Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Alicja'][B]oczywiście że oczywiście i przywiozę TZta , Kubę , Ozzulka i choinkę :grins:[/QUOTE] Dominika będzie wniebowzięta! Ja w takim razie przychodzę na obiad w Pierwszy Dzień Świąt :p Z Tadeuszem tylko [/b]
  2. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] szukować kciuki na 5 ??[/COLOR][/QUOTE] ależ, Alu, teraz jak ona już MOŻE urodzić, to przenosi, przecież ją znam :diabloti: [/b]
  3. [quote name='malawaszka'] i zobaczcie to :mdleje: no siedzę i ryczę :oops: [url]http://swiatbajki.blox.pl/html[/url][/QUOTE] [b] hahaha - "przesympatyczna pani" - :roflt: :evil_lol: Głupia! Będzie mu cudnie :loveu: [/b]
  4. Aga!!! Nie rodź w Wigilię :shake: Okruch całe dzieciństwo będzie niepocieszony :shake: Zaciśnij co trzeba i urodź PO lub dużo PRZED :evil_lol:
  5. Alicjo droga, a jak Debe urodzi przed Świętami, to przyjedziesz na Wigilię? :cool3: Tak sobie wlaśnie pomyślałam :cool3:
  6. o, byłaś w lesie. Już szukasz drzewa, do którego przywiążesz mordercę, jak tylko G się urodzi? :cool3:
  7. [quote name='malawaszka']a tymczasem się rozmarzyłam... siedzę sobie, a on jeździ i wciąga plażę... :mdleje: [url]http://www.pixmania.com/pl/pl/3939163/art/i-robot/odkurzacz-robot-roomba-58.html?tag=mail_pl_pl_2009-12-03_40149&srcid=3680[/url][/QUOTE] ae tam jest taka opcja - dodaj do koszyka. No wiec dodaj do koszyka :bigok:
  8. [quote name='Olcia']to się wproszę na pierniki:)[/QUOTE] [b] jak ci Debe pozwoli :evil_lol: ale może będzie akurat rodzić :diabloti: [/b]
  9. [b] a nie jedziesz przez Warszawę, a ściślej przez Pierdy? Przecież bliżej byś miała.... [/b] :evil_lol:
  10. [b] świetne zdjęcia, szczególnie te jak koło siebie biegną. Cudne [/b]
  11. [b] przykro mi, już wykasowałam z komórki, gdybym wiedziała, że on taki ważny... :shake: [/b]
  12. [quote name='clockwork'] buuhahhah... no tak... słyszę myśli ludzi na widok prawie rodzącej z niemowlakiem w wózku :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Cola']jak to jak ... adoptowała, a potem się odblokowała i zaszła :evil_lol:[/QUOTE] [B]ja jednak stawiam, że brzuch jej jeszcze nie zszedł :evil_lol: [/B]
  13. [quote name='Olcia']postanowiłam przed powrotem do pracy zrobić Alanowi jego pokój buuuu staracę swoje magiczne miejsce komputerowe:(. [/QUOTE] [b] ha, ja też poświęcam pokój komputerowy na pokój tadziowy. Ale to jeszcze za czas jakiś.... A po 17 grudnia, to ja będę pierniki piekła :diabloti: Ale wiesz, Olciu, Debe to napisała w akcie rozpaczy, bo ona się boi, że spotkam się z kimś poza nią :diabloti: [/b]
  14. [quote name='dbsst']wiesz chce się jej jakoś pozbyć a nie mogę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [b] haha, jasne, bo jeszcze ci ktoś uwierzy :diabloti: Ciekawe z kim wtedy będziesz się spotykać, akoro nikt inny nie może cię znieść na trzeźwo :diabloti: [/b]
  15. [quote name='Ka-ka']zbierałam się, zbierałam... i masz, jestem chyba nie na bieżąco ... :P (także... z wyglądem wielce oświeconej...a raczej rozjaśnionej dogo :P ) Maga... GRATULACJE :D[/QUOTE] [b] ooooo, głos Kamili z zaświatów..... Witaj, witaj, gdzie byłaś, jak cię nie było? :hand: Dogo beznadziejne, ale cóż, trzeba jakoś z tym życ [/b]
  16. [quote name='dbsst'] Magdo Montano uważam, że powinnaś się pochwalic geniuszem jaki masz w domu :cool1:[/QUOTE] [b] idź spać :stupid: a że Tadzio jest genialny to każdy wie i jest to oczywiste. a twojego chłopaka, co grzebał w smietniku, wycięłam, nie wydam twojego sekretu [/b]
  17. [quote name='Vectra']Przecież Tadeusz chodzi spać o 19 :diabloti:[/QUOTE] [b] ale elektroniczna niania nie ma zasięgu w Multikinie :diabloti: [/b]
  18. [quote name='malawaszka']a w tym foteliczku taki maleńki jak okruszek jest :lol:[/QUOTE] [b] bo to pewnie krzesełko dla dorosłego jest :evil_lol: [/b]
  19. [b] Ewa, przyjedź posiedzieć z Tadziem, żebyśmy i my mogli iść do kina :placz: Bo wieczorem nikt nie chce :placz: A ci, co chcą, to ja nie chcę :placz: a ja nie chcę iść na seans o 15.00 :placz: a tobie mogę powierzyć Tadeusza w ciemno (zupełnie nie wiedzieć czemu) :evil_lol: [/b]
  20. [b] ale. Aż jedno zdjęcie. :cool1: [/b]
  21. [b] a w sumie... nie ma się czego wstydzić, to raczej dowód na to, że wszystkie te sytuacje, które mnie spotykają, są za jej winą.... Tak naprawdę chodziło jej o to, że w Carrefourze długo się zastanawiała kogo zapytać, gdzie można znaleźć gotowe naleśniki pita do kebabu... Czaiła się do róznych osób z obsługi, pracowników... I w końcu poszła pytać panią... głuchoniemą :cool1:. Jak się domyślacie, nie dogadały się... [/b]
×
×
  • Create New...