-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Olcia'] haha to ja z niecierpliwoscia czekam na kolejne 100 stron i juz nie moge sie doczekac Ali piszacej z komorki, i zdjec rozwscieczonego ozurca, ktory tylko czeka az Ala wychyli sie zza dzwi coby zrobic zdjecie :lol:[/quote] no tak, bo bedzie musiała się wychodzić na zdjęcia, w końcu to galeria jest :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']a ja tak sobie dzisiaj z nudow przejrzalam cala galerie od poczatku i mam tylko jeden wniosek, Ozzy ze strony na strone robi sie coraz wiekszy BYSIOR :o az strach pomyslec co bedzie za klejne 100ztron :lol:[/quote] za kolejne 100 stron Ala będzie pisała do nas z ciemnej komórki, w której bedzie się ukrywać przed mordercą astmanem :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] no ja myslalam ze do galerii leonka, ale jak tak sobie czytalam mam pewne watpliwosci czy to napewno galeria, a nie darmowe porady prof.Magi :lol:[/quote] tak, profesor, od razu habilitowany :lol: A kariere psychologiczną zakonczyłam w chwili obrony pracy, więc się nie cieszcie, nie pomogę wam :lol: :lol: nie ustawiajcie się w kolejce 8)
-
[quote name='PIKA']Daj spopkój język se przygryziesz :roll:[/quote] to przynajmniej zamilkne :lol: [quote name='Alicjarydzewska'] i towarzysko , ale wyłącznie grzecznosciowo bez zbytnich wylewnosci i spoufalań :wink: [/quote] och, to nie kochasz wszystkich dzięciąteczek biegających po tej ziemi :o :lol: [size=2]to tak jak ja 8) [/size]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']jak chcesz wciągnę cie na liste do Psychologa / dzieci akurat z grupy posyłam to sie sprawdzisz :lol: /Chyba że o inne zacofanie w sensie cywilizacyjnym ci biega :wink:[/quote] ty mnie tu psychologiem nie strasz, bo ja psychologiem z wykształcenia jestem, więc mi on nie straszny :P [quote name='HankaRupczewska']Maga ? Czy Leon też ma takie cazrne myśli ? Czarne jak jego negatyw z rozjechana mordą ? Czekaj, chyba cos pomyliłam z tym rozjechaniem :oops: Ale i tak chodzi o kolor waszych mysli ... :-?[/quote] pomyliłaś ze zlaniem :lol: :lol: nie wiem, jakie mysli ma Leon, bo mu ostatnio odwala. Może własnie dlatego, że ma mało zdjęć w galerii :-? [quote name='PIKA']U mnie to się przeciągło w przyszlość o milion lat świetlnych :-?[/quote] o to termin jak u mnie :lol: :lol: a w ogóle nie gadać mi tu, bo nie mam żadnych zdjęć w zanadrzu na ewntualne przekupienie Strasznej Pani Eveliny :evil: :wink:
-
[quote name='PIKA']a ja? :roll: :-?[/quote] to u ciebie też są takie wielkie szanse? :-? czuję się coraz bardziej zacofana przez ten aparat :-?
-
[quote name='PIKA']eeetam myślalam, że będzie nowy dogomaniak :([/quote] no wybacz, że cię rozczarowałam :-? :eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'] :o No za debila mnie wzięła :o[/quote] :roflt: :roflt: tak to jest, jak się zadaje za dużo pytań :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='olekg18']Maga no pewno bo ja mam 16 :evilbat:[/quote] to na pewno mam więcej :lol: choc podobno każdy dogomaniak ma 16 8) :lol: :lol: :lol: [quote name='Evelina']Ja sie dziewczynom nie dziwie, ze Cie nie chca :-? Z takim slownictwem to ja dziekuje :-?[/quote] no to Evelina przywaliła z grubej rury :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Maga nie pękaj :-? , ja znów muszę przesunac zakup wiec nadal będziemy w klubie :wink:[/quote] to zostaniemy we dwie, jak zmurszałe pnie :-?
-
[quote name='olekg18']maga ja juz mam takie zycie ze zawsze cierpie :-? ale przyzwyczaiłem sie do tego[/quote] :o :o no wiesz! To ja sobie próbuję tłumczyć, ze jeszcze pewnie (mam nadzieję) tyle przede mną, a na pewno mam więcej lat niz ty. Na pewno więcej :-?
