Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Kurcze,jakoś nie może mi wyjść z głowy malutka Będzie sterylka aborcyjna??jak tak to dorzucę 30zł
  2. I ja zaglądam,ale w tym m-cu w żaden sposób nie mogę pomóc,bardzo mi przykro
  3. I ja jestem na zaproszenie, W tym m-cu nie pomogę finansowo,przykro mi
  4. Ano nie.. I ja mocno trzymam i zapraszam,ciuszki - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256173-I-jeszcze-wi%C4%99cej-ciuszk%C3%B3w-SDA-21-08-20godz[/url]
  5. Zapraszam- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256173-I-jeszcze-wi%C4%99cej-ciuszk%C3%B3w-SDA-21-08-20godz[/url]
  6. I ja.. ciekawa jestem jak się mała sprawuje i jak sobie radzi
  7. [quote name='tu_ania_tu']Iwona o co chodzi z tą wystawą. Druga klubówka?[/QUOTE] Tak,tym razem organizują władze wybieralne Kto się wybiera??
  8. Chyba tu zapomniałam- http://www.dogomania.pl/forum/threads/254723-Masa-ciuszk%C3%B3w-i-nie-tylko-SDA-13-08-20godz
  9. I ja zapraszam-głownie ciuszki- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254723-Masa-ciuszk%C3%B3w-i-nie-tylko-SDA-13-08-20godz[/url]
  10. Zapraszam- http://www.dogomania.pl/forum/threads/254723-Masa-ciuszk%C3%B3w-i-nie-tylko-SDA-13-08-20godz
  11. Zrobiłam ogł dla Jasia i Tolusia.Zapisz,Allu,do 26,08-obu
  12. Rozdygotana jestem,to się pobeczałam.Cudnie opisany,pamiętam ten błysk w oku Bardzo się cieszę,że całkiem się zadomowił
  13. Aniu,przelałam-292,70-jak wpłyną potwierdź,proszę,tu- http://www.dogomania.pl/forum/threads/254054-G%C5%82%C3%B3wnie-dla-dzieci-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-d%C5%82ugopisy-SDA-12-07-20godz
  14. I ja zaglądam do chłopaczka.Mam 4 wielkie psy i nie jestem w stanie zaopiekować się kolejnym
  15. [quote name='tu_ania_tu']Jolu przyjdzie paczka z Gryfina z ciuszkami w małych rozmiarach[/QUOTE] Ok..........
  16. Super,będziecie mieć z Anetką kolejnego kompana do spacerków Fajnie,że już w swoim domku
  17. [quote name='_Dunaj_']Nie wiem co zrobić, żeby szybciej znaleźć dom dla Jaśka[/QUOTE] Ja wiem;-) [SIZE=1]4 muszkieterów[/SIZE]......żartowałam
  18. To świetnie a dlaczego stresujący??coś specjalnego będziecie robić,oprócz zakraplania i smarowania??
  19. [quote name='Nette']Odwiedziłam Miłkę :) Żyje sobie jak pączek w maśle. Powitał mnie usmiechniety pies, jeszcze chudy, ale już nie szkieletor z patologicznej rodziny. Jest ślicznie wyczesana i choć jeszcze nie wykapana ze względu na chorobę, to wyglada bez porównania lepiej. Zachęcona posiekanym indykiem poszła ze mną na spacer. Chodzi trochę śmiesznie, bo tupie. Kłus ma posuwisty, jak wilk prawdziwy, ale paluszki jej się rozcapierzają. To wynik albo miękkich nadgarstków, albo bagnistego wręcz podłoża, na którym musiała żyć. Na smyczy chodzi bardzo fajnie - na początku od pobocza do pobocza, ale dzielnie do przodu, bęz lęku i swobodnie. Prawie nie ciągnie, rzadko się plącze, a dwa razy nawet szła przy nodze. Na żarcie jest bardzo łasa, jak się okazuje surowe mięso jest najlepsze na świecie. Daje się głaskać bez problemu, ale boi się jeszcze. Obawia się gwałtowniejszych ruchów, odplątywania smyczy, ale na pewno nie jest psem tchórzliwym. Do psiaków Grety - ok, ale jedzenia będzie bronić jak niepodległości. Potrafi też się troche postawić, ale konfliktów nie wywołuje. Za to koty goni. Jednym słowem - przemiana jest ogromna. Z kłębka strachu wyłonił sie bardzo fajny, miły pies, który idzie przez życie z podniesiona głową :) Greto - kolejny raz dokonałaś wielkich rzeczy :loveu: I to w błyskawicznym tempie! NAprawdę nie spodziewałam się, że wezmę na spacer takiego normalnego psa...[/QUOTE] Cudnie się czyta takie fajne wieści powodzenia,mała
  20. Zrobiłam,zapisz,Allu,do 15.08
×
×
  • Create New...