-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
pierwsze na A a drugie obojetne na jaka literkę ? coś jak Apetyczna Zuzanna ?
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
kotek śliczny :) jak zaczynasz to super ci idzie . -
He he no tak rozum idzie w odstawkę jak sie takie cuda rodzą , a jeszcze jak sie na nie długo czekało to już w ogóle masakra .
-
hi hi zapraszam serdecznie .
-
wreszcie mogłam się wyżyć .Juz mam pomysł na następna - zupełnie w innym stylu ale równiez będzie kolorowa . Musze tylko zrealizować to co zamówione i szaleję dalej :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
o przepraszam zegar dogo pokazuje przy moim poscie przed 1 w nocy , potem było tylko kilka poprawek wiec mozna uznać że na fotce tutaj zamieszczonej juz była gotowa -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
czym to oko malowane ? zapowiada sie super . Ja nad koszulka troche posiedzialam szkic zaczęłam coś koło 18 a skończyłam koło 2 w nocy . Z mała przerwa na spacer z psami -
Beatko jedna koszulka juz gotowa , druga na tapecie . Przepraszam ze tak dlugo to trwalo , musze realizowac po kolei . Podaj mi prosze adres na pv A to troszke zwariowana koszulka - jak sie podoba ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1080456n.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6864/p1080456n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
A dziękuję bardzo .Pudełeczko było dla małej dziewczynki i mialo być wesołe - koniecznie chciala hawańczyka chociaż w domu maja tybetkę hi hi - zakochała sie w mojej Meisi a raczej w jej białych szczenieczkach w zeszłym roku . Teraz kończę resztę zamówień i jestem wolna jeżeli chodzi o koszulki . Ostatnie moje dzieło dosc abstrakcyjne jest ale i w tym kierunku chce iść . Arabela zamiast maskotki będzie miała kwiaty przed sobą , tak to widzę .
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/2zs0etv.jpg[/IMG] Monia mogę tę fotkę wykorzystać jako wzór na koszulki ?
-
piękne fotki - jesień jest rewelacyjnym tłem dla ślicznego psa :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja jestem zbyt niecierpliwa zeby tak dłubac te wloski jak wy - jestem pełna podziwu dla waszej pracy . Ja dzisiaj machnelam sobie szalonego tybeta na bluzeczce [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p1080456gg.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/508/p1080456gg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
No dobra to i my sie przyznajemy do odmiennego stanu i przyłaczamy do oczekujacych na maleństwa .
-
Oficjalne gratulacje z powodu powiększenia Mrowiska - Mróweczko byliście z Mrówkiem bardzo dzielni !
-
Imię dla rodzynka ANCYMONEK
-
[quote name='PANGEA']ciesze sie, ze sie Wam podobaja. Dziekuje. dzieci basecie na "R" dziewczynka bedzie ROSALINE na pamiatke dozycy o tym samym imieniu :)) [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/294497_2345155982118_1046552319_32643920_999325204_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/294497_2345156062120_1046552319_32643921_1273783525_n.jpg[/IMG] A chlopcy nie wiem, nie mam pomyslu. Zawsze dawalam jakos tak z francuska ;)) Moze [I]Robespierre ?? skoro byla Maria Antonina, a mamusia to Pompadour :)) Narazie padly takei propozycje: [/I]ROSALINE Pangea RANDEZ-VOUS Pangea ROBESPIERRE Pangea RICHELIEU Pangea brakuje jeszcze jednego[/QUOTE] O jakie ładne imiona - u mnie też będzie na R
-
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
rodzice replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215890-Jest-DS-dla-kud%C5%82atego-psa-suki-wygl%C4%85dem-przypominaj%C4%85cego-teriera-tybeta%C5%84skiego"]http://www.dogomania.pl/threads/215890-Jest-DS-dla-kud%C5%82atego-psa-suki-wygl%C4%85dem-przypominaj%C4%85cego-teriera-tybeta%C5%84skiego[/URL] czytałyscie ?