-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='HankaRupczewska'] Też se możesz zrobić. To dla kulinarnych tumanów jest :lol: A jak ci nie podejdzie ( bo nie może się nie udać ) to najwyżej dasz Leonowi 8)[/quote] już pomijając, że i tak by nie wyszło, nie lubię jabłecznika 8) ani szarlotki 8) jabłka lubie tylko w naturalnej postaci jabłek :lol: jabłka na ciepło czy inne rozmamłane, to nie dla mnie :-?
-
nudne jesteście z tymi przepisami :-? :P
-
[quote name='asher']Wiem, wiem, ale dla mnie oni wszyscy są po równo oszołomieni :-? [/quote] no nie nie :lol: sa tacy najbardziej oszołomieni, których nikt nie pobije :lol: :lol: :lol:
-
ja nie mam problemów z rodzajem smakołyków 8) Leon rzuca się łapczywie na wszystko, nieważne czy to szyneczka czy suchy chleb :roll:
- 78403 replies
-
A ja nawet nie zgałębiam się w te wasze przepisy :-? Primo: i tak nie umiem gotować i nijak mi nie wychodzi , secudno: najczęściej nie rozumiem nawet przepisu i nie wiem, jak się do niego dostosować, tertio: nie mam czasu :evil: A wracając do ciszy przedwyborczej... :roll: Asher, pamietaj, że nie idąc głosować, zwiększasz szanse tej najbardziej oszołomionej partii... 8)
-
[quote name='PIKA']I tak kaganiec to nadal dopust Bozy, do tego drastycznie powodujący paraliz łapek :-?[/quote] A widziałam widziałam :lol: Saba wyglądała jak siedem nieszczęść tego świata i patrzyła z wyrzutem na Pikę, dlaczego jej to uczyniła :lol: [size=2]a to wszystko było w razie ewentualnego ataku na Leona [/size]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][ ale w Centrum wczoraj była akcja obowiązkowo w kagańcu bez względu jaki rozmiar psa i czy na smyczy czy bez :evilbat: [/quote] ale jeżeli nie ma przepisów, ze wszystkie muszą, bez wzgledu na smycze i rasę, to nie mogą przecież :-? Mnie jeszcze nie spotkała taka przyjemność jak mandat :-? . ale to dlatego, ze na osiedlu leon zawsze jest na flexi, a bez smyczy jeździmy w takie miejsca, gdzie albo nie ma mundurowych, albo ja ich dostrzegę szybciej niż oni do mnie podejdą.
- 78403 replies
-
Alicja, swoją ekstrawagancką torebkę założyłaś mu na mordę? :o [quote name='Alicjarydzewska'] , a u nas mandaty za brak tego czegoś człowieki zSM dają 100 zł :evilbat:[/quote] nawet jak na smyczy? :-?
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] Morda ? Rozjechała ??? Daj popatrzeć, daj popatrzeć :modla:[/quote] no przecież masz wyżej :-? Okularki czas nawyższy :P
-
A żebyście wiedziały baby :lol: :lol: wylazły stresy, życie w pośpiechu i mało snu :-? W piatek odpłynęłam, bóle brzucha, zawroty głowy i brak sił na cokolwiek. Spałam prawie cały piątek i dzisiaj obudziłam się o 12.00 :o Już lepiej, ale prócz spaceru z Leonem na razie nie ruszam się z domu :( [size=2]A zdjęcie beznadziejne, bo Leon wyszedł jakby mu się morda rozjechała :evil: [/size]
-
[quote name='Alka'] a ja wczoraj robiąc fotki zostałam zaatakowana i przewrócona przez naszego ulubieńca i...zupełnie zapomniałam o pozycji żółwia i łapaniu za jajka [/quote] Alka, bój się Boga, przecież to cię mogło życie kosztować :o :lol:
- 78403 replies
-
