Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Domek się szykuje??Trzymam z calej siły ,żeby okazał się tym najlepszym:-))
  2. Ale ma wykrok;-))A tak poważnie ,to naprawdę całkiem nieźle.I ta radośc na buzi-bezcenna:-))
  3. Jakie dobre wieści:-))Trzymamy dalej ......no i tradycyjnie domagamy się Ramzesa:-))
  4. Będziecie miodek robic??Wpraszam się na degustację:-))
  5. Dziękuję,Allu.Właśnie mialam wątpliwości ,czy czekac,czy nie:-)) Przelałam kwotę uzyskaną z bazarku w wys.185,50zł Po wpłynięciu na konto Fundacji,bardzo proszę o potwierdzenie tutaj http://www.dogomania.pl/threads/216000-Lisie-futro-na-Biga-dog-niem-do-22.10-do-21
  6. Ja steryd staram się podawac w ostateczności,oczywiście jest pytanie-czy ta ostatecznośc to już teraz;-))Nie jest niestety obojętny dla organizmu,pomaga na jedno ,na kilka innych szkodzi. Bardzo,bardzo się cieszę,że tym razem mogło się obyc bez:-)) Ps.Mili,czy podajesz Nadirkowi jakiś wspomagacz na stawy ,jak tak to co
  7. Wszystko już w zasadzie zostało powiedziane na temat wycia,niezbędny jest czas,z dnia na dzień się nie wyciszy.. Musi poczuc się u siebie,poznac rytm dnia.. Życzę powodzenia i proszę o fotki:-))
  8. Ja jutro przeleję 185,50 z bazarku.Czekam tylko na potwiedzenie,że paczka dotarła do adresata
  9. Starośc niestety przejawia się różnie,ale taka kolej rzeczy i godzic się trzeba
  10. Świetnie ,że z Nadirkiem lepiej:-)),obyło się bez sterydu??
  11. Zaglądam w poszukiwaniu wieści o nowym wspólnym życiu,co słychac??
  12. Aleście się dobrali:-)) Obfoc Mela i dziewczyny przy okazji:-))
  13. Trzymamy!!:-))Za pozostałe pokaźne stadko również
  14. Tak trzymaj,Biguś:-)) Nakręciłabyś filmik-pliiiiiis,też byśmy chciały się napatrzec:-))
  15. Boskie są!!:-))A jakie mają naturalnie stojące uszy;-))Ze szczęśliwości wszystko
  16. Zapraszam:-)) http://www.dogomania.pl/threads/216542-Klasyczny-plaszcz-dla-Biga-do-07.11-do-21godz?p=17862294#post17862294
  17. Cieszę się na wieści z pierwszej ręki:-))Wszystkiego dobrego na nowej drodze...I obowiązkowo;-))poprosimy fotki,duuużo fotek
  18. Poczekamy,najważniejsze,żeby Nadir znowu brykał
  19. Eee,chyba nie,bo kto im będzie usługiwał;-))
  20. Dziwię się,że takie cudo tak długo czeka na swojego człowieka
  21. Mam nadzieję,że to tylko chwilowy spadek formy.Trzymam -za Nadisia również.:-)) My się naświetlamy-nasz lekarz poleca tzn mówi tak jak Mili,że nie zaszkodzi,a nuż pomoże
  22. Zdąż:-))Bardzo jestem ciekawa,jak teraz dziewczyna wygląda,bo,że czuje się dobrze,nie wątpię:-))
  23. Jasne,że nie dzisiaj;-)) Będziemy czekac
  24. Nigdy:-)) Moja ponad 6-letnia Walentynka,ciągle jest mentalnie szczenięciem,czasem muszę ją chronic przed nią samą,bo robi takie piruety w powietrzu,że strach patrzec;-))Już o 3,5 letniej Klementynce nie wspomnę,bo ta to już w ogóle dzidzia-umyslowo oczywiście:-))
×
×
  • Create New...