Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Wszystkomający-na dogi zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144787-wszystko-a-nawet-wi%C4%99cej-frd-1601-20godz/
  2. Dzięki malutki był malutki,ale nie aż tak bardzo.wet ocenił go na ok 2 m-cy Co za głupia natura każe kocicom rodzić na zimę.Nie wiem gdzie one siedzą z tymi maluchami,ale przecież nie w cieple Co roku to samo,po kilka chorych znajduję
  3. Zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/144787-wszystko-a-nawet-wi%C4%99cej-frd-1601-20godz/
  4. Niestety maluch nie przeżył,dziś na moich rękach.. a wydawało się,że silny,że da radę..ech doła mam..
  5. Pomyślności,wszystkiego najlepszego,jak najmniej interwencji,, [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  6. Oj pobożne,,nowego,małego,chorego kotecka znalazłam Ale już oporządzony,wet mówi,że jest nadzieja,że wszystko będzie ok Na razie mam wielki problem z karmieniem,nie chce,pluje,wygibasy robi.Muszę pętać i strzykawką po ździeble Wszystkiego naj,spełnienia marzeń,realizacji planów
  7. Dziewczyny i co z Aktimelem??zabrany??gdzie?? bo mrozisko okropne,nie wyobrażam sobie doga na zewnątrz
  8. Ładny,bardzo wilczy Daga w wolnej chwili napisz tekst i tytuł do ogł.zdjęciem się poczęstuję tym co jest,bardzo fajne
  9. I ja i ja:) kup najpierw doga,zobaczysz jak będziesz zmotywowana do kupna domku;) A tak poważnie-mieszkałam z dwiema dożycami+malutki-10kg kundelek w bloku,co prawda na 1 piętrze Nie było źle,gdyby sąsiedzi mnie nie wkurzali to niespecjalnie myślałabym o wyprowadzce.Tylko auto potrzebne duuże,do wyjeżdzania na dłuugie spacery poza miasto
  10. Zapraszam- szale,srebro,zegarki i inne http://www.dogomania.com/forum/topic/144710-ksi%C4%85%C5%BCkisrebrozegarkiszale-i-inne-sda-11012015-20godz/
  11. Fantastyczna akcja,brawo dziewczyny Bardzo się cieszę,że pies już pod prawdziwą opieką,Teraz będzie już tylko lepiej
  12. Jeszcze "chwila"i będą polegiwać razem;-)
  13. Zapraszam bardzo http://www.dogomania.com/forum/topic/144710-ksi%C4%85%C5%BCkisrebrozegarkiszale-i-inne-sda-11012015-20godz/
  14. Też się cieszę jak głupia tak bardzo mi"zalegał"
  15. HURA!! Bardzo się cieszę,bardzo myślałam o nim wyjątkowo intensywnie Szczęścia na nowej drodze:)
  16. Allu,zrobiłam ogł dla Jasia-zapisz do 18.01
  17. Dziewczęta- cudnych,radosnych,magicznych,w bliskości z ukochaną i osobą i zwierzem, Świąt a w Nowym Roku spełnienia absolutnie wszystkiego i zdrowia i kasy i zdrowia:-) [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  18. Dzięki i nawzajem spokojnych,zdrowych,w bliskiej bliskości;-)Świąt Przygotuj tekst i zdjęcia-zrobię ogł
  19. Zaglądam do dziewuszki,śliczna jest I życzę jej i jej domowi cudnych,spokojnych,zdrowych Świąt
  20. Ewa mnie zaprosiła,zaglądam,ale ja z całkiem innej części kraju,przykro mi
  21. I ja życzę radosnych Świąt i cudnego wspólnego życia
  22. Radosne dzieciaki:-) Allu,zrobiłam ogł dla Tolusia,zapisz do 15.01
×
×
  • Create New...