e, ja tam byłam grzeczną dziewczynką 8) tylko te kanapki... :lol: żeście się rozgadały, więc wstawię beznadziejne zdjęcie Leona :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zMargo.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']Maga w końcu stać mnie na małą ekstrawagancję :wink: , ,, torebka '' została specjalnie z Czech przywieziona 8) :lol: :lol:[/quote] tylko mało praktyczna :-? Powypadałyby z niej te wszystkie drobiazgi (czytaj: bardzo potrzebne rzeczy), których ja w swojej torebce noszę miliard 8)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] a w kagańcu siedzi sobie piłeczka w skarpetce / też była na spacerku/ Kaganiec słuzy do zapinania do paska i ,,robi '' za ekstrawagancką torebkę pańci :wink: [/quote] no właśnie widziałam, ze cośtam w srodku siedzi i tak sobie pomyślałam, ze to może jakaś nowoczesna torebka :o i ja się nie znam i ty sie obruszysz 8)
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] Hahahaha - :roflt: :roflt: :roflt: - nie zwróciłam na ten uśmiech ( szczery ) uwagi :lol:[/quote] posunę się dalej - uważam, że świetnie reprezentowałby nasz kraj jako prezydent 8)
-
[quote name='HankaRupczewska'] :o :o :o :question: :question: :question: A ja myślałam, że będzie odwrotnie :lol: Chyba, że myślisz o swojej teczce z którą np chodzisz do pracy... Albo co gorsza takiej wspomnieniowej, ze szkoły, pełnej starych kanapek, pokruszonych hesrbatników petitów burych i rozlanej polo cocty ?[/quote] ależ nie, ja mam na myśli Teczkę Wspomnień i Uczynków 8) a do szkoły to ja chodziłam z tornistrem :-? a strae kanapki miały swoje miesjce za łóżkiem - dopóki mama nie znalazła :P wówczas to dowiedziałam się o głodujących dzieciach w Etopii :-?
-
[quote name='HankaRupczewska'] Bo ja Cię , KOCHANA, juz od dawna rozpracowywuję ! I dużo o Tobie wiem. Mam na Ciebie kwity :evilbat: Ty się bój ![/quote] masz moją teczkę? :o :o oj nie, nie masz. Jakbyś miała, to byś ze mną nie gadała, tylko gdzie pieprz rośnie uciekała 8)
-
[quote name='HankaRupczewska'] No coś ty ? Maga ??? Milusińscy Ci się nie podobają ? :o :o :o Ja tej pierwszej z prawej założyłam fanklub ! Ty wiesz ile osób do niego skaperowałam ?????? Oj, zawiodłaś me nadzieje :roll: Zawiodłaś .....[/quote] już ci odpisałam, w mojej galerii 8) zastanawiam się też nad panem drugim z prawej 8) ma niezwykle ujmujący, szczery usmiech :lol:
-
Hanka! :evil: 0X :chainsaw: [size=2]a skąd wiedziałaś, że pani pierwsza z prawej jest moją faworytką :o :lol: [/size]
-
[quote name='Alicjarydzewska']ja tez tak jakbym lepiej widziała a nic nie piłam 8) [/quote] no właśnie, a ja stwierdziłam, że im więcej piję, tym wyraźniej widzę :lol: Alu, czy tobie tam z tyły dynda kaganiec? :o
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] [img]http://img277.imageshack.us/img277/5168/z133eo.jpg[/img] [/quote] taaa, ja też stanowczo stwierdzam, że jesteś, droga Haniu, chora... :-? ciężko :-? :wink:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img239.imageshack.us/img239/4742/zmamusi8wf.jpg[/img] :wink: [/quote] uuaa, po tych rozmazanych zdjęciach komórkowych, to wyraziste aż po oczach bije :P
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
właśnie, Lazy dobrze prawi 8) Wysyłaj zdjęcia! :angel: -
[quote name='Olcia'] i ja mam do takiego mordercy jechac :o :o :o jak ja pozniej na dogo bede pisac :-?[/quote] nóżką 8) jak ci się ostanie :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']myślę ze byłyby zachwycone :-? :lol: :lol: :lol:[/quote] a rodzice jacy szczęśliwi :lol: :lol: :lol:
- 78403 replies