[quote name='zmiloscidopsow']Lucky znalazł dom! I to bardzo, bardzo fajny.[/QUOTE]
Cudnie!!:-))
Ale co tak lakonicznie;-))Poprosimy więcej-kto,co i dlaczego;-))
[quote name='MiliVanili']chłopak jest bardzo dzielny! również z niecierpliwością czekam na pierwszy jego uśmiech, choćby ten w oczach[/QUOTE]
Mogę się tylko podpisac
I czekamy na wieści i fotki od Furciaczek
Dogi TAK mają:-))Też kiedyś na spacerze wywalilam się /sama,bez pomocy;-))/i natychmiast moje dziewczynki na początek przegalopowały przeze mnie,a potem było już tylko gorzej:-))
Bardzo chcę zobaczyc Tajgę ,i sprzed i po:-))
Jeszcze jeden
http://www.dogomania.pl/threads/216053-Cmiel%C3%B3w-r%C4%99cznie-malowane-fili%C5%BCanki-dla-Biga-do-27.10-do-godz21?p=17801258#post17801258
A czy są jakieś ogłoszenia Biga w sieci,że szuka domu??
Może warto zastanowic się nad dożywotnim DT.Ciężko o dobry dom dla stosunkowo młodych i zdrowych dogów...
Byc może,że w stabilnych,przewidywalnych warunkach Big się otworzy...