A czegóż się niepokoi
dziewczyna będzie faceta trzymać pod pantoflem,nie będzie wojenek żadnych-wszystko jasne i oczywiste
Żeby pan tylko nie próbował zmieniać stanu rzeczy i wzmacniać,stawiać na pozycji lidera psa
Aniutu
przelałam
329zł,jak wpłyną,ptwierdź,proszę
tu
http://www.dogomania.com/forum/topic/144294-zako%C5%84czonyrozliczamubieramy-choink%C4%99-sda-1112-20godz/
i tu
http://www.dogomania.com/forum/topic/144192-zako%C5%84czonyrozliczamkartki-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-r%C4%99cznie-robione-sda-0812-20godz/
A nie,jak zwykle mi się pomyliło
4x6 ma i też nie ma szału.To 2x2 nie nadaje się do niczego
Nie wiem,czy my nie mamy kilku wolnych przęseł,dla Miśmisia miał być kojec,ale nie używany był.Miśmis siedział w domu
Daga-małe
Marian ma kojec,chyba 4x3,zaraz jeszcze dokładnie sprawdzę i też szału nie ma
Wiadomo,że nie siedzi stale,że ma normalne spacery i latanie w tzw międzyczasie,ale jednak..
Całkowitym przypadkiem tu trafiłam.O mamooo jaka bidulka.
Dajcie dziewczęta nr konta,wpłacę 20 zł,bardzo mi przykro,że tak malutko,ale całkiem jestem pod kreską
Zapraszam-nie tylko ozdoby choinkowe,również świeczki i świeczniki
http://www.dogomania.com/forum/topic/144488-ozdoby-nie-tylko-choinkowe-sda-2112-20godz/
Zapraszam bardzo
masa ciuszków-sukienki,spodnie,spódnice,żakiety,szale
buty i kaloszki,paski
http://www.dogomania.com/forum/topic/144406-%C5%BCakietysp%C3%B3dnicesweterkiszalebuty-itd-frd-2212-20godz/