Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Hanna R.']Możesz wpaść do mnie. Kisnę w samotności ... I nie zapomnij zabrać ze sobą R. :grins:[/QUOTE] Hanna, ty jesteś tak zakochana w Debe, Janie i R., że nawet w mojej galerii tylko o nich :shake: nawet w mojej galerii ICH zapraszasz, a mnie nie :shake: tak, jestem ugodzona i serce mi krwawi :placz:
  2. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] A debe wychwalała Tadzia , ze się potrafi chłopak ślicznie , kulturalnie bawić ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] taaaak? a to ci ciekawostka. Chyba kłamała wyjatkowo :diabloti: [quote name='malawaszka']ja juz mam pewną wizję co by moje ewentualne potomstwo wyrabiało - Oliwia i Iga chodza na czterech za mną i szczekają :lol:[/QUOTE] hahaha, to może ty jednak nie miej dzieci :lol: [quote name='dbsst']czyli nie wpadać jutro z Janem szukam sobie miejscówki na przeniedzielowanie[/QUOTE] NIE :diabloti: Od jutra do środy włącznie wieszam na furtce tabliczkę: dzieciom wstęp surowo wzbroniony :diabloti::diabloti:
  3. [quote name='malawaszka']hahahah weź to nagraj - jak obaj siadają i sępią :modla: hahahaha[/QUOTE] haha, ale masz życzenia :lol: Nawet nie chcę myśleć, jak będzie się zachowywać TWOJE dziecko, wychowywane w tej gromadzie psów i kocurów :diabloti::diabloti: Nagram ci, nagram, ale to potem, bo jutro wywożę Tadzia na działkę i spędzi tam 3 dni z moją mamą :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:
  4. [quote name='dbsst'] [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5908ps.jpg?t=1281161749[/url][/QUOTE] a skąd ja znam ta bluzkę i dlaczego Tadeusz ma taką samą? Czyżby jakas wspólna babcia? :hmmmm: Pragnę też dodać, że ta bluzka nie pasuje do tych spodni, a te spodnie do tych skarpetek :diabloti:
  5. [quote name='malawaszka']nie no - powinnaś być dumna :loveu: wyklikałaś mu to czy jakąś inną metodą??????[/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] :roflt: dlaczego byłaś szybsza .... też zaraz mi klikanie przyszło na myśl [/B][/COLOR][/QUOTE] tak, oczywiście, klikaczek mam przyrośnięty do dłoni :diabloti: A tak naprawdę nie mam pojęcia :niewiem: Dzisiaj mnie to tak uderzyło po oczach, gdy wyciagnęła z szuflady herbatnika, a Tadzik natychmiast usiadł i patrzył błagalnie. I uświadomiłam sobie, że polecenie "usiądź" wykonuje od dawna i jako jedyne rozumie. I że najchetniej nosi przedmioty w buzi. I że pierwsze co rozumiał, to słowo "Leonek" Czy ja mam dwa psy? Czy dwójkę dzieci?
