁOŚĆ)[/B]
-
[quote name='Olcia']http://img694.imageshack.us/img694/4660/megav.jpg[/QUOTE] [B]podoba mi się (NIE MAM EMOTEK)[/B] [B]Ja nie mam zdjęć w ciąży, zabroniłam innym robić, utyłam straszliwie (TU JEST EMOTKA WŚCIEKŁOŚCI).[/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Pożyczę Ci emotów ....[/B][/COLOR][/FONT] :cool1::-(:razz::angryy::mad::diabloti::oops::multi::roll:;):shake::evil_lol::lol::loveu::cool3::eviltong::crazyeye::p:placz:[/QUOTE] [B]nie wq...iaj mnie.[/B] [B]Nie mam emotów, nie widzę emotów, nic nie działa, wolno chodzi, czy jestem marudna?[/B]
-
[quote name='dbsst']Mały się nie może obrócić i już raczej się nie obróci ( a jego walka o ułożenie główkowe może przyspieszyć mój poród) więc czeka mnie cesarka - OSTATNIA RZECZ NA ZIEMI O JAKIEJ MARZYŁAM :shake: [/QUOTE] [B]bo ty wszystko chcesz miec tak jak ja, doświadczyć tego co ja i w ogóle tylko ja , ja i ja dla ciebie istnieję.... Tu powinna być emotka, ale mi ta funkcjia nie działa, ****, ****, ****[/B] [quote name='Olcia'], cała ciąża same problemy z łożyskiem, skórcze od 6 miesiąca , nowa panienka mojego cudnego męża załatwianie rozwodu mega stres, [/QUOTE] [B]oj, to fajnie miałaś. Jesteś więc mamą samodzielną?[/B] [quote name='dbsst'] Ja się śmieje, że Jasiek nie może doczekac się spotkania ze swoim bratem bliźniakiem z innej matki Tadeuszem :D zawsze jak jest Tadeusz w pobliżu w brzuchu jest poruszenie :D[/QUOTE] [B]A Tadek jest coraz bardziej marudny, już mu się nudzi ze mną i już się nie mogę doczekać, aż urodzisz i powrócisz do sprawności i bedziesz mogła wychowywać ich dwóch, a ja będę was odwiedziała w weekendy[/B]
-
[B]Jestem.[/B] [B]Dogo działa mi tak powoli, że pier.olę to. I to nie łącze, bo mam otwarte inne strony i jest OK[/B] [B]Opcje zaawansowane mi się nie otwierają, więc same się domyślcie, co chciałabym wyrazić mimicznie. [/B]
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Tobie też ukradli liste ??[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]mam już listę, znalazłam :cool1:[/B] [B]szkoda, że muszę sto okienek otworzyć, żeby mieć podstawowe emotikonki, a potem sto pierwsze, żeby miec pełną listę :cool1:[/B]
-
[B]Jestem. Beznadzieja, nie mogę zmienić na powiadomienia na mail. Do dupy. Już to mówiłam?[/B]
-
[B]aha i daj mi linka do twojej galerii, bo nawet tej II gr nie potrafie znalezc....................[/B] [B]ps tadzio wlasnie mi siedzi na kolanie i wali piesciami w biurko. Boszsz, jaki on nerwowy po tym A.[/B]
-
[B]musisz błagać moderatorów z uzasadnieniem [/B]
-
[B]ja miałam bez powiadomien na maila, bo mnie to wkurzało. Miałam listę i widziałam jak się pojawiło coś nowego. Teraz nie mam.[/B] [B]I nie wiem, gdzie jest twoja galeria, bo jak nie na Fotoblogach, to nie widzę. Do dupy to wszystko.[/B]
-
[quote name='Olcia']u mnie subskrybcje działają brak tylko mikonek[/QUOTE] [B]ale gdzie je masz? tak w kupie, jak było.[/B]
- 78403 replies
-
[B]co oni zrobili z dogo?[/B] [B]gdzie moje subskrypcje?[/B] [B]mam teraz biegać po wszytskich stronach i szukać każdej galerii??[/B] [B]I gdzie emotikonki?[/B] [B]Q..wa[/B] [quote name='Olcia']wnioskuję że dziwi macie szczelnie obite i wyciszone:evil_lol:[/QUOTE] [B]nic by to nie dało, mam nianię elektroniczną[/B]