Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Po powrocie do domu musiałam zdezynfekować Tadzia, bo niestety Debe nie chciała zamknąć pełnego zarazków psa na balkonie :shake: Myslałam, że zobaczę Jasia, ale niestety nie było go :shake: Debe trzymała jakieś obce, duże dziecko :shake:
  2. [quote name='clockwork']bo nie chciałam robić przykrości madze, że ja mam taką WPOŻO :roll:, ZAJEBIASZCZĄ.... :roll: KOCHANĄ....... :2gunfire: babcie teściową..... :loveu::diabloti: która chce ... marzy gotować małej zupki................. :tard: bede chciała otruć grosie to mogę skorzystać z jej usług :diabloti:[/QUOTE] ale że co, że co? że zaoferowała się gotować? i nie mów, że nie skorzystałaś, nie mów! :diabloti: moja pewnie też by pogotowała... tylko nie ma chetnych na dostawców z punktu A do Pierd :diabloti: PS gdy przyjechaliśmy, w garnku czekał rosołek dla Tadzia, ugotowane mięso dla Leona i sałatka dla nas..........
  3. o rany, Alicjo, ależ Rybnik stał się sławny, mało chwalebnie jednak, co? Szok, że znałaś gościa... :shake:
  4. ech, przykre wiadomości o Felku. mam nadzieję, ze jedynie zażywa wolności i wróci, gdy mu się znudzi....
  5. Nie będę więcej zaglądała do ciebie przed pójściem spać :shake: Śniłaś mi sie całą noc!!!! :shake: Mieszkałaś z jakimś brodatym facetem na blokowisku w Warszawie i ja ciągle wychodziłam z tobą na spacer dookoła parkingu....... Czesałaś się w warkocz.... [quote name='malawaszka'] jestem, żyję, a własciwie powoli wracam do zycia :lol: byłam wczoraj w Krakowie na wieczorze panieńskim :lol: Na podwórku grasowały nam złodziejaszki butów - już nie możemy trzymac butów przed drzwiami - "ktoś" poroznosił moje i Jarka buty po okolicy :lol: zniknął jeden gumofilc :hmmmm: i roboczy trep Jarka :lol: te bardziej zapachowe haha[/QUOTE] czyli jesteście już prawdziwie wiejską rodziną, która buty trzyma przed drzwiami, a nie jak cywilizowany człowiek w szafce w przedpokoju :evil_lol:
  6. Waszeniu, chciałam li donieśc, że wszystko przejrzałam i idę spać. Nie, nie dlatego, że przejrzałam. pa
  7. [quote name='Obama']co mam zrobić,że pewne kształty przyciągają mój wzrok bardziej niż inne?:oops::razz::diabloti: Freud strzeliłby mi teraz niezły wykład:cool3:[/QUOTE] e tam, zaraz że wykład :roll: określiłby to jednym słowem :diabloti: witaj gruba Magdaleno :evil_lol: kiedy nastepna dzidzia? mam nadzieję, ze nie odstawiłaś dzidzi jeszcze od cysia? myślę, że pilnujesz, aby Dominisia dużo leżała na pleckach? i oczywiście nigdy przenigdy nie dajesz jej słoiczka ani rozmrozonej zupki?? :diabloti:
  8. i w takim ślicznym domku mieszkaliśmy [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd4.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd3.jpg[/IMG] szkoda tylko, że 4 dorosłe osoby i trójka dzieci dostawały tam klaustrofobii :evil_lol: Przynajmniej było wesoło i głosno :roll: cały teren był dostowany do dzieci i tylko dzieci.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd6.jpg[/IMG] i gdyby ktoś mi powiedział, że dobrowolnie będę tak spędzać wakacje....:roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd12.jpg[/IMG]
  9. [quote name='clockwork'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG]................ sorry nie mogę się oprzeć ... zUa, wyrodna matko, żono i synowo.......... [IMG]http://www.pic4ever.com/images/Just_Cuz_15.gif[/IMG] i co? od jutra gotujesz CODZIEŃ???? [IMG]http://www.pic4ever.com/images/funny.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/740/93.png[/IMG][/QUOTE] to chyba oczywiste, nie wiem czemu zadajesz takie głupie pytania :roll: :diabloti: i nie że od jutra, ale dzisiaj w nocy już stanę przy garach :diabloti: a potem Tadeuszowi każę zjeść wszystko w ciagu 2 dni :diabloti: strasznie jestem ciekawa, co jeszcze mamusia nagadała, ale A. milczy jak grób. Ponieważ zwykle się to nie zdarza, musiało to być coś super :roll: [quote name='Obama'][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d32.jpg[/URL] się przejął nową rolą i zechciał zostać kulką...stać się jedną z nich...wtopić się w tłum :)[URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d32.jpg"]:biggrina:[/URL] a