Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Dowiedziałam się i zrobiłam ogł Zapisz Allu do 29,12
  2. Już,gdzie on??tzn do kogo kontakt??
  3. To jest niewątpliwa zaleta:-) Jest jakiekolwiek zainteresowanie??
  4. Myślę o Was stale i nieustająco trzymam Również,żeby udało Ci się logistycznie-łatwo nie jest
  5. O matko,masakra Biedny,na szczęście wszystko co złe już za nim
  6. Przecudnej urody bombki choinkowe-zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144294-ubieramy-choink%C4%99-sda-1112-20godz/
  7. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144294-ubieramy-choink%C4%99-sda-1112-20godz/
  8. M/in dla Largo,zapraszam - http://www.dogomania.com/forum/topic/144294-ubieramy-choink%C4%99-sda-1112-20godz/
  9. Witaj spróbuj na wątku ogólnym http://www.dogomania.com/forum/forum/24-wychowanie/ tu już w zasadzie nikt nie zagląda,chyba,że przypadkiem;-)ew.do galerii możesz też zapytać na http://www.pupileo.pl/forumdisplay.php?f=3 choć i tamto forum też powoli zamiera Zapraszamy również do wątku pomocowego/Stowarzyszenie dogi-adpocje/dla dogów http://www.dogomania.com/forum/topic/122987-stowarzyszenie-dogi-adopcje/
  10. Nie dziękuj,żeby skutek przyniosły
  11. Alla,tak jak rozmawiałyśmy,dorobiłam 30 ogł na nowych portalach dla Impulsa na morusku poprawiłam
  12. Piękna akcja jak dobrze,że nie musi już na tym mroźnym wygwizdowie koczować
  13. Masa różnośći m/in-elektryczna maszynka do gotowania jajek,buty,ciuszki,poradniki,gry pc dvd itd http://www.dogomania.com/forum/topic/144255-deskaciuszkigrybuty-narciarskieurzdo-gotowania-jajr%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-sda-1012-20godz/
  14. Zapraszam- http://www.dogomania.com/forum/topic/144255-deskaciuszkigrybuty-narciarskieurzdo-gotowania-jajr%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-sda-1012-20godz/
  15. I to jest szczęście w nieszczęściu,że trafił na Ciebie,albo Ty na niego W miarę możliwości oczywiście pomogę.Na pewno trzeba się sprężyć szczególnie na weta
  16. Dla Jasia też zrobiłam,zapisz,Allu,do 22,12
  17. Aa,Allu zapisz Tolusia do 19,12 zaraz się biorę za ogł Jasia portale mam zapisane na dogo i przez tę awarię nie mogłam zrobić
  18. Niezwykłej urody kartki świąteczne-na dogi-zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144192-kartki-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-r%C4%99cznie-robione-sda-0812-20godz/
  19. A ja na bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/144192-kartki-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-r%C4%99cznie-robione-sda-0812-20godz/
×
×
  • Create New...