-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[B]dzień dobry, czy dobrze trafiłam na forum dla mamuś? :diabloti: Generalnie pragnę się jedynie poskarżyć, że dzisiaj w Pierdach było tornado, nawet w TVN mówili :shake: Takie specjalne tornado wewnątrzdomowe... Ubezpieczyciel odmówił wypłącenia odszkodowania :shake: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015664.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015676.jpg[/IMG][/B]
-
[quote name='malawaszka']hahaha no i Leon dostał eksmisję na dwór :lol: a ta się tu konstrukcją z parasolem chwali :evil_lol:[/QUOTE] ale to już wiemy nie od dzisiaj, nieprawdaż? :diabloti: Najbardziej biedny był, gdy spadało nocami do -25C, ale jakoś dał radę :diabloti::diabloti: [quote name='Justa']A czy ja dobrze widzę, że tam po prawej jest również konstrukacja z ... dywanu?[/QUOTE] alez to kocyk jest przepięknej urody :razz:
-
Witajcie, chciałam tylko pokazać konstrukcję A., żeby pieskowi nie zawiewało i na główkę nie kapało.... :roll: Przypominam, że A. nie lubi psów i on wcale nie chciał psa :diabloti: I tylko nie rozumiem, czemu sąsiedzi się z nas śmieją...? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSC04813.jpg[/IMG]
-
co to jest, człowiek chce psy pooglądać, a nie zdjęcia rodzinki, przenieś się na nk!!!!! :diabloti:
-
[quote name='anetta']Co Tadeusz ma na twarzy? :-D :evil_lol: [/QUOTE] [quote name='Asiaczek']No, własnie, co u Pana T. jest na twarzy? [/QUOTE] zapytajcie ojca Jana :roll:
-
[B]generalnie wszystkie dzieci bawiły się grzecznie w pokoiku Jasia, czytały książeczki i zgodnie budowały wieże, a zanim rozpoczynały kolejną zabawę, sprzątały po poprzedniej [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015274.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015280-1.jpg[/IMG] dwa najgrzeczniejsze aniołki [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015277.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015285-1.jpg[/IMG] i nie powiem, nie powiem, kto bawił się najlepiej :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015320.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015321-1.jpg[/IMG][/B]
-
dmuchanie i dmuchanie :roll: teraz dopiero widać uderzające podobieństwo do matki :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015296.jpg[/IMG]
-
i żeby nie było - wszyscy mają się dobrze [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1015367.jpg[/IMG] [quote name='Alicja']diablątko :grins: i jaką wampirzyczkę dorwał :lol: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSCF0560.jpg[/url][/QUOTE] wampirzyczka się mocno na niego zasadza. Jednak pierwsza była Zosia, która jest mocno władcza w tej materii.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSCF0499.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSCF0501.jpg[/IMG]
-
one chcą zdjęcia z dmuchania! a nie z jakimiśtam misiami...... witaj o mła
-
[B]udało mi się dotrzeć znów, naprawdę mam ostatnio mnóstwo czasu wolnego i niespożytkowanego :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']teraz opowiedz , o Tadziu i Leonie :cooldevi:[/QUOTE] [B]nie chcę :shake: Jedną z ulubionych zabaw jest ganianie Leona pod domu taką wielką ciężarówką. I jezeli biedny pies nie zdąży umknąć, to Tadeusz na niego najezdża :angryy: Leon ma już paniczne ataki, gdy Tadeusz pojawia się w polu widzenia. A Tadeusz, który oczywiście DOSKONALE WIE, że nie wolno, robi to ze złośliwą premedytacją, ma w oczach devila, złośliwy grymas na twarzy i nic sobie nie robi z moich pokrzykiwań, gróźb i kiwania palcem. Jedynym sposobem jest A: wystawić Leona na dwór B: wystawić ciężarówki na dwór. Dla równowagi mogę napisać, że za to w koncu na spacerze razem się bawią, tzn. Leon jest szczęsliwy, że znalazł jelenia, któremu się chce go ganiać :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']albo jest w ciąży :errr: to jakoś tak było - niektóre znikały i wracały - na L4 ciążowym :evil_lol:[/QUOTE] Pudło, moja droga, ja na dzieci jestem już ZASZCZEPIONA :diabloti: Moja szczepionka nazywa się Tadeusz. Polecam i tobie :loveu: [quote name='Agunia-Pańciunia)']dziendobrywieczó sie z pania , Pani Magdaleno wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku 2012 Wam zycze. Twa była sąsiadka z Al. Zjednoczenia. Całusy dla przystojniaka Tadzia. A.[/QUOTE] ooooo, jesteś, żyjesz? Mieszkasz dalej tam, gdzie mieszkasz? A zdjęcia z party ma już Debe, dzisiaj jej osobiści zawiozłam Poniżej mój aniołek [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSCF0560.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vectra']kto Ci to zrobił na głowie ? :evil_lol:[/QUOTE] sama sobie ja, za piekna byłam i w końcu musiałam coś z tym zrobić :evil_lol:
