Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. No właśnie,to są psy które potrzebują człowieka na wyłącznośc,tak mi się wydaje. No i sporych nakładów finansowych Mili,co u Sarci??Jak sobie radzi??a może jakiś domek się jawi na horyzoncie??
  2. http://www.dogomania.pl/threads/216000-Lisie-futro-na-Biga-dog-niem-do-22.10-do-21?p=17794654#post17794654
  3. To co,na wiosnę książka już będzie??:-)) Podawaj Melowi jakieś wspomagacze,napewno nie zaszkodzi ,a ,,nasmaruje,,go:-))
  4. Mała jest śliczna ,a i ogłady szybko nabierze w kochającym domku:-))
  5. [quote name='furciaczek']Ojjj ja bym sobie Tajdzinke chetnie zostawila:loveu: Ale limit na posiadane futra wyczerpany:shake:[/QUOTE] U nas niestety też...
  6. Dunaj pokaż swojego Tosia:-))Proszę
  7. Tak siedzi,,we mnie,,Afra,głupie myśli przychodzą mi do głowy..Niechże już znajdzie się ktoś ,kto pokocha ją z całej siły Ciekawe gdzie się kamuflują ci dobrzy ludzie, tyle cudnych dogów czeka
  8. Żeby okazał się najlepszym z możliwych -tem domek:-))Trzymam z całej siły
  9. [quote name='ataK']Ale niektórzy zdecydowanie nie powinni mieć zwierzaków... I tym należałoby współczuć podwójnie - mało że nieszczęśliwi, bo źli, to jeszcze bez zwierzaków...[/QUOTE] Bardzo mi się to zdanie podoba Pokaż nowego..
  10. Wzruszyłam się.. Sabinka jest przesłodka i taka szczęśliwa:-)) Żeby wszystkie adopcyjne miały tak cudowne domy...
  11. Przecudne,przeszczęśliwe:-)) Wszystko warto dla takiej metamorfozy
  12. Co słychac??Rysuje się jakaś szansa na dom??
  13. Też ogromnie się cieszę..Wyraz twarzy Bigusia jest wielce wymowny:-))
  14. Przepiękny duet!!:-))
  15. Cudne słoneczko:-))i Sarcia w gratisie;-))
  16. Rozczulające!!Słodkie!! Bezwzględnie brakuje jakiegoś żółtka dla kontrastu;-))
  17. Wreszcie!!Bardzo ,ogromnie się cieszę,Gratuluję uporu i wytrwałości.Opłaciło się jak widac A jak mają się dogi,jest szansa na fotki??:-))
  18. [quote name='Norel']tiaaaaaa- ja w tym życiu to juz nie mam nic do powiedzenia...ciągle coś SOBIE mnie wybiera, ja juz nie/stety nie mam takiej możliwości....;) szkoda ze tego nie widzicie-babka nie zniosła samotności i wlazła na tapczan gdzie lezę ja Mel i Rakija,Mel ja zwarczał, ale przeczekała i jakoś sie wcisneła.Teraz wszystkie spią-ja wzdłuż,przy moim boku w poprzek w kłebek Mel i wzdłuż moich nóg jak śledzie przytulone babka i Raki. Zdjęcie byłoby przecudowne,ale cóz-sama w domu jestem....[/QUOTE] Bo Ty ZA dobra kobieta jesteś:-)) Uwielbiam takie obrazki,prawie Was widzę:-))
  19. Moje wariaty nie pozwoliłyby wynieśc mi się gdzieś na górę:-)) Twardo śpią ze mną wszystki,nie jest za wygodnie,ale ciepło i przyjemnie:-))Specjalnie zamówiłam wielkie łoże,żebyśmy się pomiesciły
  20. Zajrzałam z nadzieją,że może ktoś zakochał się w Tajdze i chce ją zabrac do domu
×
×
  • Create New...