[quote name='AnnaEwa']Dziewczyny ale o której niedzieli mówicie? Bo w najbliższą jest dzień dziecka, więc jestem uziemniona. Nie mogę zniknąć z domu, niestety.[/QUOTE]
Umówione jesteśmy u Danusi za dwa tyg.Nie wiem,czy w sobotę,czy niedzielę.Przed południem.ok 11
Mam nadzieję,że się obie Anie stawicie:-)
Aniutu-przelałam z książkowego-240,70-wpłyną pewnie wieczorkiem.Potwierdź,proszę,tu-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252732-Przepi%C4%99knie-wydana-klasyka-literatury-polskiej-i-nie-tylko-SDA-10-05-20godz[/url]