Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/aba1.jpg[/img] on jest tu chyba autentycznie zły :o [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/aba8.jpg[/img] śliczny :angel:
  2. [quote name='PIKA']No i co przyszedł ? :lol: [/quote] ja mam chyba z nim jakiś problem :evil: dzisiaj zdarzyło się to po raz trzeci :evil: Pies leży, wszystko jedno gdzie, ja podchodzę do niego, a on się usztywnia i warczy :o ja do niego mówię "złym" głosem, a on dalej warczy :o nic innego nie robi, tylko pomrukuje. Każe mu podejść do siebie - podchodzi, każę usiąść - siada, każę się położyć - kładzie się. Ale ma straszny wzrok :o i pomrukuje :evil: ale odwraca wzrok. Ogon podkulony.... Po chwili podchodzi już z uszami po sobie i merdając, cały przerażony - jak wyciagne rękę i zmienię ton, to się cieszy :-? i co ja mam z tym zrobić? jak się zachować? :-?
  3. [quote name='malawaszka'] a dzisiaj jestem kontuzjowana - tzn mam kontuzjowane oko - Oliwia mi do niego narzygała i piecze mnie już cały dzień :-? :oops:[/quote] :lol: :lol: hahaha, to co ona piła, kwas solny? :lol:
  4. [quote name='KaRa_TC'][img]http://i12.photobucket.com/albums/a202/sabaera6/t2.jpg[/img] [/quote] jest tak słodki i śliczny, że... brak mi słów
  5. [quote name='Ania-k']o czwartej :evilbat:[/quote] jesssu :o Tak, Pika ma rację, idź już spać :lol: :lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska']Maga , od dzisiaj w domu robie szlaban na gary :evil: [/quote] eeee? :o a poniżej Lord Leon Vader z mieczem świetlnym :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/swiatlo.jpg[/img]
  7. [quote name='PIKA'] [img]http://img405.imageshack.us/img405/5403/nakolankach27gi.jpg[/img][/quote] :lol: :lol: :lol: hahaha, boskie :lol: kapituluję :wink: Leoooon! chodź na kolankaaaa! [quote] Maga bo sie psu odgnioty na lokciach zrobia :lol:[/quote] jest wykładzinka :evil:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][ :o :lol: :lol: :lol: od Saby nauczył sie przez okno wygladac :wink: , a podusia pod łokcie , zdjes :-? [/quote] nie ma podusi, ale za to wykładzinkę na parapecie, więc ma miętko :P Chyba rzeczywiście od Saby, z tą różnicą, że on siega tylko z fotela [quote]Maga , dbsst ma cyfrówkę :evil: :cry: :cry: :cry: ,[/quote] wiem, to niesprawiedliwe :placz: Bo ja nie mam szans najmniejszych :( no chyba, że przestane jeść i zaoszczędzę :evil:
  9. taaa, tylko teraz mam cały przedpokój w tym błocie :-? a poniżej - jaki piekny świat na zewnatrz, czemu mnie tam nie ma? :( [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/okno.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/okno2.jpg[/img]
  10. a teraz z serii: jestem koparką 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-7.jpg[/img] że niby się troche ubrudziłem? no to co! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-9.jpg[/img]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'] co do bicia :oops: to w 8 kl podstawówki pobiłam syna z-cy dyr , 8) za całokształt[/quote] pewnie był lizusem :evilbat: a ja kiedyś obejrzałam film, gdzie kobieta chlasnęła faceta otwartą dłonią w pysk i tak mi się spodobało, że testowałam na kolegach w klasie :lol: Tylko, że później, świnie, zbiorowo sie poskarżyli wychowawczyni i potem już nie było wesoło :-?
  12. [quote name='Alicjarydzewska'] a w którym miejscu :roll:[/quote] w tylnej części :-? a tu masz roześmianą mordę 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-1.jpg[/img]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'] za cheerlederki to mogą służyc wypatroszone kurczaczki poruszane jak kukiełki 8) no i od razu mamy zdrowy doping :wink:[/quote] a widziałaś kiedyś, żeby piłkarze rzucali się na cheerleaderki i je pożerali? :o
  14. [quote name='Alicjarydzewska']wrzuciłam wsteczny :wink: i co widzę :o [b]foty Leona[/b] [/quote] a właśnie! :P przyzwycziłaś się, że nigdy nie ma, a tu niespodzianka :P tata dał ukraść aparat na pół dnia :-? [quote] i tako jedna frelka [b]PIKA[/b] [/quote] a ta frelka to bardzo obraźliwe słowo? :wink: [quote]Maga no nie mów że z Leona taki kolos że go na kolanka się nie da wziąć 8)[/quote] gruby jest :evil:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']cheerlederki :roll: mysle ze jakieś by się znalazły :wink: [/quote] ty nią będziesz :o szyj pompony :lol:
  16. no się uwzięły baby :evil: jak mówię, że za duży i za ciężki, to mówię :evil: :lol: :lol: a w ogóle jestem w szoku :o Właśnie wróciliśmy ze spacerku, gdzie Leon biegał z piłeczka, nagle podleciało do nas coś małego i kudłatego i rzuciło się na Leonka :o Już chciałam biec i ratować, gdy Leon się odwrócił, najeżył, wyszczerzył i rzucił na małe kudłate :o Pierwszy raz pomyslałam, że mój pies zrobi innemu krzywdę :-? Na szczęscie pięknie zareagował na komendę "do mnie" 8) No i qrde nie mam wyrzutów sumienia, bo Leon był przy mnie, a to tamto podleciało i chciało użreć :-? [size=2]nawet odczuwam lekką dumę :oops: [/size]
  17. [quote name='PIKA']Maga a czemu nie chcesz Leona na rączki brac i na kolanka sadzać? :cry:[/quote] bo chcę mieć kręgosłup w całości :evil: A na kolanka się nie mieści żadną miarą :P
  18. Oczywiście, że ciocia Asher ma rację i jestem śliczny :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X6.jpg[/img]
  19. [quote name='asher'] A z tym, że ma córkę a nie syna, do dziś się nie pogodził :roll: :evilbat:[/quote] hahaha, mój też się czasami zapominał :lol: Ale za to już w podstawówce umiałam się bić 8) :lol:
  20. [quote name='asher']Odstosunkowac się proszę ode mnie :evil: :lol: A tak w ogóle to ja miałam być Jakubem :evilbat: a jak się okazało, że Jakub moim rodzicom nie wyszedł, [/quote] Asher, no nie uwierzysz :lol: ja też miałam być Jakubem :lol: I byli tak zaskoczeniu po urodzeniu, że przez pierwsze parę dni w ogóle nie miałam imienia 8) Po latach kupili sobie psa i nazwali go... Kuba :P
  21. [quote name='Wojtek']Hurrrra!!! Jest dbsst. A ja się martwiłem, że wyemigrowała gdzieś na bazludną wyspę, czy co? :D[/quote] no wiesz, [b]jest[/b] to za dużo powiedziane :-? Ja bym powiedziała, że wpadła na chwileczkę i znów przepadła 8)
  22. super :angel: ja bym chciała więcej... :(
  23. [quote name='daga10011']Leon zmeznial 8) :P :D ...nie tesknisz za szczeniaczkiem?????? :lol:[/quote] no pewnie, już nie ma takiej minki, już się nie mieści na kolanach, już go nie wezme na ręce :( , już sie tak bezwzględnie mnie nie pilnuje :-?
×
×
  • Create New...