-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
zdjęcia piękne, ale co tak mało? :evil:
-
Kara, różnica w zdjęciach kolosalna :o Zupełnie inaczej się ogląda 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] 0X 0X 0X nic nie muszę :evilbat:[/quote] :lol: :lol: :lol: chciałam sie tylko upewnić, że postępujesz jak prawdziwa kobieta :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Maga100 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
ach, to Bela ma urodzinki? :D No to :new-bday: rozumiem, że jej pani już to dogłębnie oblewa? 8) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no jak mowa o parapetówce, to ja się zjawiam, zwarta i gotowa 8) :cry: Waszka, a ten twój facio, to się mam nadzieję, nie dokładał do domku i nie musisz mu teraz oddawać?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] Maga jakże bym mogła , to Alka ma takie wtyki ze dostaje cyfrówę od chłopaka swojej córki , no i wtedy szalejemy 8)[/quote] uff, to mi ulżyło, bo już się bałam, że mnie opuściłaś w tym zacofaniu :wink:
- 78403 replies
-
Qrcze, ja to mam teraz ciagle zaległości :evil: Mało czasu ostatnio mam :-? Filmik obejrzałam, super :angel: Alicja, tyle zdjęć pieknego mordulca, ale chyba nie zrobiłaś mi tego i nie nabyłaś cyfrówki? :o :wink:
- 78403 replies
-
Zawsze tylko zaglądałam i patrzyłam naostatnie zdjecia, a teraz w końcu znalazłam czas na obejrzenie i przeczytanie [b]całej[/b] galerii 8) Przy okazji się podszkoliłam z zakresu ogrodnictwa (choć ogrodu nie mam) i bakterologii (już wiem, czemu mnie nie gryzą komary :P ). Wszystkie zdjęcia cuuuuudne i ja chcę więcej :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Maga a wpadniesz posprzatać po lekcji poglądowej :roll: , bo my już z Hanią same nie dajemy rady :wink:[/quote] ale grubszych spraw nie sprzątam :-? Tego nie było potrzeby prezentować, Leon sobie świetnie radzi 8)
- 78403 replies
-
Słuchajcie, jestem głęboko wzruszona troską o zadzieranie nogi Leona i lekcję poglądową 8) ale mój pies jest wciąż obrażony i poniechał jakichkolwiek starań :-? Asher mnie podniosła na duchu, będę się martwić, jak Leon skonczy półtora roku :D A zdjęcie tego biedaka z kolcami już gdzieś widziałam i jestem co najmniej wzburzona. Jaki właściciel na to pozwolił? :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='sota36'] i ...biegnie siurkajac na lewo i prawo - zawsze trafi na moje nogi :oops: Albo on sika za szybko, albo ja za powoli uciekam. :niewiem:[/quote] hahaha, Sota, to musisz na spacer w kaloszach wychodzić :lol: [quote name='Camara'] oj! Maga coś ty narobiła :roll: Leon teraz będzie miał zaburzenia osobowości! To przeciez wyraźne nadszarpnięcie wrażliwego męskiego EGO !! [/quote] Camara, wiem,zrobiłam straszną rzecz :oops: no ale nie mogłam się powstrzymać, jak się zachwiał i wywalił :lol: :lol: Ale potem spojrzenie miał straszne :o ledwo co się powstrzymałam, żeby nie paść przed nim na kolana i nie przepraszać 8) [quote name='HankaRupczewska'] Małgosiu, maga to PSYCHOLOG :D Proszę więc nie narzekać - do problemu wprawdzie podeszła nieprofesjonalnie - ale może przynajmniej kanapkę psychoanalityczną załatwi sama :wink:[/quote] Hmm, ale ja nie wiem czy on będzie chciał mi jakieś testy wypełnić... :-? a kanapkę to on i owszem, chetnie, nalepiej z masełkiem i szyneczką :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='arima'] Mega pociesze Ciebie :lol: Bonek skończył roczek i jeszcze nawet nie spróbował nogi podnieść :lol: :lol: I co mnie bardzo cieszy sika wszystko na raz :lol: :lol: a reszta moich panów wydziela sobie kropelki na każdy napotkany krzaczek :evilbat:[/quote] no to mnie pocieszyłaś :lol: :lol: :lol: Leon też na raz, choć zaczyna już robić przystanki :lol: kucane :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alka'] zresztą wiele osób ,a szczególnie mamusie z małymi dziećmi wołają "o, dziewczynka bo ma kitę"... :evil: a dziewczynka podnosi łapeczkę i podlewa drzewko :wink: :evil_lol: [/quote] dobre :lol: :lol: a przy okazji może by nauczył leona podnosić nogę :-? raz chyba nawet próbował, przy kucaniu, uniósł jedną, przewrócił się, ja zachichotałam (jak mogłam? :oops: ), spojrzał z wyrzutem i poniechał prób :-? [img]http://img242.imageshack.us/img242/6198/dscf23736fs.jpg[/img] jaki zadowolony z siebie :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Agga'] Ozzy twoja nowa dziewczyna?