Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Ja znowu namolnie dopytuję-co u Sarci??Może się ktoś pojawia na horyzoncie??
  2. [quote name='zmiloscidopsow']Lucky znalazł dom! I to bardzo, bardzo fajny.[/QUOTE] Cudnie!!:-)) Ale co tak lakonicznie;-))Poprosimy więcej-kto,co i dlaczego;-))
  3. Też z calej siły trzymam kciuki za Allę Alluś wracaj cała i zdrowa ,potrzebna jesteś nie tylko Bigowi..
  4. Zaglądam-a tu ani Ramzesa,ani nawet Negry:-))
  5. Cudne zdjęcia,przepiękny Big.Zbeczałam sie jak głupia.Bądź szczęśliwy skarbie
  6. Big nawet nie wie jakie ma szczęście,że Alla nad nim czuwa:-))Dziękujemy Kasi L:-)) Dunaj-święte słowa,niech się spełni
  7. Mili :calus::calus::calus: będzie dobrze,a jakby co,to jesteśmy Jak dobrze,że Afra jedzie do DT,trzymam,żeby była spokojna i szczęśliwa
  8. No właśnie fotki poprosimy:-)) Bardzo się cieszę i wierzę,że to wielka miłośc na zawsze
  9. Alluś,bardzo żałuję,ale w tej chwili nie jestem w stanie zadeklarowac żadnej stałej kwoty Natomiast będę, w miarę możliwości, starac się wspierac Biga
  10. [quote name='MiliVanili']chłopak jest bardzo dzielny! również z niecierpliwością czekam na pierwszy jego uśmiech, choćby ten w oczach[/QUOTE] Mogę się tylko podpisac I czekamy na wieści i fotki od Furciaczek
  11. Bardzo się cieszę,że Sara dokazuje:-))Gdzie ten dom,taki skarbek czeka
  12. Dogi TAK mają:-))Też kiedyś na spacerze wywalilam się /sama,bez pomocy;-))/i natychmiast moje dziewczynki na początek przegalopowały przeze mnie,a potem było już tylko gorzej:-)) Bardzo chcę zobaczyc Tajgę ,i sprzed i po:-))
  13. Bardzo się cieszę i trzymam za rozkwit przyjaźni ,a nawet miłości wielkiej:-))
  14. Bardzo mi przykro,ale w tym miesiącu nie dam rady pomóc:-((
  15. Byłoby świetnie,i jeszcze jakby jakaś malutka fotka Ramzesa:-))
  16. Wcale nie ponaglam,ale po cichutku przypominam,że już jest jutro:-))
  17. [quote name='Glutofia']Chyba dzisiaj wieczorem będzie sprawdzany. Tez siedzę jak na szpilkach.[/QUOTE] Trzymam z całej siły
  18. Jeszcze jeden http://www.dogomania.pl/threads/216053-Cmiel%C3%B3w-r%C4%99cznie-malowane-fili%C5%BCanki-dla-Biga-do-27.10-do-godz21?p=17801258#post17801258
  19. A czy są jakieś ogłoszenia Biga w sieci,że szuka domu?? Może warto zastanowic się nad dożywotnim DT.Ciężko o dobry dom dla stosunkowo młodych i zdrowych dogów... Byc może,że w stabilnych,przewidywalnych warunkach Big się otworzy...
  20. Zaglądam,a tu cisza.....
  21. Przyszłam zobaczyc co słychac??:-))I mialam nadzieję na fotkę Ramzesa
  22. I co z domkiem??Wiadomo już coś??
×
×
  • Create New...