Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. [quote name='rodzice']Proszę pilnie o wszelkie wiadomosci dotyczace tego psiaka , gdzie , w jakim schronie , czy jeszcze tam jest ?[/QUOTE] proszę o kontakt - wiadomo juz gdzie jest psiak ?
  2. drugie zdjecie w skałkch - prawdziwa gwiazdeczka .
  3. ok . ja generalnie znam tylko siostre , rodzinki adoptujacej nie znam . Ale nie ma problemu , mam tylko pytanko czy ja ewentualnie moge byc przy takiej wizycie bo szczerze powiem chcialabym w miare moich mozliwosci zając się rowniez tym .
  4. tak bardzo proszę , w jakim w tej chwili miescie jest sunia ? Mam pytanie , kto decyduje kto ma jechać sprawdzić domek na wizyte przedadopcyjną ? Czy to mogę być np ja ?
  5. [quote name='Dogo07']W schronisku w woj.wielkopolskim takie niewielkie kudłate cudo siedzi :(. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DYlsF7TQ9To/S-sSz9pEjjI/AAAAAAAAC7s/bcSqRRJKSog/s512/17.jpg[/IMG] Jaki słodki proszący pycholek :(. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DYlsF7TQ9To/S-sS05ljJMI/AAAAAAAAC7w/cYsHvsppbnc/18.jpg[/IMG] To 2-letnia suczka, bardzo przymilna, radosna. Wielkości "jak większe shih tzu - west".[/QUOTE] Proszę pilnie o wszelkie wiadomosci dotyczace tego psiaka , gdzie , w jakim schronie , czy jeszcze tam jest ?
  6. Wybór zwycięzcy rasy [IMG]http://i40.tinypic.com/2d0khfn.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/osbkma.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/fkvg5e.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2jfj2wx.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i40.tinypic.com/ejvqfn.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/qp30jb.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2dim7fm.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/eqcrqs.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i42.tinypic.com/2ppijuw.jpg[/IMG] teraz posrednia Meisi i Jula [IMG]http://i42.tinypic.com/2rwvzlv.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/jui89l.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/dny7px.jpg[/IMG]
  9. Stawka hawańczyków i oceny Psy klasa championów Visakoivun Yuppie Yente - ocena doskonała , Zwycięzca , ( przypuszczam ze CWC - nie jestem pewna ) Suki Klasa młodzieży Balbinka z Przemożnej Chętki - nie dojechała Nadin Białe Bursztynki - ocena doskonała , lokata 2 Visakoivun Infanta Finlandesa - ocena doskonała , zwycięztwo mlodziezy , BOB - gratulacje dla tej mlodej suczki Klasa posrednia Ayclodi z Przemoznej Chetki - nie dojechała Jula Białe Bursztynki - ocena doskonała , lokata druga Meisi Białe Bursztynki - ocena doskonała , lokata 1 , zwycięzca , CWC Klasa otwarta Off Handed Reply The noble minded - nie dojechała Fotorelacja Grzejemy się wzajemnie przed wejsciem na ring [IMG]http://i44.tinypic.com/161c2dz.jpg[/IMG] champion Visakoivun Yuppie Yente - piesek [IMG]http://i41.tinypic.com/28he846.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/125tjqa.jpg[/IMG] mlodzież Nadin Biale Bursztynki [IMG]http://i39.tinypic.com/nxjgat.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/mimpc.jpg[/IMG] mlodziez Visakoivun Infanta Finlndesa [IMG]http://i39.tinypic.com/vq3byf.jpg[/IMG]
  10. Monaco - tylko go zjeść
  11. serdecznie gratuluję . My się chyba nie spotkamy , niestety .
  12. trzymaj , trzymaj , idziemy sie przygotowywac , pa . Wieczorkiem jutro sie odezwe ale juz na galerii Meisi
  13. brak wiadomosci to dobra wiadomość , gdyby cos bylo nie tak pewnie by dzwonili
  14. Nikhita ma dopiero 9 tygodni - co bedzie dalej ? Wyscigi hartów ?
  15. Broimy [URL="http://img404.imageshack.us/i/img4252s.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6158/img4252s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img155.imageshack.us/i/img4253m.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4460/img4253m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img337.imageshack.us/i/img4242.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3549/img4242.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/img4246p.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5088/img4246p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img522.imageshack.us/i/img4256.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/388/img4256.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] ciągle wesoły i ciagle głodny Nabi - pasibrzuch [URL]http://www.youtube.com/watch?v=FRkmtS6qR-g[/URL]
  16. domowe fotki stadka - Nabarunek 9 tygodni [URL=http://img526.imageshack.us/i/img4227f.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7199/img4227f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/img4230v.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8199/img4230v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img522.imageshack.us/i/img4238g.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9598/img4238g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/i/img4240x.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1033/img4240x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/img4248.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/460/img4248.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Nikhita - szalona tybetka - królowa moskiewskich parkow [URL]http://www.youtube.com/watch?v=U-Qv94ajuQw[/URL] fotka pozegnalna - ostatnie przytulanki przed podróżą [URL=http://img684.imageshack.us/i/img4018jh.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/176/img4018jh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Dziadziuś bomba ! Maluszki tez śliczne , ale myslalam że pudelki maja liczniejsze mioty . Dostałam filmik z Rosji - moja maleńka Nikhita - szaleje [url]http://www.youtube.com/watch?v=U-Qv94ajuQw[/url]
  19. Tak dokładnie chodzi o to aby wlos nie wypadal samoistnie tzn zebyśmy go nie znajdowali na podlodze . Tybety maja podszerstek , niektore wiecej , niektore mniej ale żadne nie linieja ,jedynie przy czesaniu mamy kłeby klakow na szczotce jezeli pdszerstka jest wiecej .
  20. Z całą stanowczoscia stwierdzam ze tybety nie linieja - nigdy , przez cały rok !
  21. Jeden temat myślę ze juz zakonczyłam , wiec teraz zostaje tylko rodzinka szukajaca kudłatego , nieliniejącego , niewielkiego , lubiacego dzieci i spacerki . Dzisiaj rozmawiałam z koleżanka ( jej rodzina szuka psiaka ) i ona na razie wyklucza pekińczyka . Mam zasadnicze pytanie dotyczace Miki i Brysia , osoby opiekujace sie nimi moga mi odpowiedziec czy pieski sa liniejace czy to dlugowlose w tej chwili podciete ?
  22. Wiecie wstyd się przyznać :oops:- pokreciłam strasznie ale generalnie nie ma to znaczenia dla potencjalnego pieska - pokićkały mi sie 2 rodziny - ta która szuka kudłacza nie ma komunii hihi :lol:. Wyobraźcie sobie jak bardzo zdziwila sie moja kolezanka kiedy ja pełna troski mówilam ze bede bardzo starała sie załatwić psiaka do komunii siostrzenicy:crazyeye: . Po prostu za dużo na glowie :tard:. Pozostałe fakty sa bez zmian :lol:
  23. Tak tylko pytam bo a nóż a widelec ;)
×
×
  • Create New...