-
Leon ma się świetnie i pod choinkę dostanie medal jako anioł cierpliwości. Nie pytajcie na jakie świetne pomysły wpada Tadzio w związku z nim :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1014809.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1014816.jpg[/IMG] i przeurocze zdjęcie autorstwa wybitnego fotografa Artura Wu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1014655.jpg[/IMG] wygrzebałam z wakacji. Prawda, że coraz bardziej powabna ja? :loveu: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1014163.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vectra']Ja tam słyszałam, że leżysz i pachniesz i jakoś spokorniałaś :hmmmm: :evil_lol: PS dlaczemu szczebiotałaś czule do R ? nadal ma traumę :cooldevi:[/QUOTE] ad. 1 oczywiście jak zwykle bardzo dobrze słyszałaś, moja droga. Dlatego dzisiaj zajrzawszy tutaj tak późno, bo musiałam się wypachnieć wpierw. ad. 2 :lol::lol: przeżywa wciąż? a wiesz jak ja potrafię szczebiotać :diabloti: a najczulej szczebiotałam wówczas, gdy mnie odwoził od gazownika, a ja ja byłam tak wqqqqqqqqqqqqq..ona na A., że nawet nie pytaj, bo aż mnie trzęsie, jak sobie przypomnę :angryy: [quote name='Justa']Czekam na zdjęcia Tadzika, Leona i oczywiscie Twoje :diabloti:[/QUOTE] myslisz, że się zmienilismy? No w sumie tak: Leon i Tadzik trochę się zestarzali :p [quote name='Alicja']Oooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!! Maga :grins: ostatni raz kiedy to me oczy cię oglądały :hmmmm: aaaaa w lipcu :)[/QUOTE] a to był lipiec? nie wiem, tyle czasu spędzam na tej kanapie wylegując się, że zupełni straciłam rachubę................. voila te miny to naleciałości genetyczne po ojcu :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1014793.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/P1014803.jpg[/IMG] i znowu przemiły 2,5 latek :loveu: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSC_1882.jpg[/IMG] Pan Święty musiał się mocno napracować, aby przemiłe dziecko się uśmiechnęło promiennie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSC_1880.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSC_1885.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']jaaaaaaaaaaaaaaaa czekałam tu całe długie miesiące, nie ruszałam się stąd, włosy z głowy rwałam, a Ciebie nie było i nie było :cry: ale już jesteś!!!! :loveu: :diabloti:[/QUOTE] no własnie czułam telepatycznie twoje rozpaczliwe nawoływania i jak już nawet korki do uszu zawiodły, postanowiłam ulżyć Twym cierpieniom. Masz mnie :loveu: [quote name='Vectra']ooooooooooooooooo :diabloti:[/QUOTE] tak, ostatnimi czasy się nudzę, mam doprawdy za mało na głowie, więc postanowiłam zobaczyć co słychac tutaj, tak z nudów, bo w ogóle nie zap.dalam jak szczur w kołowrotku :diabloti:
-
dzień dobry jestem z kobry :eviltong: czy ktoś tęsknił? :p
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]a co to za imię, Grosiława?? :diabloti::diabloti: HALLOOOO :loveu:[/B] -
[quote name='dbsst'] oj tam oj tam...................jak Tadzik przeżył dietetyczna kuchnię dla dzieci sporządzoną z naturalnie zebranych produktów? :[/QUOTE] przeżył świetnie, widać zdrowa i lekkostrwna kuchnia w waszym domu bardzo mu służy :diabloti: [quote name='dbsst'] właśnie w tej chwili braknie mi "starej" DG sentyment zdusić w zarodku :evil_lol:[/QUOTE] to se ne vrati :shake: [quote name='anetta']A ten ogrodzony staw to zapewne żeby samotny i nieobcykany Leon nie wlazł :diabloti: A takie upały SOM!! Do TOZ-u :diabloti:[/QUOTE] dokładnie tak, co by Leon biegnąc tam z krzykiem i szlaeństwem w oku, nie dokonał podwodnego harakiri [quote name='dbsst']TZ powiedział, że Tadeusz jest SPOKO to znaczy, że powiedział Tadeusz jest zaj....bisty. TZ tak jak i ja dzieci lubi z dala na matowym obrazku.............................. Mago czy mam cię przywołać smsem czy też myślą zlotą. bo widzę, że cię nie ma![/QUOTE] jestem przecież. Tadeusz wywieziony na działkę, ma więc pół sekundy. Jestem pod wrażeniem R. To kiedy podrzucić mu Tadzia?
