Oj pobożne,,nowego,małego,chorego kotecka znalazłam
Ale już oporządzony,wet mówi,że jest nadzieja,że wszystko będzie ok
Na razie mam wielki problem z karmieniem,nie chce,pluje,wygibasy robi.Muszę pętać i strzykawką po ździeble
Wszystkiego naj,spełnienia marzeń,realizacji planów