Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Też przyleciałam,ciekawa nowych,dobrych wieści
  2. Wiedziałam,że z rana nie powinnam się odzywac,kontaktuję słabo Trzymam z całej siły,ale nie mam wątpliwości,że negocjacje zakończą się sukcesem całkowitym.Wszystkiego dobrego na/oficjalnie/nowej drodze:-))
  3. To trzymam,ale tak jakoś bez przekonania-pasujecie do siebie idealnie,i po co zmieniac??;-))
  4. Docha,co u Was??Jak Orlen??
  5. Też zaglądam,ale niestety całkiem bezproduktywnie
  6. [quote name='Norel'] prowadzę trudne negocjacje odnośnie domku dla kawalera-idzie mi jak po grudzie.....[/QUOTE] Nie wiem czy trzymac kciuki za pomyślnośc,czy wręcz przeciwnie;-)) Super,że ruch się poprawia
  7. Wiecie,że ja też nie mogę się napatrzec na tę słodyczkę,taka śliczna i radosna
  8. Boska jest!!z tymi powiewającymi uszami:-))
  9. Też trzymam,już czas najwyższy na prawdziwy,na zawsze domek
  10. Pies cudny,mam nadzieję,że właściciel się znajdzie
  11. Super wieści z rana...
  12. Jakie rozczulające,śpiące........
  13. No i foteczkę,proooszę
  14. Znowu przyszlam do Angusa,jakoś tak jego widok podnosi mnie na duchu
  15. Też zaglądam,ale niestety bezproduktywnie.....
  16. Wiecie,że to już nie mieści się w głowie.Ciekawe,kiedy byłyby podstawy zdaniem tego pana pełnego empatii
  17. Dosia przecudna!!i fantastycznie ,,komponuje,,się z Orlenem:-))
×
×
  • Create New...