Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Hanna R.'] A dlaczego Ty nie przed Pałacem ? Ojciec Dyrektor apelował... :roll:[/QUOTE] moja warta zaczyna się o północy. Tak się umówiłam z moimi przyjaciółmi Tańczącymi z Krzyżami
  2. [quote name='Hanna R.'] [url]http://demotywatory.pl/1971332/Teraz-to-juz-prowokacja-Migalski-PiS[/url][/QUOTE] hahahahahahahaha. Proponuję reklame umieścić pod Pałacem Namiestnikowskim :diabloti:
  3. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]oczywiście zakupiłaś na dzisiejszą nockę :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] oczywiście. Chyba jasne dlaczego Tadeusz jest na koloniach u babci. Bo wypadł mój dyżur przy krzyżu :diabloti: Oglądajcie Fakty - będę tam oflagowana z pieśnią na ustach :diabloti:
  4. [quote name='malawaszka']tak - dziś w nocy tam będę krzyżem leżała :lol: [/QUOTE] teraz jest w modzie przywiązywac sie do krzyża biało-czerwonymi tasiemkami :roll:
  5. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]To cho do Jebia ...jadę dziś do Klockowej .My se uderzymy na sklepy ;) a Ty zajmiesz się Grosią :loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] tak, tak, marzę o zajmowaniu sie dzieckiem, skąd wiedziałaś??? :diabloti:
  6. [quote name='malawaszka']chodż do mnie posprzątać :loveu:[/QUOTE] cholera no, ale pozyczłam wlaśnie swój helikopter sąsiadce :shake: Trudno, idę wyrywać chwasty
  7. Magdaleno, po twoim wstępie myslałam, że będzie gorzej :lol: Łazienka jest istotnie osobliwa, urzekła mnie ta boazeria :evil_lol: ale - jak napisały dziewczyny - to NIEWAŻNE. Nie wynajmujecie i to się liczy. Zrobi się. Kiedyś :diabloti: Ja mieszkam już 4 lata i 4 lata temu byłam pewna, ze w 2010 to już wszystko skonczymy :roll: Teraz wiem, za sprawą Tadeusza między innymi, że i za kolejne 4 będzie tak samo :roll: No trudno no. Pomyśl, że ja swój kredyt będę jeszcze splacała przez 26 lat :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. [quote name='Vectra']jak mogłaś oddać Tadzia na tyyyyyyyyyyyle czasu :( wyrodna matka jesteś , przestane z Tobą gadać :diabloti:[/QUOTE] nie wiem jak mogłam, nie wiem, nie wiem, nie wiem, nie wiem :wallbash: :shake: Za karę poszłam spać o 23.00 (nie miałam co robić z nudów...) i spałam nieprzerwanym snem 10h. Wiem, wiem, nie wszyscy pojmują, co to dla mnie oznacza :lol: A teraz jest dopiero 10.00, a ja już wykapana, najedzona, pranie rozwieszone i... co mam robić dalej?:crazyeye: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Maga ...i jak ?? Leon nakarmiony butelką ??[/B][/COLOR][/QUOTE] nie, ale gdy otworzyłam oko o 9.00, zerwałam się przerażona, że dziecku zapomniałam dac jeść! albo że zrobiłam to przez sen! :evil_lol:
  9. [quote name='Hanna R.']Tak mi mów :loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] ale muszę tak? :shake: kończę już naprawdę ostatnie piweńko i oddalam się z książką do łóżka. I będę SPAĆ. Snem nieprzerwanym i trwającym :p:p:p
  10. ale ja bym chciała jakieś wyobrażenie miec :-( to jakoś tak ogólnie może, pobieżnie może jakoś się uda? Zebym to wyobrażenie, wiesz, zaspokoiła:p Cóż mogę rzec - Tadzio już dawno powinien miec swój pokoik. A nie ma :shake: A czemu nie ma? Bo kasy nie ma :angryy: Nie żebym jakieś dziwy planowała, ale COŚ muszę mu kupić do tego pokoju. Z tapety i innych takich już zrezygnowałam, ale wykładzina, jakiś mebel musi być. Dostał Tadzio jakiś grosz na pierwsze urodziny i byłam pewna, że starczy na urządzenie pokoju. Po wizycie w Ikei i innych w tym stylu okazało się, że starczy na komodę :angryy::angryy: Szafę na ubrania ma, ale tylko dlatego, że kupiliśmy kilka miesięcy temu, najtańszą i jest tak BRZYDKA, ze wstyd w sumie w pokoju dziecięcym ją trzymac :shake::shake: Chcę wrócić do pracy i wychodzi na to, że będę pracowała tylko na opiekunkę i paliwo na dojazdy :angryy: Oczywiscie mogę powrócić do swojej ostatniej profesji w banku i wtedy może jeszcze i na paczkę fajek starczy, ale to oznacza, że nie będzie mnie w domu od rana do ciemnej nocy, łącznie z sobotami :angryy::angryy: A w TV lecą spoty społeczne, aby dzieci płodzić :diabloti: Czemu tylko nie ma odpowiedzi CO DALEJ?
