Dzięki:-))
To podobnie jak z dogami,niby ta sama rasa,a,,pogłowie,,najdelikatnie mówiąc..różne;-))
Te ciemne najbardziej zainteresowane człowiekiem-kontaktowe takie:-))A to w zielonym to chyba bardzo młode, z fajną brązową maską:-))
Najbardziej urzekły mnie ich nogi-takie długie i przesmukłe,a jak świetnie kłusowały/chyba/bo galop to taki najszybszy-to nie,nie galopowały,a szkoda.Pojadę jeszcze do nich ,bo ciągnie mnie niebożebnie:-))
A jeszcze mam taką,wygląda na najstarszą-przyleciala zobaczyc co się dzieje ,a,że dzialo się malo to dostojnie się oddaliła
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/2konie054.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/425/2konie054.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]