-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Olcia']dzień dobry mamo Tadzia:eviltong: mój przespał dwa jedzenia , kąpiel a mi się nudzi:eviltong: dlaczego tak słodkiego Tadzia zamknełaś w drewutni tam zimno w piwnicy cieplej:)[/QUOTE] [B]nie mam piwnicy, mam drewutnię :diabloti: Z dziurawym dachem :diabloti:[/B] [B]Tadzio nie prześpi kąpieli nigdy, bo o 19.00 zaczyna wyć, że chce spać. On ma jedną pozytywną cechę. Chodzi spać o 19.00, najpierw kapiel, potem grzecznie spać, ja wychodzę i zamykam drzwi.[/B] [B]Koniec pozytywnych cech Tadzia :diabloti:[/B]
-
[quote name='Olcia']kiedy się w końcu rozpakujesz, żebym mogła wylać z siebie całą złośliwość:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] [B]ja tam jej nie oszczędzam :roll::diabloti:[/B] [B]PS czemu mam wrażenie, że teraz Waszunia i Aszerek już nie nawiedzą naszych galerii? :placz::diabloti:[/B]
-
[B]Cola, nie przejmuj się głupimi babami :diabloti: Ja cię obronię :diabloti:[/B] [B]Tadzio stał się Tadziem dobrych kilka dni po przybyciu na ten świat :cool1: Przedtem właściwie nie było propozycji :cool1: A z najlepszym wypalił A. - MIESZKO :flaming: :chainsaw: Nie było nawet dyskusji :diabloti:[/B]
-
[quote name='Olcia'] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8611/milh.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]Tadzio już nie lubi maty :cool1:[/B] [B]Lubił jakieś 3 tygodnie tylko :cool1:[/B] [B]W sumie jakby na to spojrzeć, to ja też się wysypiam, bo T budzi się raz - jeżeli nie wliczę karmienia o 23.30. Butlą :diabloti:[/B]
-
[B]a wy się nie zagalopowałyście, drogie panie? :diabloti:[/B] [quote name='Olcia']że niby się mówi , że jaka ciąża takie niemowle, [/QUOTE] [B]taaa? :cool1: U mnie jaka ciąża, takie niemowlę :cool1: [/B] [B]Ale coraz blizej do jego osiemnastki :p:p Jeszcze tylko 17 lat i 8 miesięcy[/B] [quote name='Olcia']pewnie Tadzia karmi, albo po całym dniu upycha go gdzieś w piwnicy:evil_lol:[/QUOTE] [B]w drewutni :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] od razu uprzedzam , że moja bluzka nie jest różowa , oryginalny jej kolor to pomarańcz :diabloti:[/QUOTE] [B]łeee, a ja już chciałam obśmiać :shake::diabloti:[/B] -
[quote name='Olcia']mi się trafił bezproblemowy egzemplarz , bez płaczu bez kolek,bez konieczności wiecznego noszenia na rękach, bez problemów z jedzeniem o czym świadczy waga prawie 10 kg:evil_lol: .[/QUOTE] [B]pozostaje mi paść z zazdrości :placz:[/B] [B]Tadzio ma ciężki charakterek :cool1: Po swoim tatusiu oczywiście :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']:-o:-o:-o:-o:-o:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ty tu :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] [B]A ty, po pierwsze spać nie możesz? :cool1:, a po drugie Olcia juz jest od jakiego czasu, a ty jakaś zapóźniona :diabloti: Niby cię wszędzie pełno, a nic nie wiesz :diabloti:[/B]
-
[quote name='malawaszka'] po mamuni :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]z ust mi to wyjęłaś :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a odwalcie się, co :diabloti:[/B] [B]Pomyślałby kto, że tak znają mnie dogłębnie :cool1:[/B] [B]A doglębnie to ja jestem inna niż wam się wydaje :diabloti: Zapytajcie się A., na pewno potwierdzi, jaka ze mnie kochana dzieweczka :loveu:[/B]
-
[quote name='malawaszka']noo prawie i byliby bliźniaki :lol:[/QUOTE] [B]bliźniaki, Waszeniu, zostawimy dla ciebie :diabloti::loveu::diabloti:[/B] [quote name='Olcia']Maga u mnie też w końcu po ponad 18 godzinach [/QUOTE] [B]czyli przeżyłaś i jedno i drugie, innymi słowy męczylaś się i przed i po, nic tylko współczuć :shake:[/B] [B]Ja miałam zaplanowane cc...:p[/B] [quote name='Olcia'] a czytałam u Ciebie o podawaniu leków ja swojemu daje po palcu ze strzykawki i nie ma problemu. [/QUOTE] [B]to działało, jak Tadzio miał 4 tygodnie :cool1:[/B] [B]ale, tak generalnie i w dużym skrócie, Tadzio jest dość problemtyczny ze wszystkim :evil_lol::evil_lol::placz::placz::diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] wrócił J - koniec rechotania :evil_lol: siadam i piszę :grins: w końcu jestem poukładana i :hmmmm: systematyczna :p[/QUOTE] [B]czy on, biedaczek, sądzi, ze ty siedząc przed komputerem, np. teraz, tworzysz pracę mgr? :roll::evil_lol::evil_lol:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Darianna']u mnie jedna panna nazwała swojego labradorka Kaziu - więc raczej dziecka tak nie nazwę:D[/QUOTE] [B]ja chcialam nazwać Tadzia Leonem, wtedy na spacerach wołałabym tylko raz :evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ja tam kojarzę imiona z osobami ...a to imię wyjątkowo niesympatycznie i nieapetycznie mi się kojarzy :diabloti::oops:[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]...więc never :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B]a mnie wręcz przeciwnie, Alicjo droga [/B]
