Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. A czegóż się niepokoi dziewczyna będzie faceta trzymać pod pantoflem,nie będzie wojenek żadnych-wszystko jasne i oczywiste Żeby pan tylko nie próbował zmieniać stanu rzeczy i wzmacniać,stawiać na pozycji lidera psa
  2. Zuch dziewczyna;-)
  3. Niepokojące te objawy,tzn,że jeść nie chce
  4. O tak Ja też se sama wywalczyłam;-)co mam.Tak chciałam i się udało
  5. Aniutu przelałam 329zł,jak wpłyną,ptwierdź,proszę tu http://www.dogomania.com/forum/topic/144294-zako%C5%84czonyrozliczamubieramy-choink%C4%99-sda-1112-20godz/ i tu http://www.dogomania.com/forum/topic/144192-zako%C5%84czonyrozliczamkartki-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-r%C4%99cznie-robione-sda-0812-20godz/
  6. Torebki i etui Batycki oraz dogowe gadżety zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144590-torebki-batyckii-dogowe-gad%C5%BCety-frd-3012-20godz/
  7. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144590-torebki-batyckii-dogowe-gad%C5%BCety-frd-3012-20godz/
  8. Puzzle-zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144567-puzzle-i-fili%C5%BCanki-frd-2312-20godz/
  9. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144567-puzzle-i-fili%C5%BCanki-frd-2312-20godz/
  10. A nie,jak zwykle mi się pomyliło 4x6 ma i też nie ma szału.To 2x2 nie nadaje się do niczego Nie wiem,czy my nie mamy kilku wolnych przęseł,dla Miśmisia miał być kojec,ale nie używany był.Miśmis siedział w domu
  11. Daga-małe Marian ma kojec,chyba 4x3,zaraz jeszcze dokładnie sprawdzę i też szału nie ma Wiadomo,że nie siedzi stale,że ma normalne spacery i latanie w tzw międzyczasie,ale jednak..
  12. Ja też mówię ciapy,nie znam innego określenia;-)
  13. Śliczne,słodkie,smutookie stworzonko za m-c pewnie nie będzie śladu smutku w oczach
  14. Całkowitym przypadkiem tu trafiłam.O mamooo jaka bidulka. Dajcie dziewczęta nr konta,wpłacę 20 zł,bardzo mi przykro,że tak malutko,ale całkiem jestem pod kreską
  15. Zapraszam-nie tylko ozdoby choinkowe,również świeczki i świeczniki http://www.dogomania.com/forum/topic/144488-ozdoby-nie-tylko-choinkowe-sda-2112-20godz/
  16. Zapraszam bardzo http://www.dogomania.com/forum/topic/144488-ozdoby-nie-tylko-choinkowe-sda-2112-20godz/
  17. Bardzo się cieszę Zrobiłam nowe ogł dla Impulsa,zapisz Allu,do 05.01
  18. Całkiem przypadkiem zobaczyłam ten wątek.. Dziuniek-bardzo Cię podziwiam,nic więcej dziś nie napiszę, wzruszyłam się bardzo
  19. Może w czas przed i świąteczny ktoś wypatrzy Miłkę i zabierze do domu
  20. Masa ciuszków http://www.dogomania.com/forum/topic/144406-%C5%BCakietysp%C3%B3dnicesweterkiszalebuty-itd-frd-2212-20godz/
  21. Zapraszam bardzo masa ciuszków-sukienki,spodnie,spódnice,żakiety,szale buty i kaloszki,paski http://www.dogomania.com/forum/topic/144406-%C5%BCakietysp%C3%B3dnicesweterkiszalebuty-itd-frd-2212-20godz/
  22. Ja myślę o Tolusiu,tylko niestety nic z tego nie wynika
  23. I dla Dejzi zrobiłam-zapisz Allu do 30 12
×
×
  • Create New...