  6. [quote name='Tengusia']23.08 mam egzamin z motocykla ... ladnie prosze trzymac mocno kciuki co bym mogla w przyszlym sezonie juz latac swoja maszyna :grins:[/QUOTE] [quote name='Tengusia']hulajnoge juz mam :eviltong: linka ogladalam :grins: a takie moto chcialabym kupic co mi z tego wyjdzie czas pokaze [url]http://lamslist.com/wp-content/uploads/2009/11/yamaha_virago250_1024.jpg[/url] :diabloti:[/QUOTE] nonono, będę trzymać kciuki, na pewno zdasz, egzamin na kat. A jest duzo prostszy niż na B, trudniej zaczyna się POTEM :diabloti: I widzę, że w choppery idziesz, może to i lepiej..? ja nie lubię, wolę sportowe :eviltong: Zmieniając... Tadziowi wyszedł ząb. PIĄTKA. Pragnę zauważyć, że nie ma jeszcze trójek i czwórek :roll: I mam pytanie: dlaczego gdy trzymam w ręku ciasteczko lub inny smakołyk, moje dziecko natychmiast SIADA i ma wyraz twarzy Leona? Czy ja popełniłam jakiś błąd wychowawczy? :hmmmm:
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TADAAAMMMM!!!!!!! :multi::multi::multi: mam neta!!!!! :multi::multi::multi: [/QUOTE] oooo, to już mamy 2024? :crazyeye: :evil_lol: [quote name='clockwork'] ale nie mam czasu...................... :roll: zupełnie nie rozumiem czemu.... siedze w domu i nic nie robie...... a czasu brak............ [/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] ja tez nie rozumiem, jesteś beznadziejna jako i ja. I w związku z tym brakiem czasu zabrałam się za szukanie pracy, mam nadzieję w niej odpocząć i dzięki niej więcej zrobić :diabloti: (o ZARABIANIU nie ma mowy, będę pracować na opiekunkę :angryy: )
  8. [quote name='dbsst']A PIES LATAŁ PO SZPITALU W POSZUKIWANIU MNIE nas. Cała w skowronkach wyszłam i z przerażeniem zobaczyłam że Szpilka prowadzona jest w eskorcie ochroniarzy. Chciałam się do niej nie przyznać ale zaczeła się cieszyć na mój widok i mnie zdradziła. [/QUOTE] :roflt: hahahha, czemu, czemu nie zrobiłaś zdjęcia?????? nawet komórką!
  9. [quote name='Vectra']a u mnie jest klawy , jesteśmy uziemieni w domu , bo zamykają nam ulice , bo będzie maszerowała procesja .. zatem będą tańce , swawole i piosenki pół dnia :multi: :evilbat:[/QUOTE] haha, jak to? ale rozumiem, że ty idziesz zaraz za proboszczem? :evil_lol: [quote name='furciaczek']Gdybym mieszkala w Wawce to bym sobie popcorn,browarka kupila i tam poszla ogladac na zywo... to musza byc niezapomniane wrazenia:evil_lol:[/QUOTE] nie, poszłabyś tam i spalila się ze wstydu przed zagranicznymi turystami :shake:
  10. [quote name='Vectra']a u nas super , no co tu pisać ? że nowe nasze rządziciele w dupie się im przewraca ? że PO się dorwało do żłoba i niszczyć zaczyna małe działalności ? że dowalili mi coś , co mnie zrujnuje ? [/QUOTE] ale że co, że co? coznowu, nic nie wiem
  11. [quote name='malawaszka']to co małe waszki lubią najbardziej :diabloti: [/QUOTE] nie wiem dlaczego, ja tam widziałam tylko Pilsner Urquell :shake:
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no tak ....po 2 godzinach tez:;) .... pobytu u Cioci :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] Boże, biedna mała, dwie godziny opukiwali ją łyżeczką, nie dziwne, że dla świętego spokoju urodziła zęba :shake: :diabloti: Zdjęcie super, ale dlaczego nie różowa bluzeczka i nie różowe dżinsy? :evil_lol:
  13. [quote name='Cola']...i co najwyżej będę mogła go wręczyć TZtowi, bo babcia już czeka w słonecznej Italii[/QUOTE] oo, a gdzie babcia czeka? jakiś fajny hotel z lazurowym basenem czy moze willa D`Azzur? :cool3::cool3:
  14. Leon połamał kołnierz :roll: POŁAMAŁ Nie wiem jak :roll: A. własnie skleja go szarą taśmą (kołnierz, nie Leona)
  15. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Melduję że MAMY ZĘBOLA :bigcool: przed 2 godzinami zabrzęczał o łyżeczkę :multi: [/B][/COLOR][/QUOTE] przeczytałam: [B]PO[/B] 2 godzinach zabrzęczał o łyżeczkę :evil_lol:
