Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Czarne potfory;-)),absolutnie boskie i takie słodkie:-))
  2. Dlaczego nikt nie chce Saruni??Taka słodka i z buzi i z charakteru...
  3. Nie no,uwielbiam Cię Norel:-))
  4. Już czas,żeby ktoś się zakochał mocno i na zawsze
  5. Zeszłabym na zawał. Moje czasem pogonią za zającem,Marysia wracała zawsze bardzo szybko,Walentynce zdażało się zapędzic trochę,ale też wraca do punktu wyjścia. Jak życie z Luckim??
  6. Świetne!!Wreszcie się doczekałam całego stadka:-))
  7. Szkoda,a może to przeznaczenie;-))
  8. Piękny!! A dlaczego taki opancerzony??
  9. Na ostatnim zdjęciu wypatruje swojego człowieka............
  10. Rozumiem,że to na zaostrzenie apetytu;-))Czekamy na więcej:-))
  11. Jessuuuu,jaka ona śliczna,słodka ,eteryczna dziewuszka.Niechże się znajdzie ten dom ,najlepszy z możliwych i mądry człowiek na własnośc
  12. Dzięki:-)) To podobnie jak z dogami,niby ta sama rasa,a,,pogłowie,,najdelikatnie mówiąc..różne;-)) Te ciemne najbardziej zainteresowane człowiekiem-kontaktowe takie:-))A to w zielonym to chyba bardzo młode, z fajną brązową maską:-)) Najbardziej urzekły mnie ich nogi-takie długie i przesmukłe,a jak świetnie kłusowały/chyba/bo galop to taki najszybszy-to nie,nie galopowały,a szkoda.Pojadę jeszcze do nich ,bo ciągnie mnie niebożebnie:-)) A jeszcze mam taką,wygląda na najstarszą-przyleciala zobaczyc co się dzieje ,a,że dzialo się malo to dostojnie się oddaliła [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/2konie054.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/425/2konie054.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Smutne... Kiedy będzie coś wiadomo ,o ewentualnym nowym domu??
  14. Też zaglądam
  15. Też chcę zobaczyc zabawę piłką:-))Coraz cudowniejsze wieści,bardzo,bardzo się cieszę:-)) Mam nadzieję ,że w przyszłym tyg,dostanę 200zł z zakończonego bazarku,natychmiast przeleję i dam znac
  16. Jakie dobre wiadomości:-)) Ps.I gdzie te fotki:-))prosimy
  17. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/2konie033.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9189/2konie033.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/2konie045.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2530/2konie045.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/830/2konie050.jpg/"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6487/2konie050.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/2konie051.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8227/2konie051.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Przepraszam,Norel,że się tak szarogęszę na wątku Mela,ale takie cuda znalazłam we wsi sąsiedniej:-)) Chłop mówi,że to araby.. Niezależnie od wszystkiego,świetne są,ogromnie przyjazne,chciały byc karmione z raczki:-))delikatne jak nie wiem co;-)) Prawie się zaprzyjaźniłam ,gdzieś tam głęboko tkwi we mnie chęc nawiązania bliższego kontaktu ... I oczywiście rozumiem i nie mam nic przeciw.....ale chyba miałabym opory przed usadzeniem tyłka na tym szlachetnym grzbiecie[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/2konie033.jpg/"]:evil_lol:[/URL]
  18. Kiedy będzie coś wiadomo??Nieustająco trzymam:-))
  19. Fotki bomba,bo modelki przecudne!!:-))
  20. Poczekam;-)) A gdzie fotki dziewczyn i Mela??:-))
  21. [quote name='Glutofia']Super że jesteś! Donoszę że u chłopaka wszystko w najlepszym porządku. Poczekam na foty i napiszę coś więcej[/QUOTE] Pisz,pisz:-))I koniecznie foty,duuużo:-))
×
×
  • Create New...