Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Uff pod troskliwą opieką się pewnie wyciszy,te rączki kiepsko wyglądają
  2. Zapraszam- http://www.dogomania.com/forum/topic/144143-kubeczek-i-bombki-frd-2811-20godz/
  3. A kubeczek?? http://www.dogomania.com/forum/topic/144143-kubeczek-i-bombki-frd-2811-20godz/ zapraszam
  4. Nowe polary-męski i damski-na FRD zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/143837-polar-dla-niej-i-dla-niego-frd-1511-20godz/
  5. Zapraszam-dla Tofika spodnie,bluzki,kurtki,rękawiczki,książki i inne http://www.dogomania...ka-2411-20godz/
  6. Nie zmykaj Myślę,że dziewczyny doskonale rozumieją o co Ci chodzi,tylko się nie godzą,nie chcą pogodzić.Wszyscy chcemy,potrezbujemy wierzyć,że świat,ludzie są lepsi niż są Pewnie gdybym szukała psa,też w pierwszej kolejności zainteresowałby mnie Stefan,ale "co"przywiozłabym do domu,to już całkiem inna sprawa;-) Mnie nie bulwersują takie wybory,wybory i oczekiwania w ogóle.Bulwersuje mnie nieodpowiedzialność,brak wyobraźni/nawiązując do Nemo/brak empatii
  7. Aniutu-100 lat i wciąż bądź naszym dowódcą w tak ładnym ,jak do tej pory,stylu.Spokojnie,rozważnie, z klasą,również i romantycznie,jeśli zajdzie potrzeba;-) I zdrowia i siły i kaaasy:-)
  8. Nie szkodzi:-) ale dzieciaki już lepiej??
  9. Taaak,skichali się-maili dostaję więcej niż dot,wszystkich innych Konsekwentnie odpisuję,że tylko tel. mail do zarządzania ogł.
  10. Nie mam wątpliwości,że tak będzie.Ania ma tylko ciężkie zadanie-wyłowić ten idealny,najlepszy dom
  11. Szykuje się dT??bardzo dziękujemy:-) Zrobiłam ogłoszenie dla obu chłopaków-Impuls,Stefan-zapisz Allu do 06,12
  12. Powoli się biorę za ogłoszenia,choć nie obiecuję ,że dziś zrobię wszystko,co jeszcze średnio się czuję
  13. To z zasadzie nie do mnie pytanie,do osób decyzyjnych,ja tylko sprzątam;-) edit-nie zauważyłam,że Danusia opisała wszystko dokładnie:-) Franiu-wszystkiego naj w domu,który,mam nadzieję,będzie najcudowniejszy na świecie
  14. Super!!ale teraz się spokojnie ogarniaj,odpoczywaj,nacieszaj:-)
  15. Zrobiłam ogł dla Dejzi Allu jak wrócisz zapisz do 05,12
  16. I ja ogromnie czekam na dobre wieści z nowego domu:-)
  17. Spokojniusi to pewnie jak śpi;-)dzieciak nie ma prawa być zbyt spokojny Słodki mały-szybko znajdzie dom
  18. Czyli ma już dom,tylko trzeba ją do niego przekonać??;-) bardzo się cieszę,myślę o niej To niech opiekują się nim do czasu adopcji Nie ma Dt czekających,żeby zająć się psem,a szkoda bardzo
  19. Dobrze,że dobrze:-) Aniatu i jak wizyta u Franki??
  20. I gdzie te nowe fotki??:-)
  21. Komu polar,komu?? zapraszam- http://www.dogomania.com/forum/topic/143837-polar-dla-niej-i-dla-niego-frd-1511-20godz/
  22. Aniutu,przelałam -495,80 jak wpłyną potwierdź,proszę-tu http://www.dogomania.com/forum/topic/143383-zako%C5%84czonyrozliczamciuszkiciuszki-sda-2510-20godz/ i tu- http://www.dogomania.com/forum/topic/143189-zako%C5%84czonyrozliczamz-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%85-w-czapce-sda-1310-20godz/
  23. Bardzo bym chciała.nie mieć tych ograniczeń,podejmować decyzje w oparciu o "chcenie"a nie z niemożności..
×
×
  • Create New...