-
[quote name='Olcia']Maga widziałam Twój "dorobek" wczoraj i o tym samym pomyślałam, mój 6 lipiec urodzony w wielkich trudach i zmaganiach:angryy:[/QUOTE] [B]mogłaś się jeszcze trochę pomęczyć i poczekać 4 dni ;)[/B] [B]Tadzio urodzony 10 lipca, lekko i łatwo wyciągnięty z mego brzucha przez zespół zielonych ludków w maskach :evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']może dlatego, że twój to blondyn :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]taaaaa.... i na tym różnice się kończą :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
[B]A mnie się właśnie Kazio bardzo podoba.... :loveu:[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Cola']nie przejmuj się...włosy z czasem odrastają a pryszcze znikają :evil_lol: z drugiej strony - znowu możesz poczuć się jak nastolatka :evil_lol: :evil_lol: [/QUOTE] [B]chciałam zaznaczyć, ze ja nie doświadczyłam wypadania włosów ani pryszczy na twarzy :p Dlatego Waszko, nie obawiaj się...! :diabloti:[/B] [B]Zdjęcia przepiękne i różowy ludek też :evil_lol:[/B] -
[quote name='Olcia'] moje stadko się z lekka powiększyło i wygląda teraz tak:) [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3780/70301121.jpg[/IMG] [/QUOTE] [quote name='Olcia']nowy nabytek ma 4 miesiące:) [/QUOTE] [B]hahaha, pandemia, PANDEMIA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]A kiedy się urodził dokładnie? Bo mam nieodparte wrażenie, ze w podobnym czasie co Tadzio :evil_lol:[/B] [B]Weszko i Aszerku :diabloti::diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']APoza tym okazało się, że medal dostaje się od ministra obrony narodowej :placz::placz::placz:[/QUOTE] [B]to już wiem, ze chodziło o prezydenta :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']BTW, czy nadal po iluś tam sztukach dostaje się medal od prezydenta? :hmmmm:[/QUOTE] [B]a marzysz o medalu czy o prezydencie? :cool3:[/B] [quote name='dbsst']i ten medal ten prezydent przypina w ta dyndającą pierś ktorą można się obwiązać :cool1:[/QUOTE] [B]albo którą możesz sobie zarzucić na plecy :cool1:[/B] [B]albo wokół szyi jak szalik :cool1:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asher']Ja to nawet Cezara zobaczyłam, ale zignorowałaś mą wizję :obrazic:[/QUOTE] [B]ooo, naprawdę? :loveu:[/B]
-
[quote name='dbsst']czy dlatego że masz słabość do mężczyzn z twardym A :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]nie, po to, aby się zdołować, że ten A. obok, nie ma nic wspólnego z tym w telewizorze :diabloti:[/B] [quote name='lolka75']z Clivem Owenem?:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]oh yeahhh :loveu::loveu::loveu:[/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']chojeja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]ty juz dziecinniejesz[/B] :roll: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye:prawie jak Kałużyński :roflt:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/7-2.jpg"]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/7-2.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/QUOTE] [B]czyli tylko ja widzę w nim Napoleona? :placz::evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']no likier kawowy ktory zrobiłam miałam ci dać :cool3: w słoiku :cool3:[/QUOTE] :stormy-sad: :chainsaw: :wallbash: :zly7: :mdleje: :placz::placz:
-
[quote name='Cola'] ...i wcale się nie zdziwię jak to ja sama wsiądę za kółko i się zawiozę :evil_lol:[/QUOTE] [B]ja poprzedniego wieczora przed planowanym cc, pokłócilam sie z A. tak, ze chcialam się wyprowadzać :evil_lol: W sumie mogłam, torby były spakowane :evil_lol: Niemniej postanowiłam, ze sama się zawiozę i będę tachać torby i w ogóle, na złość babci :evil_lol:[/B] [B]Bladym świtem wstałam po cichutku i chciałam się wymknąć, ale niestety, obudził się i zmusił mnie, abym mu zezwoliła zwieźć się na poród :diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']proszę mi polecić jakiś DOBRY krem przeciwzmarszczkowy [/QUOTE] [B]Botox :diabloti:[/B] [B]wszystko inne to pic :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)