Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Ma koleżankę,dochodzącą;-)
  2. Nie,lepiej nie Nie bardzo czuję się na siłach/zdrowotnie/ a i psychicznie też jeszcze nie czas tzn,przyjechać zawsze możesz,czekamy:-) ale sama;-)
  3. Aaa,to takie zakusy;-) dziewuszka ładna,młoda szybko znajdzie fajny dom Gutuś bardzo się odnalazł w roli jedynaka połowicznego;-)bo o Marianie nie zapominamy:-) Prawdę mówiąc serce szybciej mi bije przy Frani
  4. ,Zapomniałam,że jest;-) dzięki,Daga za odkurzenie prz okazji zaproszę na bazarki- http://www.dogomania.com/forum/topic/143497-spodnie-m%C4%99skiedamskie-i-drobiazgi-dla-koniolub%C3%B3w-frd-0211/ i ten- http://www.dogomania.com/forum/topic/143634-dogowe-gad%C5%BCetydo-kuchniciuszkibi%C5%BCutkip%C5%82yty-frd-1011-20godz/
  5. Fakt,ale opieka Dt nie do przecenienia.Serce rośnie jak się patrzy na malucha,co już duży jest:-)
  6. Tak:-) bardzo ładna
  7. Przez te przesiania,czy to siwizna??bardzo wzruszający jest
  8. Bardzo przepraszam,że tak bez zaproszenia:-) mamy III edycję bazarku szczepiennego zapraszam Wrocławiaków:-) http://www.dogomania.com/forum/topic/143605-iii-edycja-bazarku-szczepiennego-sda-3011-20godz/
  9. Zaglądam do dziewuszki
  10. Melancholijny bardzo rączki kiepsko wyglądają
  11. Zagubiło się gdzieś z tyłu Aniuu,plllis
  12. Dzięki Marcie mamy III edycję- zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/143605-iii-edycja-bazarku-szczepiennego-sda-3011-20godz/
  13. Bardzo słodki tylko ten tył -średnio wygląda
  14. Tak,takich ładnych, do ogłoszeń choć mam nadzieję,że wcale nie będą potrzebne;-)
  15. Zapraszam-dla FRD http://www.dogomania.com/forum/topic/143497-spodnie-m%C4%99skiedamskie-i-drobiazgi-dla-koniolub%C3%B3w-frd-0211/
  16. Dziękuję :smile: Aniutu-przelałam-555,30,jak wpłyną potwierdź,proszę- http://www.dogomania.com/forum/topic/142795-zako%C5%84czonyrozliczamdla-psa-i-dla-dziecka-sda-1709-20godz/ i tu http://www.dogomania.com/forum/topic/143004-zako%C5%84czonyrozliczamciuszkiale-tak%C5%BCe-%C5%82adnie-i-pachn%C4%85co-sda-0310do-20godz/ brakuje mi co prawda jednej wpłaty,ale założyłam,bo i tak czekam za długo
  17. Allu,zapisz Frankę do 13.11
  18. Jasne,zaraz się biorę świetnie,niech będzie najlepszy Aniu co u Sama??
  19. Co za biedny,dręczony Dyzio,nawet pospać spokojnie nie dadzą ;-) Mamy identyczny obrazek,Gucio leży mi niemal na placach,a obok ma wielką pustą kanapę,o legowisku nie wspominając
  20. Dzięki I dla Jasia też-11,11
  21. Nie do końca,żaden zwierz nie potrafi być kanalią okrutną,jak człowiek Alla-zapisz Tolusia do 10,11
  22. Anetko,zapomnaiłam na Fb-jakbyś potrzebowała pomocy w ogłaszaniu-polecam się Ładna Miłka,bardzo:-)
  23. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/143383-ciuszkiciuszki-sda-2510-20godz/
  24. Dzięki,ale tekst jeszcze poproszę gdzie on??na kogo namiar,tzn nr telefonu??
×
×
  • Create New...