Szkół jest tyle ilu właścicieli;-))
U nas surowizna nie wchodzi w grę,oprócz wołowiny-wielbią:-))Wątróbkę podaję kurzą gotowaną,nie częściej niż 2x w tyg.i w małych ilościach-2-3 wątróbki na twarz:-))
W większych ilościach i częściej powoduje rozwolnienia-u nas!!Serca wolowe też lubią,ale też koniecznie gotowane i bez tłuszczu.Ja generalnie karmię suchym,wszystko inne to dodatek.