Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Czy szczenięta z tych hodowli są rejestrowane i maja metryczki ?
  2. jak córka wróci ze szkoły to może uda nam sie wstawić foteczke która dostałam bo ja z telefonu nie umiem . Ale rozwijajac temat , musi być cos takiego dopuszczone rzez FCI bo na wlasne oczy widziałam ocenę na ringu i nie były to hawańczyki ani lwie pieski bo te bym poznala .Kurcze ja wyrzucam katalogi z wystaw po jakims czasie ale może gdzies jeszcze znajde info co to było .
  3. wpisałam bolończyk , weszłam na grafikę i wskoczylo mi kilka takich jak ten ktorego dostałam w mms-ie wzorca nie sprawdzałam . A co w takim razie moze być kolorowego nie bedac hawańczykiem ?Na wystawie w Glogowie widziałam wlasnie takie kolorowe ale czy to były bolończyki ? Moze pan sie pomylił mowisc mi rasę .
  4. sprawdziłam - bywają kolorowe
  5. Sprawa wyjaśniona - dzwoniłam przed chwila do pana który odnalazł pieska - mały wlasnie pojechał do swojego domu i jak sie okazalo był bolończykiem :roll: Zarządzam koniec akcji :multi:
  6. W Poznaniu sa zarejestrowane 2 albo 3 hawańczyki . zgłoszony był 1 miot - mój , wszystkie białe . To nie moze być psiak z Poznania . widocznie tatuaż jest niecałkiem widoczny i to N moze być np kawałkiem z W albo jeszcze innej litery . My teraz mamy podobny problem z odnalezionym tybetem . Psiak ma widoczny tatuaż , wszyscy widza wyraźnie X tylko ze w tym oddziale nigdy nie było tybetów . No i dlatego miedzy innymi powinniśmy psy czipować .
  7. Miałam dzisiaj telefon w sprawie znalezionego hawańczyka . Piesek ( samczyk ) wystraszony przybłąkał sie do rodziny mieszkajacej pod Warszawą . Ma tatuaz w uchu . Pan dopatrzył się N 130 . N to Poznań , niestety moje były jedynymi maluchami zgloszonymi do tatuowania wiec nie ma mowy o tak wysokim numerze . Niemniej jednak zaraz sprawdziłam czy czasami Shiro nie zginął bo odnaleziony piesek był 4 km od Milanówka . Proszę was o pomoc , w którym oddziale moze być taka liczba szczeniat ? Piesek jest beżowo- popielaty . Pan przeslał mi mmsa na którym widać łepek - jest jasno popielaty . Piesek bardzo garnie sie do dzieci wiec pewnie wychowywał sie z nimi . Podalam Panu adres dogomanii , moze sam tutaj cos napisze .
  8. Grażynko a wet który robił operacje potwierdził może przypuszczenia co do wieku Florka ?
  9. Florek trzymam kciuki za udany zabieg . Skad ty jesteś chłopcze ?
  10. zaczynam właśnie szyć bandamki na bazarek dla Florka , jak uszyję to zrobie napisy i pójdzie następny bazarek . Mam też kilka nowych rzeczy np kartki na różne okazje z Kukardki , kartki swiąteczne własnej roboty , może ktoś sie skusi . Kilka torebek itp
  11. [quote name='Nikaragua']na bazarku dla Florka pustki.... widocznie ciocie nie mają chłopców w odpowiednim wieku w domu, albo fanty mało atrakcyjne (ale już 'wybazarkowana jestem' i nie mam lepszych fantów)[/QUOTE] Mój synio już pod trzydziestkę podchodzi a jego synio ma dopiero pół roku - nijak sie nie wpasuję .
  12. następny biedak Florek - rasowy tybecik szuka domku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216055-Florek-jestem-w-Dt-szukam-pieniazkow-na-kastracje-i-Dt[/URL]
  13. Serdecznie gratuluję Jolu . Mialas nosa w wyborze Bunti - to piękna suka . Jest jeszcze mlodziutka tym bardziej należą sie gratulacje a tobie za rewelacyjne przygotowanie włosa . Powiedz Jolu jak prezentowały sie inne pieski i jak miały przygotowana szatę ? w Polsce niestety w tej chwili króluje włos prostowany w większosci ras długowłosych .ciekawi mnie jak to tam wyglądało .
  14. o matko ! To współczuję bardzo . Biedna Lunka . Meisi to podobno psiak obdazony wielką odpornością ( przy czyms takim w uchu ropa i krew powinny sie lac od dawna ) ale też niesamowitym pechem . Lunka okazuje sie drugim pechowcem . Przykro mi .