[/quote] cóż to za obraza dla Tuffiego :wink: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] nauczka na nastepny raz przy kompie i klawiaturze sie nie je i nie pije :lol: :lol: :lol: [/quote] no co ty :o a poza tym ja mam świetną wymówkę, bo laptop stoi na kuchennym stole 8) a przy kuchennym stole właśnie się je i się pije 8)
-
Pika, i po co było tą nieszczęsną klawiaturę rozkładac, a jeszcze wcześniej oblewać? :-? Ja kiedys też zalałam i trudno, klawisze troszkę ciężkawo chodziły, a jak wcisnęłam mocnej to miałam np. tysiąc jednej literki, ale co tam :lol: :lol:
-
Haniu, tańcząc w miesjcu publicznym na pewno nie jesteś [size=6][color=red]stereotypowa[/color][/size] :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Już lubie Twoją mamę :lol: :lol: :lol: [/quote] tymbardziej, że teraz, po 11 latach, ów chłopak już prezentuje się zupełnie inaczej :lol: Jest zwyczajny aż do znudzenia. I jaka nauka z tego płynie? :wink: [quote][size=1]Całokształt jest, jaki jest 8) Co nie zmienia postaci rzeczy, że byłabym zadowolona, gdyba Aśka przyprowadziła do domu takiego bardziej stereotypowego :wink: [/size][/quote] :roflt: :roflt:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Maga, nie miało byc zasadniczo :oops: Pośmiać sie jak najbardziej można - i to z wami od dłuższego czasu robię :lol: :lol: :lol: Ale wiem też dużo wiecej na temat stereotypów od przecietnej mamuśki - polki. Wynika do ze specyfiki plastyka - szkoły do której chodzi moje dziecko... Szkoły zwariowanej, kolorowej wizualnie i mentalnie 8) Biorę na codzień wegetarianizm, trampki - jeden czerwony, drugi zielony, glany , dredy, różnej maści dziwaczną muzykę etc, etc ... A w gruncie rzeczy dzieci - choć wygladaja czasami inaczej są świetne 8) Także nie wykluczam zięcia z błekitnym afro na głowie, w trampku na jednej nodze a glanie na drugiej :wink: Wszystko jest możliwe ... Ehhhh, coś mi się dziś na poważnie ..... :buzi:[/quote] no wiesz, moja droga, czasami można byc poważnym :wink: Czy nie wypada? :o :lol: Pamiętam jak przprowadziłam do domu kiedyś chłopaka... Cały w skórze, glanach, z włosami rozpuszczonymi do pasa i z wielkim kolyczkiem w uchu 8) Ale moja mama dzielnie to przyjęła :lol: :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Nie. Ale gdyby nawet - to byłoby OK. Oprócz tego [color=red]NA GŁOWIE[/color] ma odpowiednio [color=red]W GŁOWIE [/color]. I niesmiało przypominam, że nie szata zdobi człowieka 8)[/quote] oj, Haniu, Haniu, nie bądź taka zasadnicza 8) To już się posmiać nie można? Jest nietypowy i na tym polegało moje zdziwienie :wink:
-
[quote name='HankaRupczewska'] I na koniec [color=red][size=6] super-Michał[/size][/color] , klasowy przyjaciel mojej Aśki . [img]http://img327.imageshack.us/img327/6397/c263hf.jpg[/img][/quote] o mamo :o ale to nie twój przyszły zięć? :wink:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] :evil: Maga a cóż ty tu insynułjesz 8) :lol: :lol: :lol:[/quote] ależ ja nic :o ale to tak jak na tych dreszczowcach: ty wiesz kto jest mordercą, a ofiara nie wie, i się denerwujesz i gadasz do niej do szklanego ekranu, żeby uciekała, a ofiara nic, taka piękna i radosna.... :wink: a morderca się czai i już ma ten morderczy błysk w oku :lol:
- 78403 replies
-
Dziewczyny, ja was błagam :lol: :lol: :lol: :lol: szynki, [b]h[/b]amy i małe kondomki :lol: :lol: nie wytrzymam :lol: :lol:
-
A swoją drogą, ciekawe czy malutki Tuffi zdaje sobie sprawę w jakim niebezpieczeństwie zyje :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='asher']PIKA, ty sie ciesz!!! Ja mam laptopa. Ciekawe co by było, jakbym wpadła na pomysł, żeby go rozkręcić :o[/quote] ja też mam. I mam podłączona drugą, normalna klawiaturę, bo ta laptopowa mnie wnerwia :-? Ale jak się jedna zepsuje, to zawsze na podorędziu mam drugą :lol: