-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='malawaszka']no wreeszcieeeeee :mdleje: ale wiesz co? w LISTOPADZIE Pan Pies w kąpieli lodowatej??!! Przeziebi się!!!!!:-x:evilbat:[/QUOTE] [B]tak, to KARYGODNE :diabloti:[/B] [B]Zadzwoń do TOZu. I przy okazji też do MOPS-u, bo dziecko było bez kombinezonu, bez szalika i bez rękawiczek. Skandal, skandal! :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/108.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/109.jpg[/IMG]
-
[quote name='Olcia']po tylu godzinach męczarni i bólu już mi było wszystko jedno co ze mną robią a postanowiłam skorzystać z okazji, bo pewnie następna zanim się pojawi do kolejne miliony lat miną:)[/QUOTE] [b] no tak, w sumie to miałaś najgorzej z możliwych - męczyłaś się i przed i po. Ja miałam wszystko zaplanowane, cc na umówioną godzinę, więc męczyłam się tylko PO [/b] :cool1:
-
[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/104.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/105.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/106.jpg[/IMG] [b] no ale, żeby nie było tak zupełnie bez... porzucone dziecko: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/102.jpg[/IMG] [/b]
-
[b] i SPECJALNIE dla mojej ulubionej Wasze.... Waszki. Zdjęcia PSA. PSA, nie dzieciątka :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/100.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/101.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/103.jpg[/IMG] [/b]
-
[quote name='Cola'] jestem ciekawa jaki kojec wymyślisz jak Tadzio podrośnie i zacznie pełzakować :cool3: [/QUOTE] [b] Żaden :cool1: . Będę biegać za nim i chudnąć :diabloti: [/b] [quote name='Olcia']Maga a ja mam pytanko zy Tadzio używa smoczków i [/QUOTE] [b] używał, a potem mu się znudziło. Dosłownie kilka dni temu znów mu przypasował (kupiłam setny, wciąz mając nadzieję, ze utrafię) i planuję dokupić jeszcze ze sztukę, bo już mam dość stresów z pilnowaniem .... A wcześniej, tak, dwa arzy mi zaginął i to w domu i jestem prawie pewna, ze kiedyś wygrzebię go w ogródku :diabloti: [/b] [quote name='Olcia']a teraz już wiem , ja Alana zostawiam bez pieluchy, na podkladach, [/QUOTE] [b] a ja nie, bo wtedy wszystko obsikane, a on i tak przemieszcza się poza podklady :cool1: [/b] [quote name='dbsst']a tu taki prezent niese a jutro nagram wam film :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [b] a SKĄ ty masz to zdjęcie, i to w dodatku takie brzydkie ? :cool1: I spróbuj mnie nagrać na kamerę, to będzie miała ona lot nad kukułczym gniazdem :diabloti: [/b] [quote name='malawaszka']gdzie nie zajrzę tam dzieci :mdleje: tylko ja z uporem maniaka - DOGO maniaka wklejam zdjęcia psów jakichś, ale bez echa przechodzą no.... :cry:[/QUOTE] [b] hahaha, też to zauważyłaś? :megagrin: [/b] [quote name='Agunia-Pańciunia)']filmik jest the best....az strach pomyslec...ze gdyby to mieli robic faceci to ludzkosc pewnie by nie przezyla.... [/QUOTE] [b] oo, dzień dobry , dzień dobry, jak tam wymiana rur? :evil_lol: Film boski :evil_lol: [/b]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no ja dziękuję... tyle się naklikać... wcześniej prosto z subskrypcji było odsyłanie do tego postu i czekam aż tutaj też tak będzie[/QUOTE] [b]raptem jedno więcej kliknięcie, leniu.... :cool1: [/b] [quote name='malawaszka'] ja nigdy się nie zarzekałam, że nie chcę mieć dzieci - jeszcze trochę czasu potrzebuję ;)[/QUOTE] [b] pamietaj jednakże, że on - CZAS - w miejscu nie stoi :diabloti: [/b] [quote name='malawaszka'] to dla Magdy W. - dzikie dziki mają się świetnie... [/QUOTE] [b]wzruszyłam się :placz: pamiętałaś o mła :placz: na spacerku swym :placz: [/b]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola'][B]Maga [/B]a jak zacznie chodzić i uciekać... niektórzy szkieletorowi rodzice zakładają pociechom szeleczki [/QUOTE] [b]to jak już będę tym szkieletorkiem, to też założę mu szeleczki[/b] :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo tego własnie nie wiem - [b]nie działa wejście od pierwszego nieprzeczytanego postu[/b], jedyne co to otwiera się ostatni post jak się kliknie w godzinę o której ktoś napisał - po prawej stronie to jest od nazwy wątku, a poza tym to jest git- ja już ogarniam, jeszcze tylko zdjęcia sie za długo ładuje...[/QUOTE] [b]jak to nie działa, jak działa? :hmmmm:. Klikam w Szybkie Menu, w Subskrypcję Tematów, potem klikam w pierwszą stronę (tak, u Waszki z 2005 roku) i na górze klikam w Pokaż Pierwszy Nieprzeczytany i samo mnie odsyła własnie do pierwszego nieprzeczytanego postu. .... Ja niestety podczas odpowiedzi w opcjach zaawansowanych mam mega wielkie emotikonki, i strona mi się rozjeżdża masakrycznie, wiec odpada to u mnie :( Emotikonki muszę wpisywac w szybkiej odpowiedzi ręcznie.... [/b]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Olcia']a tak eraz poważnie po co się tak zakłada?[/QUOTE] [b] ale że tetrę? Bo pampersy nie przepuszczają powietrza, a ja bym chciała, żeby tadziowy tyłek czasem poodychał. To jest jedyna przewaga tetry nad pampkiem. Stąd w domu, przynajmniej przez godiznke, dwie, Tadzio lata w tetrowych gaciach [/b] [quote name='dbsst']ha ha ha MISZCZ w wiązaniu tetry należy do............................Magdy W! [/QUOTE] [b] jeszcze będziesz się ode mnie uczyć [/b] :diabloti:
-
[quote name='dbsst']tak myślałam, że te wizyty wspólne spotkania nie mają nic więcej na rzeczy jak tylko BO NIE MAM Z SOBĄ CO ZROBIĆ ale jestem w sytuacji podbramkowej i godzę się na to MAGDO W. :diabloti: [/QUOTE] [b] och, czyżbym zawiodła jakieś twoje nadzieje? :( :diabloti: [/b] [quote name='dbsst'] I dziwi mnie, że W TEJ KASIE stali rodzice z dziećmi poniżej 3 lat w kolejce za "zwykłymi cwanymi gapami" [/QUOTE] [b] mnie też to dziwi. Widać nie mają odwagi? Tylko nie wiem do czego. I dziwi mnie też, ze osoby stające do tej kasy nie widzą tabliczki, a nawet jak widzą, to udają, ze nie rozumieją. [/b] [quote name='Cola'] nooo....jak dziecko zaczyna raczkować, to trza się za nim nabiegać i wtedy się chudnie ;) :evil_lol: [/QUOTE] [b] TO JA JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ! [/b]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mamusia cię nie nauczyła wiązać :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [b] ha, pokazywała, ale ja nie mam cierpliwości do tego składania, więc oplątałam, a Tadzio rozplątywał i była zabawa [/b] :cool:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo i Tadeusz się odsłonił ;) [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d1-3.jpg[/URL] jaka zaje2bista stonoga :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [b] i naprawdę ma 100 nóg, jak już w końcu przybędziesz, to będziesz mogła policzyć - oczywiście pod warunkiem, że umiesz liczyć do stu... :diabloti: hmm i mówisz, że tetrę źle zawiązałam? [/b] :hmmmm: :evil_lol:
-
[b] ja chcę zdjecie z proszenia [/b] :grin:
-
[b] ponieważ dawno nie było - :evil_lol: - pokazuję trzy odsłony Tadzia [/b] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d2-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/d3-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]my jutro jedziemy do IKEI :multi::multi::multi: i oby była taka kasa bo w ciąży mimo iż były kasy pierwszeństwa dla ciężarnych, matek z dziećmi i inwalidów- NIGDY nie trafiłam na takową otwartą..... a jak wepchałam sie obok poza kolejnością to informowano mnie że TU NIE OBSŁUGUJĄ POZA KOLEJNOŚCIĄ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B]w Ikei są kasy dla brzuchatych i dla rodzin z dziećmi do lat 3 i w weekend raczej powinny być czynne - przynajmniej tak jest u nas, są nawet trzy takie kasy i zawsze działające.[/B] [B]Alicjo, kasy są dla RODZIN z dziećmi, a nie dla MATEK z dziećmi, więc podchodzisz jako rodzina [/B]:diabloti:
-
[quote name='Olcia']Jak to nie wiesz Kacper się prawie rodził na forumie:) dokładnie 19 maja 2005, Twa pamięć szwankuje, ale wybaczam ja także straciłam pamięć po ciąży:)[/QUOTE] [b]cośta,, cośtam mi się majaczy w czeluściach, ale jakoś nie bardzo jeszcze.... :cool: I chciałam jeszcze dodać, ze A. wlazł na sale operacyjną :cool: wcale tak miało nie być, ale wdział się w zielone ubranko i wlazł. Nic nie miałam do powiedzenia, bo leżałam już rozkrojona. Byłam jedynie milo zaskoczona, ze nie zemdlał :evil_lol: a twój prawie-że-eks przychodzi widywać Alana? [/b]
-
[quote name='dbsst']Zgodzę się z tobą, że w macierzyństwie trzeba wrzucić na luz. Jeśli R nie będzie chciał się zajmować Jaskiem (pomimo, że teraz się bije w pierś, że będzie) to nie wiem jak to będzie. Jestem chyba typem egoisty JA POTRZEBUJE SIEBIE DLA SIEBIE potrzebuje wyjść do ludzi SAMA pobawić się. I nie , że do pracy (a do tej pory wychodzenie to była jazda do pracy w celu" zmiany klimatu") i goście u mnie i wyjścia z psem.Ale to nie do końca to co lubię. Wczoraj pół nocy myślałam jak to będzie. I nie żebym się nie cieszyła z nadejścia Jaśka. Ale jak to będzie być odpowiedzialnym przez 24h/dobę R ma świetną wymówkę - ja pracuje a ja jako matka jaka mogę mieć wymówkę przecież dziecko jest najważniejsze ogarniają mnie różne pytania i strachy - ale to chyba normalne [/QUOTE] [b]ja mam tylko jedną prośbę: nie zarzekaj się teraz, poczekaj jak już Jasiek będzie po tej stronie brzucha. Naprawdę NIE WIESZ, co będziesz czuła i tylko tyle ci napiszę [/b].....:cool1::evil_lol: [quote name='clockwork']noooo.... ino jak chłop robi całymi dniami... a ja w domu, bez ludzi, ... nie idzie nie zwariować.... P bardzo chętnie zostałby z małą po pracy ale o 18-19tej to ja se moge do dupy iść [/QUOTE] [b] ja też ciagle sama, a A. najczęściej wraca koło 20.00, czyli jak Tadzio już śpi... W dodatku mieszkam, sama wiecie gdzie, więc spacery sa raz w prawo, a raz w lewo, albo poprzez pola, więc zdechnąć z nudów można. Dlatego jeżdżę: do sklepów (tak, to strasznye, z niemowlęciem do CH :shock: ), do koleżanek (hallo Debe, my love) i jakoś idzie......