Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Ja już wszytko co miałam do powiedzenia powiedziałam Tylko tak bardzo mi smutno i żal
  2. Zapraszam- http://www.dogomania.com/forum/topic/143189-z-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%85-w-czapce-sda-1310-20godz/
  3. Aniu,przelałam-843,- jak dotrą potwierdź proszę tu- http://www.dogomania.com/forum/topic/142495-zako%C5%84czonyrozliczamksi%C4%85%C5%BCki-bardzo-r%C3%B3%C5%BCneprzyjacielena-dvd-sda-0309-do-20godz/ i tu- http://www.dogomania.com/forum/topic/142638-zako%C5%84czonyrozliczamr%C4%99kodzie%C5%82o-zak%C5%82adkikartkibroszkichustypodk%C5%82adki-sda-1309-20godz/
  4. Dobrze,że idzie ku dobremu Żeby tylko dom odpowiedni się znalazł
  5. Nic nie wiem,a wynika,że Danusia i Małgosia mają urodziny?? 100 lat w zdrowiu,bez trosk,w otoczeniu kochających ludzi.Szczęścia,po prostu!! Ściskam dziewczęta
  6. tak się przypomnę
  7. Dla Jasia też zrobiłam dziś
  8. Ooo,jaki wypłoszek maleńki,biedulek Allu,zrobiłam ogł dla Tolusia-zapisz do 15,10 jutro zrobię dla Jasia,możesz zapisać do 16.10
  9. Próba chyba nieskuteczna,bo ja nic nie widzę
  10. O masz.. zapraszam- http://www.dogomania.com/forum/topic/143004-ciuszkiale-tak%C5%BCe-%C5%82adnie-i-pachn%C4%85co-sda-0310do-20godz/
  11. Nie mogę wysłać przypominajki do ULKI12 ma zaległośc za ten- http://www.dogomania.com/forum/topic/142495-zako%C5%84czonyrozliczamksi%C4%85%C5%BCki-bardzo-r%C3%B3%C5%BCneprzyjacielena-dvd-sda-0309-do-20godz/ bazarek,to piszę tu,mam nadzieję,że zajrzy i się ze mną skontaktuje
  12. Ok,dziękuję :smile: i adres do wysyłki poproszę
  13. To chyba do mnie wciąż nie mam Twojej wpłaty
  14. Aniu,przelałam 474,10,jak dotrą,potwierdź,proszę tu- http://www.dogomania.com/forum/topic/141768-zako%C5%84czonyrozliczami-jeszcze-wi%C4%99cej-ciuszk%C3%B3w-sda-2108-20godz/ i tu- http://www.dogomania.com/forum/topic/142365-zako%C5%84czonyrozliczamkolejny-3-ciuszkowy-i-para-but%C3%B3w-sda-2708-20godz/
  15. Już się nie wyrywam;-) czekam na dyspozycje:-)
  16. Przyszłam na zaproszenie zapiszę,pomyslę,jak ew,mogłabym pomóc
  17. Cudny:-).........
  18. [quote name='Alla Chrzanowska']Joluś! Z okazji Twoich urodzin życzę Ci dużo, dużo zdrówka, radości życia, piękna każdego dnia i tego, czego pragnie Twoje Serce.[/QUOTE] [quote name='_Dunaj_']Joluś kochana tu też napiszę duzo zdrówka i wszystkiego czego pragniesz [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10665883_751924554868896_7636253659265095692_n.jpg?oh=ec358fe5a1c1e1b102044cb576faafcc&oe=549CD94E&__gda__=1420403911_2bb4526bed4fcdb491730109b72be4da[/IMG][/QUOTE] Bardzo Wam dziękuję:-)to miłe szalenie:-)
  19. Zapraszam- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257200-Dla-psa-i-dla-dziecka-SDA-17-09-20godz[/url]
  20. I ja i zapraszam,m.in.dla Largo- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257200-Dla-psa-i-dla-dziecka-SDA-17-09-20godz[/url]
  21. Allu,bardzo piękny wynik dorka-witamy:-) próbowałaś przez fotosik?? [url]http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/krok-1[/url]
  22. [quote name='Kuna']To ja jeszcze powiem, że Miłka dostała cieczkę... Djuk wniebowięty, adoruje ją i pozwala się gryźć. Ona też wygląda raczej na zadowoloną. Za kilka dni będę musiała wziąć ją na chwilę do domu, bo wprawdzie Djuk jest wykastrowany, ale kryć i tak będzie...[/QUOTE] O, to się narobiło,będzie się działo..;-)
  23. Uff,jak dobrze,że takie radosne wieści trzymajcie się i zdrowiej całkiem Indi:-)
  24. Ma chłopak szczęście.powodzenia malutki
×
×
  • Create New...