teściowe są super....dopóki się ich NIE zna[URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d32.jpg"]:eggface:[/URL][URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d32.jpg"]:megagrin:[/URL][URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d32.jpg"]:smokin:[/URL][/QUOTE] wiesz, masz rację. On się nie bawił w kulkach. ON BYŁ KULKĄ!!! :shock: ponadto też traktorzystą [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd5.jpg[/IMG] futbolistą (w tle tatuś pokazuje jak się wykonuje prawidłowy wykop :evil_lol:) [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd8.jpg[/IMG] eeee..? nie wiem kim [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd16.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Darianna']ja mam w zamrażarce mięso dla psa, to lepsze niż pusta?[/QUOTE] hmmmmmm :hmmmm: kurdemol i nie wiem :niewiem: może dla psa i można, ale z drugiej strony to też boże stworzenie i może jednak mu zaszkodzi? :diabloti: czy muszę wam pisać, że Tadeusz POKOCHAŁ kulki, że codziennie biegł tam z szaleństwem w oku i dzikim wrzaskiem? Doszło do tego, że parę razy panowie z obsługi machnęli reką i nie kazali nam płacić :evil_lol: albo płaciliśmy za 10 minut, a siedzieliśmy 2 godziny :evil_lol: Najlepsze było to, że na wejściu był wielki napis, ze dla dzieci od lat 3 :diabloti: Cóż z nas za nieodpowiedzialni rodzice :roll: Tym bardziej, ze po 2 dniach Tadzio nauczył się sam wchodzić po drabince i sam zjeżdżał w dół. Raz była rodzinka z dwiema córkami - strasza taplała się w kulkach, a młodsza (ok. 2,5 roku) płakała rozdzierająco, ze chce do siostry, ale przecież nie wolno, bo sobie krzywdę zrobi :shake: Nie lubię dzieci (hehe), ale pękało mi serce :shake: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d7.jpg[/IMG] Synu, podaj dłoń [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d8.jpg[/IMG] Synu, koniec, wychodzimy! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d9.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d31.jpg[/IMG] i kulki, kulki, kulki, do znudzenia kulki.................... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d32.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d33.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d34.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d35.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] jak myślisz pokochała by mnie ...ja mam bałagan w szafie :grins: .... pusty zamrażalnik bo zapasy się skończyły :roll: ...aha mam suche bułki :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] pokochałaby cię!!! :loveu: pusty zamrażalnik i brak słoiczków w spiżarni oznacza, że codziennie gotujesz pożywne obiadki i zjadacie je maksymalnie w przeciągu dwóch dni :diabloti: Och, Hanno, gdzie jesteś i czemu to nie ty jesteś matką mojego męża :placz::placz::placz:
  12. Wróciliśmy :placz: Tydzień urlopu to stanowczo za krótko :shake: ale nawet na ten tydzień nie powinniśmy jechać, bo teraz zęby w stół :shake: Szkoda, że nie karmię CYSIEM, nie musiałabym się martwić o obiady dla Tadeusza :diabloti::diabloti: I jestem zakałą rodziny A. :diabloti: Już nieodwołalnie :diabloti: Wymyśliłam, żeby siostra A. przyjechała rano i zabrała mamusię do domu :diabloti: My wróciliśmy ok. 16.00 :p Teraz właśnie A. skonczył rozmawiać z mamusią, która się z lekka obraziła :roll: Nie mają watpliwości, że pomysł był mój nie wiedzieć czemu :niewiem: Czemu wszystko, co złe, to ja? :niewiem: W domu posprzątane, w ogródku popielone :roll: Posprzątane również w szafach - UWAGA - w szafie Tadziowej i w szafie Arturowej. Moja nie ruszona :diabloti::diabloti: Nie wiecie czemu ja nie mam poukładanych ubranek? :hmmmm: Teraz A. skonczył rozmawiać z mamusią przez telefon i przez godzinę wysłuchiwał tyrady. Nie chciał mi powtórzyć (oszczędza mych nerwów czy co?). Wyciagnełam tylko tyle, że kupujemy zły chleb (zgnił jej, a nie usechł. Gdyby usechł, to by wykorzystała, a ponieważ zgnił musiała wyrzućić o zgrozo), absolutnie nie wolno Tadziowi dawać słoiczków, trzeba mu gotować i - UWAGA - ugotowane nalezy zjeść w ciagu 2 dni, nie wolno zamrażać !!! :crazyeye::crazyeye: Bo ona zobaczyła, że ja mam pomrożone zupy w zamrażalniku, JAK TAK MOŻNA?? :crazyeye::crazyeye: Chyba nie chcę wiedzieć co jeszcze gadała... Generalnie nie podoba jej się sposób prowadzenia domu i wychowywania Tadzia :roll::roll: Trzymajcie mnie.......................:chainsaw:
