[quote name='docha']Przed chwilą zajrzałam na dogo po kilkudniowej przerwie, a ty odkurzyłaś wątek. W weekend powstawiam zdjęcia psiaków. Dzieje się u mnie wiele, nawet nie przypuszczałam jak wiele może się dziać i ile można znieść, ale nie dajemy się :)[/QUOTE]
To dobrze,że się nie dajecie.Mam nadzieję,że psy zdrowe