  16. [quote name='agbar']10 kilo???? :mdleje: Alex wazy 7,7....ide sie pociac ...to na pewno przez to,ze nie karmilam CYSIEM :diabloti:[/QUOTE] ty nie mdlej, Tadzik waży 9,5kg, a ma jakiś rok :evil_lol:
  17. [quote name='malawaszka']powtórz powtórz bo nie wiedziałam jak skomentowałaś :lol:[/QUOTE] zaczęło się od "ja p..." i nie było to "ja proszę" :diabloti: :diabloti: [url]http://demotywatory.pl/1957248/Hipokryzja[/url]
  18. a my dzisiaj u kogoś bylismy :p Nie zgadniecie w życiu :evil_lol: Dzieci cudownie się razem bawiły :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jt1.jpg[/IMG] o jezu, każą mi przynajmniej poudawać, że my niby razem taki zgodny friendship :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jt3-1.jpg[/IMG] no dobra, masz trochę tej zabawki, ale nie za dużo [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jt2-1.jpg[/IMG] a w ogóle to ja stąd spadam [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jt4-1.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Obama'][url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j6.jpg[/url] zamiast domu na Bora mogłabyś większą michę kupić,wyraźnie widać,że dziecko głodne i szuka na dnie. :)[/QUOTE] jak się dołoży do domowych wydatków, to i miska będzie większa :diabloti: [quote name='Cola'] hahahaha widziałam, że na Bora kamyczki wiodą prym zainteresowania :diabloti: [/QUOTE] tak, wciąż niesłabnący i pasja te jest dzielona z Leonem. W sumie wolę, żeby Tadzio nosił kamyki niż patyki.... [quote name='dbsst']cudowny wspaniały fantastyczny!!!!!![/QUOTE] o, znalazła się zgubiona [quote name='Alicja'] Maga , co słychać u Leona ??[/QUOTE] generalnie dobrze słychać, choć oczywiście jest nieszcześliwy w kołnierzu, bo nawet napić się nie umie. Ale jak mu ściągam, to musi być w domu, więc nadal jest nieszczęśliwy. Natomiast rana goi się jak na psie :p Pani wet powiedziała, że rewelacyjnie. Ja w napięciu oczekuję na wyniki hodowli mendy :angryy:
  20. hahaha i coś mu kapie :evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'] [COLOR=Navy][B] o qtwa ..... jak poobdziera to kupie Sudokrem :roflt: [/B][/COLOR][/QUOTE] i będziesz go używała namiętnie? :diabloti:
  22. [quote name='Vectra']no nie ma co pisać :niewiem: nie ma co opowiadać - nuda moi drodzy mili państwo :D[/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]jak to nuda :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a bo to prawda, nuda że hej. Nie że u ciebie Vectruniuniuniu, ale na dogo.
  23. a w dupie z tą łyżką i z tym vivrem! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j5.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j8.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j7.jpg[/IMG]
  24. [quote name='malawaszka'][url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz32.jpg[/url] i już ma mięsień piwny :roflt:[/QUOTE] nie wiem po kim, przecież wychowuje się w rodzinie abstynentów :shake: Inne dzieci śpiewają, korzystają z nocników, mówią pierwsze zrozumiałe i wielosylabowe słowa, a Tadeusz... a Tadeusz sam spożywa posiłki. Sztućcami oczywiście. Zadne tam babranie się rękami. Zresztą w ogóle o żadnym babraniu nie ma mowy. Po czym poznasz kulturalnego człowieka? Przede wszystkim po tym, jak je. Okazało się, ze Tadeusz umiejętność stołowego savoir vivre ma WRODZONĄ. On się z tym urodził! Mój geniusz. Wie, co przy spożywaniu posiłku przystoi, a co nie, wie, że ludzie nie jedzą jak prosiaki w chlewie, wie, że jedzenie może znajdować się tylko w trzech miejscach: na talerzu, na łyżeczce lub w zamkniętej paszczy. Patrzcie i podziwiajcie! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j3-1.jpg[/IMG]
  25. [quote name='malawaszka']poniosło Cię droga Magdaleno :mdleje: bleeeeeeeeeeeeee[/QUOTE] hahahaha, mnie nie poniosło, to byla wizja, a nad wizjami się nie panuje :evil_lol:
×
×
  • Create New...