  15. :-(dzisiaj czyli poniedziałek byłam z Meisi u weta zamiast w poprzedni czwartek . Następna próba usuniecia tego czegos ( pani doktor w ksiązeczkę wpisała "czopa " )nie powiodla sie . Mam następny tydzień za zakraplane uszka tym razem nie antybiotykiem , i niestety przygoda kończy sie oddaniem Meisi do kliniki i zabiegiem na sali operacyjnej . Zabieg odbedzie sie w pełnej narkozie w następny wtorek . Coś co tam sie znalazło jest bardzo twarde i jest bardzo głęboko . Pani doktor stwierdziła ze jest to niemozliwe ze jednego psa juz 2 razy spotyka coś takiego i za kazdym razem ciało obce nie spowodowało stanu zapalnego . Pani doktor powiedziała ze powinnam jej golić wszystkie włosy na uchu po wewnetrznej stronie , na gładko żeby uniknąć w przyszłosci podobnych niespodzianek .Trzymajcie kciuki zeby Meisi nic się nie stało i zeby szczęśliwie sie z narkozy wybudziła .
  16. [quote name='giselle4']pozniej wstawie fotki z poranango spacerku Floro ma rozwolnienie:([/QUOTE] moze taka pora , moja akira dziesiaj w nocy co chwila mnie budziła - też ma rozwolnienie a karme ma te samą cały czas
  17. [quote name='giselle4']ciocie czy juz jest na Waszej stronie- hodowcow? i czy moze związek kynologiczny cos odpowiedzial?[/QUOTE] ja na swojej stronie juz dawno go chciałam umieścić , tyle ze moja strona szwankuje i wejść na nia nie mogę - tak mi robi złośliwa jedna zwłaszcza jak trzeba na niej dokonać jakiś zmian grrrrrrr
  18. Te psy mogłyby sie dogadac ale potrzebowałyby więcej czasu i doświadczonych opiekunów
  19. zrobie bazarek z bandamkami na Florka i mam coś jeszcze co sie na bazarek nadaje
  20. [quote name='Ada-Vebby'][quote name='rodzice'] [B]rodzice- [/B]Jeśli się mówi "a",trzeba umieć powiedzieć "b" Myślę,że każdy kto czytał ten post domyślił się, że zostałam oskarżona a tym samym sprawa trafiła do sądu. Powiem więcej, do dwóch sądów! [B]rodzice[/B], zatem jakie są postanowienia tych sądów? Myślę, że wypadałoby teraz w tym miejscu już coś napisać, poinformować...[/QUOTE] Ależ proszę cię uprzejmie . Do rozprawy nie doszło a wiec nie ma wyroku . Sprawę umorzono . Cóż droga Ado , nie masz sie co dziwić , że sprawę skierowałam na drogę prawną , każdej akcji towarzyszy reakcja , atakowi - obrona . Ty przegiełaś bardzo i sama do tego doprowadziłaś .Od kilku lat przymykałam oko na Twoje ataki , tym razem powiedziałam dość ! Jak teraz czujesz sie pewniejsza - zapraszam , możesz kontynuować tylko tym razem postaram sie udowodnić sądowi ze Ada- Vebby na dogomaniii i Adevebballen na innym forum to ty a Urszula o której piszesz to ja . Jednak są plusy z tego ze załozyłam sprawe - mieliśmy ładnych kilka miesięcy spokoju od ciebie :evil_lol: Niestety wróciłaś i obawiam sie ze jak zwykle postarasz sie ciągnąc swoje wywody w nieskończonśc :shake: obrażajac wszystkich wkoło . Dziewczyny jak zwykle proszę nie dajcie sie sprowokować do bezsensownej dyskusji .
  21. Ja jestem dobrej myśli . Mam dobre nowiny z jednego bazarku dla Florka mam nadzieje że uzbieralismy 55 zł a z drugiego 38 zł bardzo sie cieszę ! Moja znajoma miała też cos wpłacić poza bazarkami . Dobranoc Flo
  22. [quote name='sucha']To ja sobie pozwole wrzucić moje początki w kolejności chronologicznej ;) [URL]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217607_167610576626302_100001320831598_360076_3497025_n.jpg[/URL] [URL]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/225762_174115262642500_100001320831598_401914_4906516_n.jpg[/URL] [URL]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300200_234949679892391_100001320831598_614770_2001996604_n.jpg[/URL] drugi niestety jakoś sie spikselkował w oryginale jest duzo bardziej gładki ;) co myslicie ?[/QUOTE] też uwielbiam konie ! . drugi rewelacja , bardzo mi sie podoba
  23. lubię takie bazgroły - mnie sie podoba
×
×
  • Create New...