-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Słuchajcie kobietki , byłam wczoraj na wystawie w Poznaniu i rozmawialam z kolezanka z Warszawy o Florku . Czy wy brałyscie pod uwagę fakt że psiak może pochodzć własnie z Warszawy ? Tatuaź na A . Tam urodziło sie spokojnie ponad 50 tybetow a numery około 40 mogą nalezec do Pani u której zdazały się czarne maluszki . I tutaj pytanie do Lunadino - Agnieszko mogłabyś sprawdzić kiedy p.Renata kryła u ciebie ? w grę moze wchodzić miot po Akim albo po Mikim i jakie wtedy urodziły się szczenieta .Czarusia jest niewielka suczka , Florek tez wyglada na dość drobnego to mógłby być jej syn . W nieczytelnym tatuażu A mogłoby wygladać jak X i dlatego przyszła mi na myśl Warszawa .Wyślę raraz zapytanie do Joli takze .
-
Włos odrasta dośc szybko , najważniejsze żeby teraz rany sie wygoiły a potem po prostu trzeba o niego dbać i czesać . To piekny psiak . Trzymam za niego kciuki . Wkrótce maja urodzić sie u mnie szczenięta i to też jest szansa dla Florka bo niektóre osoby dzwoniac w sprawie szczeniet prosza o psy tańsze , z wadami czy bez metryki ( o świeta naiwnosci ! ) wtedy zawsze podsyłam takiego psiaka w typieTT którego mam aktualnie na tapecie . Moze ktoś sie zainteresuje . Prosiłabym tylko o podanie tel do osoby która w tej chwili psiaczkiem sie zajmuje - te na pierwszej stronie aktualne ?. Będzie mi łatwiej kierować zanteresowanych . Acha i jszcze jedno Florek jest z jajeczkami czy bez ?
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='LeCoyotte']Skąd czerpiesz wzory? Już gdzieś widziałem tego psa;)[/QUOTE] przejrzałam właśnie twoją galerię - już wiem skąd to pytanie . Nie jest to psiak którego malowałeś ale fakt bardzo podobny . Przy okazji jestem oczarowana twoimi pracami . Chciałabym kiedyś w przyszłosci móc poszczycić się chociaż jedną taka jak twoja . -
Jakie śliczne niuśki !
-
ja też sie witam - jestem fanką więc mogę hi hi
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
hi hi no mówiłam ze mam tego sporo skoro to rok 08 czy 09 a nadal regularnie kupuję psie gazety to wyobraźcie sobie ile tego było . Było bo w tej chwili sporą część wydałam znajomej . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
O matko zastrzeliłeś mnie :-o . Nie pamiętam . Mam tego setki . Od lat zbieram psie gazety , psie kalendarze , mam tysiace fotek z wystaw . Musialabym teraz to wszystko przejrzeć i zobaczyć skad mam tego psiaka . Czesto bywa tak ze robię jednego psiaka z kilku , głowa od jednego , ogonek od drugiego , wtedy mi się lepiej komponuje . Niektórym otwieram pychole i pokazuje język , odsłaniam oczy - no generalnie różnie to bywa . Jeżeli rozpoznałeś tego pieska to znaczy ze nie jest żle :lol: i coś tam mi jednak wychodzi . Ale mam prośbę , jeżeli znasz psiaka i jego wlascicieli daj mi na priv namiary na nich , ja chyba nie jestem w stanie odtworzyć skad mam wzór bo ze szkicu nic nie wywnioskuję . -
Widzę ze kilka ciąż dokladnie na tym samym etapie - oj ale będzie się działo !
-
tak Polka , o widzisz szkoda ze sie nie zorientowałyscie . A jeszcze coś Was łaczy hi hi . Obydwie zamówiłyscie u mnie koszulki :)Ale byłby numer gdybyscie sie tam spotkały obydwie ubrane podobnie tak daleko od kraju . Wtedy na bank byscie porozmawiały hi hi
-
Moja kolezanka tez tam była z terierką tybetańska - moze sie spotkałyscie ? zdobyła wszystko co możliwe - zreszta ma piekna sunię wiec sie nalezalo .Moze przy tak małej ilosci ludzi gdzieś na siebie wpadłyscie .
-
O rany ! Gratulacje , ogromne , ogromniaste ! Na takiej wystawie jeszcze ni3 byłam hi hi bardzo musiało być kameralnie .
-
A ja nieśmiało sie przypominam . Chciałabym czegoś dowiedzieć się na temat mojej suni , jak jej poszło ? Na wystawie był ktoś kto robił fotki ?
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Pytałeś czym malowane - farby akrylowe -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
to jest na szybko ? No to ja wymiękam hi hi . a to moje dzieło poprawione i oprawione . Poprawilam łapy , pierś , oczy i troche czubek głowy . Chyba wyszło lepiej jak było . Tak myśle . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p1080126q.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5107/p1080126q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Moj pierwszy malowany na plótnie portret psa . Krok po kroku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/p1080109ky.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9899/p1080109ky.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/p1080110z.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9431/p1080110z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/p1080112i.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2913/p1080112i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/p1080113te.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4452/p1080113te.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/p1080117y.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7028/p1080117y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] obraz malowany w zasadzie z 2 zdjec z jednego glowa z drugieło łapy . I utaj mam pytanie czy łapy zostawić tak jak jest czy moze je czesciowo zamalować tłem i zotawić takie niedokończone jakby . co myslicie ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dandy004640.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5382/dandy004640.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/pulpittq.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7864/pulpittq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Widzę że moje maleństwo było też na wystawie . Jak poszło Porannej Pokusie i jak sie prezentowała . Ma ktoś może foteczki ?
-
ta torebka szuka dobrego domu ;) wymiary 25 /33 głębokosc 8 cm . Firma H&M , w srodku kieszonka na komórke i na portfel ( na zamku ) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/p1080079f.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8808/p1080079f.jpg[/IMG][/URL] jutro zamawiam koszulki , uzbieralo sie 10 sztuk
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
jak chcesz to przeprasuj na lewej strone albo pod sciereczka . Generalnie farba akrylowa sie nie spiera . -
Coś pięknego ! Jeszcze raz gratuluje !