Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Piękne imię i nowe życie niech będzie równie piękne
  2. [quote name='ataK']No i proszę, znalazłaś ;) Ja też jeszcze parę osób znalazłam i zaprosiłam, choć nie wiem, czy skojarzą ;)[/QUOTE] Ja skojarzyłam od razu,witaj znajoma:-))
  3. Paulinka,dzięki-takie miłe rzeczy mówisz:-)) Wiesz,teraz najważniejsza jest Marysia-potrzebuje całego mojego czasu i troski szczególnej,a absorbujące małe,niekoniecznie by jej służyło.... Ale,następnym razem...:-))
  4. Zaglądam do Hani
  5. Właśnie przyszłam zobaczyc czy już w drodze...Trzymam kciuki za bezpieczną podróż i nowe cudne życie
  6. [quote name='PANGEA']Jolu pospieszylysmy sie?? No wiesz :)) Zgoda jest z lipca 2010 wiec raczej miot jest rok pozniej:)) Mysl, mysl i decyduj. Piesek jest serio super i z fajnym charakterem[/QUOTE] Paulinka,bardzo bym chciała,tym bardziej,że Andrzej od lat marzy o czarnym chłopaku,Ale sama wiesz,że teraz u nas nie jest za fajnie.. Gdyby to było pół roku,albo jeszcze lepiej rok później,już bym odpalała auto i wio:-))
  7. Niefajne są kontuzje ogona,niech się wygoi i nie przydarza więcej
  8. [quote name='PANGEA']Pokaz mu pokaz. Suczke dla Ciebie nadal ukrywam:)). W niedziele moze uda sie porobic fotki :)) Wlasnie sie umawiamy na sesje :)) Poza tym wiesz, to sa czarne z ukryta frakcja żółtą:)) hihi[/QUOTE] Wiem,że zakamuflowane żółte,kusi tym bardziej:-)) A bo pospieszyłyście się z tym kryciem jakieś pół roku,szkoda.............buuu
  9. Też lubię Hanię,nawet bardzo:-))
  10. Fajne te dzieciaki,Andrzej ,coś coraz głosniej mówi o czarnym-nie mogę po żadnym pozorem Go tu wpuścic;-))
  11. Wreszcie Sara w miejscu dla niej odpowiednim:-))Bardzo jej do twarzy z tą kanapą;-))
  12. No żesz......... Haneczko,teraz będzie już tylko coraz lepiej,nie może byc inaczej
  13. Mam nadzieję,że brak wiadomości to dobra wiadomośc:-)) Ale może fotka,choc jedna,proszę
  14. Aż się boję tu zaglądac.Ale z całej siły trzymam,żeby już było coraz lepiej
  15. Jakie słodycze:-))
  16. Też zaglądam............
  17. Mam nadzieję,że nowa Pani Sarci tu zajrzy i troszkę opowie i wstawi choc jedną fotkę:-))Proszę Wesołych Świąt dziewczęta:-))
  18. Niech będzie szczęśliwa,wreszcie
  19. Jak dobrze.............
  20. Pewnie również w dużej mierze,to kwestia mentalności.. Kompletnie nie rozumiem,jakim trzeba byc człowiekiem??,żeby zgotowac stworzeniu taki los
×
×
  • Create New...