-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Muszę to napisać. Jesteś miszczem w robieniu zdjęć kotom. Albo to one są miszczami w pozowaniu ci.[/B] :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']zadzwonię do Ciebie jakoś , masz ere to mam za darmo :diabloti: to Ci powiem :cool1: [/QUOTE] :obrazic: [B]ja też mam erę :obrazic:[/B] [quote name='malawaszka'] a dzikiego dzika to ja mam koło domu - im bliżej zimy tym bliżej podłażą i tylko widać za dnia dokąd tym razem podeszły :shock:[/QUOTE] [B]najwięcej dzików wokół mam ja. Bo przecież ja mam zawsze najgorzej, prawda, Waszuniu? :diabloti:[/B] [B]Ewa i jak?????? Tylko dwie dziewczynki i koniec? [/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']alez ja nie szukałam - sama przyszła :loveu:[/QUOTE] [B]do mnie też przychodzi :loveu:[/B] [B]wieczór w wieczór :loveu:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ooo imprezka??? no to :drinking: za Frania!!!! miałam dziś nie pić no ale jak jest okazja to otworzę piwko :evil_lol:[/QUOTE] [B]nie ma to jak wciąż i wciąż szukanie okazji, prawda? :diabloti:[/B] [B]:drinking:[/B] -
[B]wszyscy kochają Tadzia, tak? :diabloti: A wyjrzałam przed chwilą przez okno i jakos nie widzę kolejki chetnych do opieki? :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']Monika moja siostrzenica , nie była może potworem , ale ... pierwsze słowo jakie z siebie wykrzesała było DAJ :diabloti: [/QUOTE] [B]Tadeusz nie pozna znaczenia tego wyrazu nigdy :diabloti:[/B] [B]Gdzieś, kiedyś w Centrum Handlowym :evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f1.jpg[/IMG] [B]Gdzieś, kiedyś w Pierdach[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/11.jpg[/IMG] ps. zdjęcia z komórki :roll:
-
[B]super, super, ale może jakieś aktualniejsze? W końcu chłopak ma juz 6 miesięcy.[/B] [B]Ja lubię teraz oglądać zdjecia Tadzia z usg..., szczególnie te 3D. Ja miałam usg bardzo często, więc i zdjęć dużo. [/B] [B]Szczerze jednak powiem, ze to co pokazują na usg, nijak się ma do rzeczywistego wyglądu dziecka.... :cool1:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Pragnę tylko nadmienić , że ten chłopczyk dokładnie ten [URL="http://www.vpx.pl/foto,270820090791.html"][/URL] kończy dziś 3 latka :loveu: :loveu: :loveu: [/QUOTE] [B]rozumiem, ze w związku z tym ty już od dawna leżysz ululana pod stołem? :evil_lol:[/B] [B]Ucałuj w pychola solenizanta :loveu:[/B] -
[quote name='dbsst']a w którym jesteś teraz tygodniu?? gadałam z lekarzem powiedział, że nie jest gigantem hahhaha nawet nie chce wiedzieć ile waży gigant w 31tc ;) [/QUOTE] [B]don`t worry, Tadeusz przystopował przed końcem, poza tym nie wiem czy pamiętasz, ale pewna pani doktor straszyła mnie, ze on jest za duży :angryy: A potem okazał się w normie, a nawet mniej :p[/B] [B]Choć... mnie tam było wszystko jedno, mnie go WYJĘLI :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst'] Szczerze liczę na to bo inaczej :shake: 5kg jak Tatuś :shake::placz::placz::placz: [/QUOTE] [B]A. ważył 4700g, a jednak się nie przełożyło, więc nie bój żaby :p[/B] [quote name='Cola']Alu odkopałaś....puszkę pandory :evil_lol: teraz będę musiała jakieś fotki odkopać :mad:[/QUOTE] [B]ja CZEKAM odkąd Debe cię odnalazła na końcu świata :cool1:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']o właśnie miałam dać Ci radę , jak Tadzio w miejscach publicznych zacznie sie drzeć , powiedz mu , że to nie elegancko :diabloti: [/QUOTE] [B]ty to masz jednak łeb nie od parady! :klacz:[/B] [B]Następną razą stanę przed Tadeuszem i rzeknę: Tadeuszu, mój drogi, to bardzo nieelegancko w ten sposób wyrażać swe emocje, bardzo cię proszę, powściągnij je. I Tadeusz je powściągnie.