  11. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Vectra była w TYM miejscu :roll: na placu pod Pałacem i tam to spisała :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] no właśnie tak mi się zdawało, że w relacjji telewizyjnej jedna z przemiłych śpiewających tancerek była wyraźnie młodsza od pozostałych i że skąd ja znam ta anielską twarz i tak! tak! To Vectrunia była z różańcem wplecionym we palce :loveu:
  12. [quote name='malawaszka']ale przyznaj się, że to było dopiero po tym jak mało nie umarłaś na zawał myśląc, że coś się stało złego :diabloti:[/QUOTE] No dobrze, przyznam się, ale tylko dlatego, że to nie mamusiowe forum (chociaż czyżby? :evil_lol:) A więc tak. Telefon dzwoni, patrzę - mama - jezu, co znowu - o matko, a może coś sie stało? - nie, na pewno sprawozdania, że bąbelek ślicznie zjadł, ślicznie się wykąpał i ślicznie umył zabki - a może chcą, aby jutro po niego przyjechała????? :shock: Jestem złą matką, złą, złą, złą :wallbash: ale na usprawiedliwienie dodam, że w domu jest okropnie pusto :shake: dla równowagi jednak wtrącę, że już się nie mogę doczekać tych miliona rzeczy, który zamierzam jutro robić, włącznie z dosiądzięciem czerwonej strzały :p
  13. [quote name='clockwork']sie ma balkon to sie cyka :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:[/QUOTE] a właśnie, tak a propos, że tak wtrącę nieśmiało - a zdjecia nowego domku GDZIE????????????:angryy:
  14. [quote name='clockwork']normalnie wysłałaś szkodnika na kolonie???? aaaale bajerancko :placz::placz::placz: 3 dni luzu.... 3 dni...... :mdleje:[/QUOTE] :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: moja koleżanka mówi, że ona by nie mogła oddać dziecka na 3 dni, i że by uschła z tęsknoty, i że by dzwoniła co chwila... :crazyeye: Czy jestem złą matką, bo jak zobaczyłam na komórce, że dzwoni moja mama, to się przeraziłam, że chce, abym przyjechała i zabrała Tadeusza? :diabloti:
  15. [quote name='dbsst'] czuję się jak za pięknych młodzieńczych lat z jedną różnicą waży ta różnica 9kg[/QUOTE] a czemu nie wspomniałaś o zmarszczkach i siwym włosie? [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] [COLOR=Navy] [FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#000000]Nowy ksiadz byl spiety jak prowadzil swoja pierwsza msze w parafi, wiec ...... [/QUOTE] hahaha, mnie urzekł tranwescyta w czerwonej sukni :roflt: [quote name='Vectra'][B]Szczyt bezczelności:[/B]...[/QUOTE] Vectra :crazyeye: :mdleje: to wszystko twojego autorstwa? :evil_lol:
  16. [quote name='Hanna R.'] :hmmmm::hmmmm::hmmmm: Przetłumacz proszę . [/QUOTE] oo, ty też nie rozumiesz co Debe pisze? Każ jej używać znaków przestankowych, dużych liter, składni i zdań MNIEJkrotnie złozonych :diabloti: Czy masz znowu jednodniowy zryw blożkowy? Powiedz, zanim się nastawię, przyzwyczaję, ucieszę, umoszczę na kanapie do długiego czytania... zanim znów zacznę z nadzieją biec do komputerka, żeby otworzyć blożek Haneczki i..... WYJECHALI NA WAKACJE WSZYSCY NASI PODOPIECZNI, GDY NIE MA DZIECI W DOMU, TO...! nie piję wiecej piweńków :shake::shake::shake:
  17. [quote name='malawaszka']aahahaha motylem jestemmmmm aaaaaa :roflt:[/QUOTE] ale że chodzi ci o to, że się nie wzbiję?