-
[quote name='HankaRupczewska'] Czy ja coś utraciłam ? Z informacji istotnych ??? Ułomny [img]http://manu.dogomania.pl/emot/szerlok.gif[/img][/quote] tak, zmien detektywa :lol: :lol: wylazły ze mnie stres, zycie w pośpiechu i inne takie, a do tego niezdrowy tryb zycia :-? :user: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/piwko2.gif[/img] z tym ostatnim stanowczo się nie zgadzam :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Ana&Tosia']To wstawiam zdjęcie z kiczowatym tłem i kolumienkami :oops: :oops: :oops: [/quote] ej, tło nieważne, ważne, że wy ładnie wyszliście :D [quote name='olekg18']Jestem jakąs nieparzysta połówką jabłka :( No popatrz zawsze jak ja coś czuje to nigdy nic z tego nie ma :( No ale cuż nie kazdy może byc przystojny :)Pieprzyc to bede sam jak palec w dupieee[/quote] Olekq, gadasz jak stary dziad :evil: Ja całe liceum zakochiwałam się nie w tym co trzeba :lol: Dopiero później się zmieniło :wink:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img316.imageshack.us/img316/3146/panizapina1mb.jpg[/img] [/quote] a tu mordulec ma minkę, że jeszcze by pobiegał. Dlaczego mu to zrobiłaś? :-?
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'] :hmmmm: w ciązy jestes? :roll:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']o matko Maga :o chyba to nieprawda :o :wink:[/quote] [quote name='XXL'] hahah kto tu jest w ciazy ?[/quote] powyzej mamy klasyczny przypadek tego, jak rodzi się plotka :-? mam stresów unikac, bo to odbija się na zdrowiu mym 8)
- 78403 replies
-
no i tak teraz będzie, bo w aparacie nawet nie ma połowy filmu, a cyfrówką coraz bardziej odpływa w siną dal :-?
-
a oto ja z Pikową Sabą :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/saba.jpg[/img]
-
[quote name='HankaRupczewska']No bo Maga jakaś wczoraj frustratka była ...[/quote] jestem oburzona :-? własnie, poza tym ja miałam stresów unikać 8)
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] No nie ! Nie dosyc, że kłótliwa - to jeszcze fatalistka :lol:[/quote] Hanno, sledzisz mnie i prześladujesz :bad-word: a kysz siło nieczysta :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] De gustibus non disputan[color=red][size=6]du[/size][/color]m est ... :grab:[/quote] :bad-word: :pissed: [quote name='PIKA'][quote name='Maga100'] Primo[/quote] [quote name='Maga100']secudno: [/quote] [quote name='Maga100'] tertio: [/quote] [quote name='Maga100'] non est disputandem [/quote] Słownik lacińskiego dorwałaś ? :o[/quote] nie, pamięć odświeżam :drinking: pod czujnym okiem Hanny wyłapującej błędy :x
-
[quote name='asher'] Najpierw muszę popłacić zaległe rachunki, [/quote] Asher, nie przejmuj się, zaległe racunki mają to do siebie, ze ciagle są zaległe :lol: Co już je opłacisz i wydaje ci się, że jesteś na bieżąco, to nowe-już-niebawem-zaległe zapełniają twą skrzynkę :lol: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] No i widzisz, jaka awanturnica :o Jak ty z nią wytrzymujesz ?[/quote] wytrzymuje, bo ma w zanadrzu broń kalibru Saba :-? a ja się nie awanturuję, tylko kulturalnie dyskutuję o poglądach i gustach, których to non est disputandem :eviltong:
-
[quote name='Siostra'][img]http://img376.imageshack.us/img376/5431/ber39tq.jpg[/img] [/quote] alez się obsmiałam :lol: a pan Bi fanstastyczny ty też Siostro niczego sobie 8)
-
[img]http://img211.imageshack.us/img211/9989/silownia0396ba.jpg[/img] ach, jak ja jej zazdroszczę tego mozarcika 8) :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] A iiiidźżesz ty ! Wiecznienegującababo :watpliwy:[/quote] no co, no co, noconoconoco :bad-word: mogę se nie lubić i se negować? :eviltong: