Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Vectra']moja noga wygląda tak [url]http://img175.imageshack.us/img175/1687/zdjcie0135m.jpg[/url] [/QUOTE] w ciąży jesteś! :evil_lol: Tak, wiem, jestem monotematyczna :diabloti:
  2. [quote name='malawaszka']100 LAT!!!!!! :laola: :drinking: a miałam dziś nie pić :lol:[/QUOTE] ja już przestałam udawać, że szukam oakzji :evil_lol: Dobra porada cioci Magi :diabloti: Magdaleno! Czemuż nie swiętujesz z nami? :hmmmm: A już wiem, net będziesz miała w 2022r. :p No więc wiedz, że i ja piję twoje zdrowie :drinking: i dziwuję się, że ty taka młodka, a już dziecko masz :crazyeye::diabloti::loveu:
  3. mięsaki są złosliwe :( Liczne przerzuty, rokowania złe :( jest cień szansy, że to zapalenie tkanki tłuszczowej, ale wet się skłaniał ku gorszemu niestety. A Leon schudł. Nie je mniej. Wręcz chce jeść więcej. Rusza się jeszcze mniej niż zwykle, bo w te upały ja z nim nie chodzę, tylko A. rano i wieczorem. Qrwa. Do tego jeszcze Tadzik chory, gorączka, wysypka, paw. Qrwa.
  4. [quote name='Vectra']wow , a jak oni ew komórki wszelkie wyhodują w dwa dni ? :) biopsja , to tak minimum tydzień ;) [/QUOTE] oni nic nie hodują, badają tylko wycinek I wiadomo :-( Tłuszczakomięsak :-( Za tydzień operacja, wycięcie i... nie wiem co dalej :shake:
  5. kochane dzieci, nie jesteście aby śpiące? :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz9-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz15.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz19.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz23.jpg[/IMG]
  6. Czy dogo umarła czy to jakaś wakacyjna niemoc? czy może tylko moje ulubione galerie wymarły? Kilka dni temu wróciłam z kilkudniowego odpoczynku na działce, z koleżanką. Podkreślam wyraźnie słowo [B]ODPOCZYNEK[/B]:diabloti:. Nasi biedni mężowie zostali sami w domach, bez opieki i pomocy i na pewno było im bardzo ciężko, jak oni sobie radzili?? My natomiast – pełen relaks, wino, kobiety i śpiew. No i dużo snu. I mnóstwo czytania i opalania. No dobra, a tak naprawdę pojechałyśmy z dziećmi. I chyba wszystko jasne, prawda? My dwie i ich dwóch. To co najmniej o dwie za mało. :diabloti: Rozważałyśmy czy da radę znaleźć jakąś opiekunkę w pobliskim lesie, albo czy któraś babcia mogłaby dojechać… Tak, świetnie sobie radziłyśmy. Ja chciałam wracać już następnego dnia rano.:evil_lol: Nie wiem co wstąpiło w Tadzia, ale to nie był diabeł, bo nawet ten uciekł z podkulonym ogonem. W piekle było spokojniej. W końcu mam świadka, który poprzebywawszy z Tadeuszem kilka razy po 24h może potwierdzić, że charakteru to on nie odziedziczył po swojej spokojnej, miłej i opanowanej mamusi. :loveu: Pięknie było, gdy dzieci szły na drzemkę. Nie było to proste dla nas zadanie, ale pierwsza zwykle się udawała (koleżanka jak obłąkana jeździła wózkiem dookoła domku, a ja robiłam Tadziowi wstrząs mózgu w wózku pomiędzy brzozami), niestety dwa razy zdarzyło się, że dzieci odmówiły drugiej drzemki. Nie, bo nie. Przetrzymałyśmy je do wieczora (ryk, marudzenie, wszystko źle, wszystko beznadziejne) i… Kubuś poszedł grzecznie spać przed 21.00 i spał do rana. Tadzio poszedł grzecznie spać o 20.00 i spał do… 22.30. O 22.30 wstał, przeciągnął się, uśmiechnął i – „jestem gotowy do zabawy, wstałem przecież ze swojej popołudniowej drzemki”. Jedyny więc czas dla mnie spędziłam z Tadziem, który zadowolony biegał po domu do 24.00…. Było fajnie, super, inaczej, bo gdy bachor szedł spać, to ja się nie rzucałam sprzatać, tylko czytałam książkę, ale NIE odpoczęłam :diabloti: Koleżanka za to tak, bo jej synek jest grzeczny :placz: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz6-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz2-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz5-2.jpg[/IMG]
  7. Nkałucie trwało kilka sekund, Leon nic nie poczuł, nawet nie zauważył, że coś mu robią! Wyniki jutro lub pojutrze. Oby! Wiecie co.
  8. [quote name='Hanna R.']Ja już przeżyłam ze cztery guzy, ze dwa chłoniaki, trzy choroby neurologiczne... Myślę, że właśnie dołączyłaś do tego elitarnego klubu ( ni mniej ni więcej znaczy to, że Leon jest zdrowy ).[/QUOTE] do klubu się zapiszę, za przeżycia dziękuję, Leon musi być zdrowy. Nie zmienia to faktu, że zastanawiam się wciąż dlaczego schudł. Nie dostaje mniej jedzenia, a przez te upały ma mniej ruchu niż zwykle, tyle co z A. rano przed praca i wieczorem po pracy. W taki żar nie mogłam zabierać Tadzia na spacery, bo momentalnie czerwieniał na twarzy, a zresztą pies tez się wlókł noga za nogą. Skąd więc..? :niewiem: [quote name='malawaszka'] Maga - jak wygląda robienie biopsji psu? usypiają do tego?[/QUOTE] żadnej narkozy, podobno psa to nie boli. Nacinaja gulę i pobierają fragment. Gdy wet pobierał mu igłą z guza, żeby sprawdzić czy to krwiak, Leon nawet nie drgnał, więc rzeczywiście nie boli.
  9. wyniki krwi poprawne :mdleje: żadnych odstępstw od norm :multi: We wtorek biopsja guza, ale wet jest dobrej myśli :p
  10. [quote name='malawaszka']tak Madziu - powinnaś chyba zacząć się obawiać :diabloti: [/QUOTE] dobrze, więc ześlij na mnie burzę z piorunami i wielkim deszczem, a ja się będę obawiać :p
  11. guz to niestety nie krwiak, więc po wynikach (jutro), będzie biopsja. Kuźdwa
  12. z tyłu, z boku, tak jakby na biodrze. Wet powiedział, że być może się uderzył, kazał przykładać termofor, bardziej na razie zaniepokoił go spadek wagi, dzisiaj Leon na czczo i po południu na badanie krwi. Nie wiem jak mam dotrwać do wyników.
  13. przypominam uprzejmie, jak to zimą marudziłyście, że zima, że długa, że śnieg, że mróz i kiedy lato, kiedy, kiedy :diabloti:
  14. [quote name='Asior'] nie ma co się napalać na mleko które jest "popularne" czy polecane przez lekarzy, bo oni za to mają prowizję (za przepisywane recepty)[/QUOTE] ale na receptę są tylko specjalistyczne mleka jak Bebilon Pepti czy Nutramigen. Mój Tadzik jest na Pepti (uczulenie na białko mleka krowiego miał), ale powoli przechodzimy na zwykły, sklepowy Bebilon i wygląda, że jest OK. Po Nan-ie np. dostał biegunki.
  15. Leon schudł 4 kg w ciagu miesiąca (apetyt i ilość jedzenia ta sama) i wyskoczył mu jakiś guz. Idziemy dzisiaj na badanie krwi. Trzymajcie kciuki, ja się boję.
  16. jak się przestawia zegarek? bierze się dziecko do łóżka, kładzie, przytrzymuje i wkłada zatyczki do własnych uszu. Musi zasnąć ponownie :diabloti: ale że niby nie wypoczywasz? :roll: Przecież SIEDZISZ w domu :diabloti:
  17. no no no, mistrz torpeda :klacz: zazdroszczę burzy :placz: U mnie nie dość, że upał, to jeszcze co wieczór milion podlewania, bo rośliny padają
  18. Czytam, że czarną magię uprawiasz? mam się już bać, skoro znasz mój adres? :evil_lol: My wróciliśmy z działki. Wszędzie upał, ale tam przynajmniej było duzo cienia, a teraz znów moja pustynia :shake:
  19. ja byłam nad morzem i z 6 tygodniowym Tadziem i z rocznym Tadziem. Może jestem spaczona, bo po prostu wolę morze, ale nad jezioro bym nie pojechała. Brak wielkiej plaży, komary i nuda ;) Ale prawda jest taka, że teraz wyjazd z dzieckiem to zaden odpoczynek i na to trzeba się nastawić i koniec :diabloti:
  20. kiedy będzie, kiedy będzie, kiedy będzie, JEŚĆ [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/19-2.jpg[/IMG] dlaczego tak dlugo? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/18-2.jpg[/IMG] siostra A. uparła się, ze uśpi Tadzia wożąc go wózkiem po tarasie :roll: Na nic moje tłumaczenia, że on tak nie zaśnie NIGDY. Jak widzicie Tadzia spał snem kamiennym :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/16-2.jpg[/IMG] - słuchajcie jakieś dziecko biega mi po ogródku, podobno to moje, ale jak? skąd? I już ma rok?? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/14-2.jpg[/IMG] tutaj wyszłam najładniej, chyba oprawię w ramki [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/12-2.jpg[/IMG] tort chyba był nieświeży [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/22-2.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Dlaczemu Leon nie miał czapeczki :obrazic: [/QUOTE] a dlatemu, że główka by mu się spociła :diabloti: Giermek czeka aż książę zechce wziąć zabawkę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/11-3.jpg[/IMG] Książę zechciał wziąć zabawkę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/13-2.jpg[/IMG] Oczywiście 1sze urodziny Tadzia, zjazd babć i dziadków, więc jak stanełam na wysokości zadania i przez ostatnie 3 dni gotowałam i przygotowywałam wystawny obiad, pierwsze danie, drugie dania, przystawki, zastawki, desery, sałatki, sosy.... :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/17-2.jpg[/IMG]
  22. Impra była dzisiaj [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/20-2.jpg[/IMG] Tym razem trzy przyglupy :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/21-2.jpg[/IMG]
  23. noo, cudne zdjęcie, ale wiesz, dziecko tak bez pajacyka i czapeczki :shake:
  24. ja też chcę zdjęcia. CHCĘ ZDJĘCIA
×
×
  • Create New...