[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]prędzej się dziecku zwichrują odnóża w chodziku niż przez samodzielne stawanie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B]o to, to. :cool1:[/B] [B]Waszeniu, nie znam się na plytach DVD i nie mam pojęcia, nie pomogę, pomimo oczywistych mych chęci najszczerszych :shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']napisz to u Magi :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: [B]mnie się coś porobiło dziwnego, bo dziś jak wstałam o 3.30, to poczułam się wyspana :crazyeye: Nakarmiłam T i wcale zasnąć nie mogłam :crazyeye:[/B] [B]Boję się tego :shake:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1044/dsc0027.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]ach, jaki zachwyt na twayz kotka :loveu:[/B] [quote name='malawaszka'] a to już przegięcie! dopiero zaczęła raczkować a już wstaje :mad: pokrzywi odnóża [/QUOTE] [B]nie bój żaby, moja znajoma Zosia, urodzona 31 stycznia 2009, już samodzielnie wykonuje kilka kroków, a staje na nogach od conajmniej miesiąca, albo i dłużej i jest wszystko OK.[/B] [B]Jeżeli się jej nie zmusza i tak chce, to wcale nie musi oznaczać, że za szybko.[/B] [B]A zresztą powiedz jej, żeby nie stawała haha[/B] :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Waszko, akwizytorze kotów, Pelagii jest dobrze :diabloti: I mnie też :evil_lol:[/B] [B]Chociaż nie, zapomniałam, mnie jest zawsze najgorzej :diabloti:[/B] [COLOR=black][FONT=Verdana]A więc bank.... [/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana]Wybrałam sie tam kilka dni temu. Celem zamknięcia konta, którego nie używam od dawna i zlikwidowania karty kredytowej, żeby nie kusiła. Bank nobliwy, nie żaden ze stendami w CH. Oczywiście musiałam zabrać Tadzia. Ale przez ostatnich kilka dni codziennie z nim gdzieś jeździłam i był bardzo grzeczny, więc bez obaw wyruszyłam do centrum Warszawy. Zaczęło się już przed bankiem. Tadzio zaczął wrzeszczeć. Siedział sobie w wózeczku, pod folią i wrzeszczał. Ja folii nie miałam, ale miałam swoje ulubione wełniane ponczo...[/FONT] [FONT=Verdana]Stoimy sobie więc pod bankiem, Tadzio się wydziera, a ja, oaza spokoju, kamienna twarz tomahawków. Panuję nad wszystkim przecież. W końcu przestał. Wchodzimy do środka, ja z nadzieją, że już się wywrzeszczał. Ha. On sie tylko przyczaił. W srodku zrobił cyrk. Darł się dopóki nie zdjęłam mu czapki (nienawidzi) i nie wzięłam na ręce. Doradca siedział, a ja stałam, bo jak usiadłam, to Tadzio się darł. Jak się pochylałam, żeby podpisać jakieś świstki, Tadzio ulewał na blat, a jakże. Potem dostał czkawki i czkał bekając. A na koniec... puscił pawia na podlogę. [/FONT] [FONT=Verdana]Ponadto zrobiłam z banku obozowisko. Pod ścianą wózek obwieszony kocykiem, grzechotką i mokrą szmatą, która jeszcze niedawno była wełnianym ponczo. Na jednym krześle pielucha tetrowa. Na drugim mała, zielona kurteczka. Na stoliku cała zawartośc mojej torebki (szukałam dowodu osobistego mając do dyspozycji tylko jedną rękę). A ja chodze po oddziale z bekająco-czkającym Tadziem i wydaję dźwięki zupełnie nie świadczące o moim wysokim poziomie intelektualnym, a wszystko po to, aby Tadeusz ryczeć nie zaczął. [/FONT] [FONT=Verdana]Czułam się jak niedorozwinięta mamuśka, bo oczywiscie się zdenerwowałam i nie rozumiałam co mówi do mnie doradca. Musiał powtarzac kilka razy, a ja patrzyłam na niego tępo, ścierając pawia ze swojego rękawa. Niewiele brakowało, a zaczęłabym infantylnie chichotać. Na koniec dodam tylko, ze z chwilą, gdy wyszliśmy z banku (o mocowaniu się z podwójnymi drzwiami, o które zaczepiło mi się kółko wózka, nie wspomnę już), aniołeczek powrócił i powędrowałam w kierunku auta z moim synkiem wesoło uśmiechającym się i gawrzącym w wózeczku. Kocham go.[/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']tak Madziu Tobie nie chce się najbardziej i Ty masz najgorzej :loveu:[/QUOTE] [B]tak jest :loveu:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tak , będę skakać z mostu :shake: [/QUOTE] [B]to do Warszawy będziesz musiała pojechać :shake:[/B] [B]chyba, że skorzystasz z tego w Nowym Dworze Maz., ale to PO wizycie u mnie, ok? :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']dobrze znam ten stan - u mnie trwa już dłuższy czas... zwłaszcza nie chce mi się robić tego co MUSZĘ :shake:[/QUOTE] [B]a wy nie wiecie, jak strasznie mnie się nie chce :shake:[/B] [B]ale ja nie mam wyboru :placz:[/B] [quote name='Vectra']By tak obrazowo Wam opisać mój stan ... życia ;) to tak jak by wysypać na dywan , kilogram ryżu i nie mieć narzędzi sprzątających do pomocy i teraz czy zostawić ten burdel łudząc się , że samo się posprząta wyjść do innego pokoju , czy kucnąć i zbierać ręcznie ziarenko po ziarenku ... na razie siedzę i patrze na ten burdel , bo nawet wyjść mi się nie chce by oszczędzić sobie widoku ...[/QUOTE] [B]nie znałam cię, nie znam cię w ogóle, Vectruniu, who you are? :crazyeye:[/B] [quote name='Vectra']j , najgorsze że mam bezsenne noce :diabloti: [/QUOTE] [B]dam ci Tadzia! :loveu:[/B] [quote name='Medorowa']Ja też ostatnio cierpię na bezsenność - [/QUOTE] [B]albo tobie dam! :loveu:[/B] -
[quote name='Alicja']:cool3::cool3:[FONT=Arial][COLOR=red][B]może jakieś wdzianka foliowe by Tadzio mógł nosić :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]tak, wymyśliłam worek foliowy, w którym zrobię otwór na głowę :diabloti:[/B] [quote name='Medorowa']Buhaha padłam na pysk przy opowieści o rodzinnej wycieczce do sklepu:loveu:[/QUOTE] [B]mam jeszcze w zanadrzu opowieść o wizycie w banku, było chyba jeszcze straszniej.... :cool1::angryy:[/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zwierza takie jakieś incognito ........ jakby z podziemia :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]bo ciemno było jak w d.... :diabloti:[/B] [quote name='Darianna']Obstawiam że i ściągnął i że był pawik :D[/QUOTE] [B]i ta pani wygrała :bigcool:[/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:bigcool: i co i co ...ściągnął ?? był pawik :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a jak myślisz, droga Alicjo, a jak myślisz????? :diabloti:[/B] [B]Za każdym razem fascynuje mnie to, ze choćby Tadzio chodził w śliniaku i 2 godziny, to pawia puści zaraz natychmiast po jego zdjęciu :cool1:[/B]
-
[B]ooo, Leon :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l1.jpg[/IMG] [B]i Pelagia :diabloti:[/B] (zdjęcie robione w ciemnościach... bez lampy) [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l2.jpg[/IMG]
-
[B]kochana mamo, zdejmij mi to wstrętne podgardle dziecięce[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s10-1.jpg[/IMG] [B]przysięgam, ze nie puszczę pawia na bluzeczkę....[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s12-1.jpg[/IMG] [B]sam sobie zdejmę[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s11-1.jpg[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]ach, już rozumne spojrzenie :p:p:p[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a co? płakała Ci w rękaw, że nikt do niej nie zagląda? :evil_lol: [/QUOTE] [B]tak, zamartwiała się, ze nikt jej nie lubi. A ona bardzo przeżywa, jak jej ktoś nie lubi i płacze po kątach :-([/B] [quote name='Vectra']ale że co za zazdrość ? :diabloti:[/QUOTE] [B]nie, nie zazdrość, martwiłam się [/B] :shake::diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]ależ sobie rozruszałaś galerię :diabloti:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Lista Shindlera ;) piękny film , oglądałam z 5 razy :-( za każdym razem płakałam jak bóbr :oops:[/QUOTE] [B]a ja bym chciała wiedzieć, czemu zawsze dobre filmy są emitowane po nocach? :shake: A o 20.00 mamy atak seriali :cool1:[/B] [B]Wytrzymałam do 24.00 i padłam :placz:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8136/dsc0075oq.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]twój przodek w prostej linii! :crazyeye:[/B] [B]Zrób badania DNA :p[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]Jakieś ładne te zdjęcia masz, zupelnie nie rozumiem czemu :diabloti:[/B]