  13. ja jeszcze na urlopie, ale śpieszę zapytać: dlaczego wy JUŻ pionizujecie to dziecko?????? :shake:
  14. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]a nie szukasz przypadkiem Tadeusza :hmmmm:??;) [/B][/COLOR][/QUOTE] nieeee, w ogóle :shake: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d1.jpg[/IMG] Natomiast Leon został z moją kochaną teściową....... Nie było wyjścia :placz::angryy: Inni się wykruszyli, została tylko ona :placz: Przywieźliśmy ją już w sobotę wieczorem (wyjeżdżaliśmy w niedzielę o 8.00 rano)...... Wspólny wieczór w domu sie odbył Wytrzymałam tylko dlatego, że nie było wyjścia. Generalnie nawet nie chce mi się opisywać, mogę tylko wyszczególnić co fajniejsze: - znów mówi do Tadzia Wojtek (dla niewtajemniczonych: nie akceptuje jego imienia, Wojtek ma na drugie, ale NIE UŻYWAM :angryy:) - byla oburzona, że nie wyparzam butelek :stupid: - była oburzona, że butelki myję płynem do naczyń (nawet już nie chciałam dodawać, że tą sama gąbką co brudną patelnię) :diabloti: - chciała spać w salonie, a nie w przygotowanym pokoju, bo ona musi nasłuchiwać GŁOSÓW i stuków :stupid: - gdy poprosiłam ją, aby zawołała Ema, to usłyszałam "Arturku, ONA cię woła" :diabloti: - i najlepsze rano podczas wyjazdu i pożegnania: "Arturku, baw się dobrze i odpoczywaj" (a stoimy razem obok niej).:diabloti: Ale warto, warto, Tadeusz naprawdę sobrze się bawi :p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d4.jpg[/IMG] a gdy dzieci pójdą spać.................:evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/biuro.jpg[/IMG]
  15. widzę, że wszyscy tęsknią i mnie szukają :diabloti: Jesteśmy nad morzem. Tadeusz bawi się wyśmienicie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d3.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Maga , w planach było zawiezienie wilka do Pierd :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] wymieniłabym na Tadeusza :diabloti:
  17. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Nie za długi ten urlop :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] Bogatemu nie zabronisz :diabloti: :diabloti:
  18. ale co Feluś? gdzie to napisane? a ten z tęczą, to widok z twojego okna?
  19. [quote name='Vectra']wilk już w domu swoim :multi: fartem się udało , szybko znaleźć właścicieli .... wilk to nasza sąsiadka[/QUOTE] uff, ale się cieszę, bo już miałam obawy co zrobisz.... a jak im się zgubila?
  20. tak, to oczywiste, w koncu masz willę na przedmieściach :evil_lol:
  21. [quote name='malawaszka']a ja wiecznie młoda i piękna i szczupła :loveu: :grins:[/QUOTE] zapomniałaś o BOGATA :diabloti:
  22. Katerina, no mnie na pewno nie pamiętasz, ale swojego czasu dość intensywnie śledziłam twą galeryję, nawet pamietam jak szykowałaś się do porodu i na pewno nie było to 5,5 roku temu :diabloti: I wciąż cię mam w subskrybcjach :p Też jestem z tych starych :diabloti:
  23. o matko, nic nie rozumiem, kto ty jesteś TY, co się pod Vectrę podszywasz? :mad: Bo na pewno nie Ewunia moja, która grzecznie w domku siedziała cały rok Boży i bez pozwolenia TZta nie śmiała kuchni opuszczać, a żeby móc wyjść do sklepu po bułki, musiała zacząć błagać, prosić i się przymilać co najmniej kilka dni naprzód. Tak, że proszę przestać kraść nicka Vectra, ty złodzieju, podły, ty! :diabloti:
  24. [quote name='aga1215']Przepilim ...[IMG]http://www.mysmilie.de/smilies/goldies/8.gif[/IMG][/QUOTE] ale zazdroszczę :shake: ale zostało jeszcze troszeczkę morg do upłynnienia? starczy dla gości? :drinking:
  25. [quote name='aga1215']A ten! Wyżej chodzi - góra go zasłania. U nas warunki mu nie sprzyjają. Chałupe nam przed domem stawiają[/QUOTE] ale jaką, dużą jakąś? a to nie macie hektarów na własność, co by zapewnić sobie dożywotni widok bez chałup?
×
×
  • Create New...