  18. [quote name='malawaszka']o tak tak tak zwłaszcza o tym ostatnim chcę porozmawiac, może się dowiem ile mi jeszcze zostało tej męczarni :roll:[/QUOTE] Niewiadomo, niewiadomo, droga Waszeniu, trzeba się pomodlić, paść przed krzyżem, najlepiej tym przed Pałacem Prezydenckim :diabloti:
  19. [quote name='malawaszka']otwórz drugie piwko :loveu: i trzecie :loveu:[/QUOTE] lepiej nie, bo jeszcze rano podam Leonowi butlę z podgrzanym mlekiem................... :evil_lol:
  20. Jest 21.20, a ja nie nie wiem co robić :niewiem: Zwykle, przy dobrych wiatrach, odkładałam właśnie Tadeusza do poduszki i dopiero zaczynałam czas dla siebie. A teraz mam posprzątane, wyprasowane, poczytałam sobie, piwko dawno napoczęte i właściwie już konczące się i... i co ja mam robić? :shake: I na kebabie w Legionowie byliśmy... i na spacerze z psem.... I co dalej? Spać mam iść? Tak po prostu? :crazyeye: Nie wiem co ja robiłam, gdy nie było Tadeusza :shake: [quote name='dbsst'] Magdo a czemuż twoja mama chciała tylko jednego bliźniaka :diabloti:[/QUOTE] Na pewno chciała, tylko zły Dariusz nie pozwolił :evil_lol:
  21. [quote name='Hanna R.']Wiedziałam, że niewłaściwie zareagujesz . Mówienie pas jest passe ...[/QUOTE] nie passe, tylko z minionej epoki, a ta epoka była fajna, więc mówcie pas, pas, bo to fajne. [quote name='Hanna R.']Niech sobie robaczek spokojnie herbatkę wypije zanim go znowu zagonisz do roboty ...[/QUOTE] Haniu, bo się porzygam :diabloti: Dominisiu, co słychać u twojego brzydactwa? :roflt: :roflt: [url]http://www.rodziceradza.pl/Rodzice/Zabobony,q,181575.html[/url]
  22. [quote name='dbsst']kurde na ciebie nie można liczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tu rozpoczynam grę wstępną i co i żelazkiem po łbie!! [/QUOTE] hahah, ciekawe, że chcesz na mnie liczyć tak rzadko :diabloti::diabloti: [quote name='Hanna R.']Nieskromnie powiem, że ja nigdy nie kłamię i nie żartuję. Nigdy .:p [/QUOTE] i może jeszcze w ZUSie pracujesz? :diabloti: [quote name='Hanna R'] Gdzieś już pisałam, że biedny R. ma tyle z życia, że ciągle musi pracować ...:shake: A ty weź się ogarnij, i uważaj, żeby nie pokazać Jana znowu bardziej pokiereszowanego . Bo po tej Twojej opiece zawsze jakiś bardziej poobijany jest :shake: [/QUOTE] [quote name='dbsst']dlatego nie będzie jego zdjęć Jana znaczy przez jakiś czas...........................................miał wypadek................................znowu napadł go tygrys hahaha A R..................taki los skazańca :D[/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]poka poka Jana nadgryzionego przez Tygrysa :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] DROGIE PANIE, zagalopowałyście się, pragne przypomnieć, że to MOJA galeria, moja, moja, moja :chainsaw: [quote name='Hanna R.']Magda jak wrócisz z tej działki, to ja natychmiast przybędę tu aby zaczerpnąć z krynicy poprawnej polszczyzny oraz ciętej riposty :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] eeee? :hmmmm: Ja z działki wracam od razu. Ja tylko jadę wywieźć tam kochanego syneczka i zaraz natychmiast wracam. Aby tęsknić oczywiscie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  23. Moja droga stara Waszeniu :grins: Boli cię, mówisz? Możemy porozmawiać o tym, co któą boli, co której powiedział i przepisał lekarz i czyja znajoma umarła po takim podobnym symptomie, chcesz? :grins:
  24. [quote name='Hanna R.']Ty mnie przytłaczasz swoją osobowością ... :shake: Ja za Tobą nie nadążam. :shake: Darzę Cię głębokim szacunkiem :modla:[/QUOTE] eeeeee? :crazyeye: :hmmmm: przemyślę to sobie idąc spać to chyba taka wymówka :-(
  25. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:hmmmm: może najme sie na opiekunkę :evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] żebyś wiedziała :roll: U mnie opiekunki na pełen etat zarabiaja ok. 2 tys :roll: Więcej niż pracownik banku w sąsiednim miasteczku (1800zł) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] chooo do Jebia- mi już panie w PUPie 3 razy oferowały prace- z racji bycia matką mogę pracować na nocki jak tata się zajmuje małą :loveu: zarobie 600 ale odpada opcja zatrudniania niani :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] hahahahha, FANTASTYCZNA propozycja, przyjęłaś oczywiście? :p Ja bym przyjęła :p Cały dzień z Tadeuszem, a na noc do pracy :loveu: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja już nie moge sie doczekać aż Grosia pojedzie na ZIELONĄ SZKOŁĘ.... 2 tyg. luzu :loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] Tadzio, gdy dorosnie do pierwszych kolonii, pojedzie od razu na cztery turnusy pod rząd :diabloti: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]błagam- niech doświadczone matki powiedzą .... "to najgorszy okres- potem bedzie lepiej"..... :modla: [/QUOTE] tak, tak, potem będzie lepiej :roll: Napiszę ci tak, a co.... :roll: [quote name='clockwork'] [*]spacery po 18tej jak tata wraca bo pies+ dziecko na spacerze nie wchodzi w gre.... a cały dzień w domu= lasowanie mózgu:wallbash: [/LIST] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] nie wiem, podziwiać, współczuć, przytulac, odprawić voodoo? Dla mnie niewyobrażalne, ja ciagle gdzieś jadę/idę, w domu z Tadziem [B][SIZE="4"]OSZALAŁABYM!!!!![/SIZE][/B] :angryy:
×
×
  • Create New...