[/b] [quote name='Olcia']a ja już nie mogę się doczekać powrotu do pracy i jak już pisałam wcześniej podziwiam kobiety , które zostają w domu na wychowawczym z własnego wyboru[/QUOTE] [b] wiesz, ja póki co nie wracam.... :roll: nie żebym się jakoś wybitnie odnalazła jako kobieta domowa, ale moja praca zaczynała się rano i kończyła raczej po 20.00 i nierzadko też soboty, więc Tadzia widywałabym w niedziele... A jednak nie o to przecież chodzi. Wrócę do pracy, jak będę mogła poslać do żłobka, a nie chcę wczesniej niz on zacznie raczkować i jako tako sam się bawić (żeby nie był tak bardzo uzależniony od uwagi drugiego człowieka), czyli pewnie gdzieś na wiosnę najwcześniej [/b] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jeszcze na dodatek jak już z Kubą w wózku autobusem jeździłam dowiedziałam sie ze powinnam jeszcze z torbą na lekcje chodzić a nie wózek pchać ( ale nawet wtedy miejsca nie ustąpili , nawet jak z dzieckiem ) .... przyznaje sie ...miałam wówczas 26 lat skończone[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [b] a ja dzisiaj w Ikea Sklep (dzikie tłumy, kolejki kilometrowe, jak to przy sobocie) wzięłam Tadzia na ręce i po prostu podeszłam do kasy omijajć kolejkę. I już. Jest tabliczka, ze z dziećmi do lat 3..? Jest. Więc wara. Nikt się nie odezwał głośno, a mamrotanie i spojrzenia miałam w dupie. [/b]
-
[quote name='malawaszka'] a z tymi garami to mówisz, że taki problem jest? bo ja jak na zmiłowanie czekam na podłączenie zmywarki i miałam nadzieję, ze to będzie koniec moich kłopotów :lol:[/QUOTE] [b] problem to ci się dopiero zacznie wiecznie śmierdząca zmywarka wieczny problem, kto ma ją rozpakować wieczny problem, bo nie ma już ani jednego czystego widelca, bo wszystkie są w zaśmiardłej zmywarce a jak już chcesz ją nastawić, to okazuje się, że na połowę garów nie ma miejsca i i tak musisz zmywać ręcznie :evil_lol: [/b] Olcia, a dlaczego ja nic nie wiem o Kacperku? :hmmmm: Gdzie zdjęcia?
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale to jak duży to co ...to juz z Ciotką pobawić sie nie może :hmmmm: , można powymyślać ciekawe zabawy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [b]będzie duży, gadatliwy, nie spolegliwy i złośliwy :evil_lol: I czym ja się pochwalę? [/b] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]bosh ....to jeszcze będą Córki ?? [/QUOTE] [b] ja nic nie wiem i się odżegnuję [/b] -
[b] no tak, na brak urozmaicenia w życiu narzekać nie możesz :mdleje: Ale to chyba ostateczna będzie? [/b]
-
[quote name='Olcia'] a moja kolejna twardość będzie miała okazję się ujawnić 17 grudnia:)[/QUOTE] [b]nie rozumieć [/b]
-
[b]no to ja czekam w takim razie :bigok: [/b]
-
[quote name='Olcia'] i po długich namowach pani na chwile zdjeła parawan i widziałam co robią:):) choć nie powiem dziwne uczucie.[/QUOTE] :shocked!: :mdleje: :mdleje: :mdleje: [b] never, never, never[/b]
-
[b]no, artystka. A Ozzi jakis monotematyczny :diabloti:, gdzie się ukrył jego wewnętrzny morderca ja się pytam? :diabloti:[/b]
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']panią w pogotowiu do natychmiastowego usypiania jakbym nagle poczuła skalpel w brzuchu:). .[/QUOTE] [b]ha, ha, ja miałam obsesję na tyl tle :evil_lol: Że na pewno będę czuła jak mnie kroją. Normalnie leżałam cała napieta i wyczekiwałam i dyskutowałam z panią anestezjolog czy ona jest pewna, że dobrze mnie znieczuliła, czy aby w ten krag co potrzeba i czy jest pewna, że w strzykawce miała co potrzeba i co mam zrobić, jak coś poczuję i że ja już czuję! (a jeszcze się nie zaczeło) i chciałam od niej jakies obietnice wymóc, a potem... coś mi wpuściła do żyły i zrobiło mi się niedobrze - mam więc podejrzenia, że już nie chciała mnie słuchać :evil_lol:[/b]