Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Zaglądam do Was i cieszę się,że wszystko w porządku
  2. Też czytałam i baaardzo się cieszę
  3. Greta tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/217770-Greta-7-miesi%C4%99czna-w-typie-doga?p=18005983#post18005983[/url] Ale super wieści
  4. Oby!!wreszcie znalazł się Fartowy człowiek
  5. Ja też,z całej siły,a nawet bardziej
  6. Niech jej się w końcu poszczęsci i znajdzie ludzia na własnośc
  7. I jak Hanusia??Kiedy będą wyniki??
  8. Też zagladam,fajny,ma w oczach podobnego chochlika jak Marian
  9. Dzieciaki cudne
  10. [quote name='Alla Chrzanowska']A tu z Bigiem. Zobaczcie jaka kruszynka z naszej Hanulki: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jTqlE4fxCzg/Tv8OU4Z4hQI/AAAAAAAAILg/csxem36cY9c/s640/IMG_0231.JPG[/IMG][/QUOTE] Jakie pięknoty A jak zdrowie Hanusi??
  11. I jak Mel??Dostaje już coś na stawy?poprawia się??
  12. Zaglądam do Orlena,żałuję,że w żaden sposób nie mogę pomóc,ale trzymam kciuki za całkowite wyzdrowienie.I nie wiem,czy za nowy dom,czy za zasiedzenie w dotychczasowym:-))
  13. Też spragniona jestem brykającej Hani:-))
  14. Oby taki się znalazł:-)) Dla Biga i reszty podopiecznych i oczywiście Furciaczek-spokojnych,zdrowych,radosnych Świąt
  15. Kartka-cudo.My tez życzymy radosnych,spokojnych Świąt
  16. Nie wiem ,czy mogę,ale mam życzenie przedświąteczne-fotkę Grety,prooooooszę:-))
  17. Nie zawsze się odzywam,ale codziennie zaglądam:-)) Też wyczekuję fotek z utęsknieniem-Big taki piękny:-))
×
×
  • Create New...