-
[quote name='malawaszka']ale chłopisko :mdleje: dobrze, że wstawiłaś to ostatnie by już myslałam, ze zobaczymy tylko od dupy strony :D [/QUOTE] Dbsst mnie zmusiła, żebym znalazła chwilę na come back A dzisiaj mam się zobaczyć z Rydzewską i Vectrą :crazyeye: Od Dogomanii nie ma ucieczki :shake::diabloti: [quote name='malawaszka'] i to chłopisko pewnie już zajęło mój pokój co? :cry: [/QUOTE] nie tylko zajęło, ale i śpi w twoim łóżku :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/pok6-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/pok5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/pok2-2.jpg[/IMG] wszystko robiliśmy własnymi ręcami, najtańszym sumptem, bo jak zwykle worek z kasą pusty :shake: [quote name='malawaszka'] a jaki staw wielki macie :mdleje: [/QUOTE] to kiedy przyjeżdżasz? :bigok:
-
Voila Justo [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/lip6.jpg[/IMG]
-
Zarobiona jestem, a nie że se poszłam :shake: poza tym w ogóle nie mam zdjęć Leona, tylko jakiegoś dziecka o imieniu Tadeusz :diabloti: a czasem nawet jakichś dwóch [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/lip7.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/lip8.jpg[/IMG] wczoraj dziecko skończyło 2 lata... :crazyeye: i zupełnie nie wiem czemu tak jest - choć tak właśnie jest - że on ma 2 lata więcej, a ja 2 lata mniej :p
-
dgybyś ty Alicjo mieszkała bliżej... :shake: rzuciłabyś tę pracę i zajęłabyś się Tadeuszem i Janem Rzecz jasna charytatywnie :evil_lol:
- 78403 replies
-
Mój drugi pierwszy syn ma się dobrze. Bardzo dobrze Za to jego pierwsza druga matka gorzej. Przeżywa, że jej syn nie zauważył, że mu zniknęła na kilka godzin pozostawiając go w obcym domu :evil_lol: :diabloti::diabloti:
-
[quote name='Grosziwo']Moje "dzieci" to same czworonożne i za nic nie rozumieją mojej potrzeby snu, potfory jedne. [/QUOTE] ale czworonożne łatwiej nauczyłam niż tego dwunożnego! "niechnospróbujewcześniejwstaćdobudynakrótkiłańcuch" :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] Ciekawe kiedy pod drzwiami przychodni bedzie pakunek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo Anna mieszka max 150m od przychodni :diabloti:[/QUOTE] ale czy nieopatrznie powiedziałaś jej gdzie masz przychodnię? I to był twój BŁĄD :diabloti:
-
[quote name='Alicja'] Aha ...piłam dziś Miód pitny :roll: :lol:[/QUOTE] błeeeeeeeeee, od jakiegoś czasu mam wstręt i nie wiem czemu kojarzy mi się to z Waszką (miód, nie wstręt) :diabloti: