Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. No myślę :) Na Litwie jest zwyczaj wysyłania kartek z kondolencjami i wzory na takie kartki wlasnie robię - może mi się uda i coś wybiorą . Mój temat teraz to kalie , cmentarze itp :)
  2. Widzialam już takie ogłoszenia - nalezy je zgłaszać - szybko potem znikają
  3. zimno , zimno a nawet bardzo zimno - maluję kartki cmentarne :)
  4. teraz zgadnijcie co ja mam na tapecie - zakladam ze nie ma takiego kto zgadnie
  5. myśle ze wkrótce nowy bazarek , będzie grosik dla Florcia
  6. to chociaż fotkę ok maila masz na mojej stronie w kontakcie
  7. Możesz mi przeslać skan na maila ? Dodam coś jeszcze i będzie koszulka motocyklowa na lato - dziękuję .
  8. Napiszcie konkrety w ogłoszeniach , rasę , wagę że pies nie linieje , czyli teoretycznie bezpieczny dla alergikow , myśle ze takie ogłoszenia przyniosłyby większy skutek . Przede wszystkim rasa w tytule .
  9. [quote name='NightQueen']Boksera nie skończyłam, ale mam za to wilka ;) [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5220/89171307.jpg[/IMG] na szyi nie ma aż tak dużo bieli, to odbicie światła[/QUOTE] Boski jest mogę go wykorzystać na koszulkę ?
  10. [quote name='Mantis']Przeczytałam i się zirytowałam. Nie wiem czemu ludzi zakładają takie wątki... Założy, da nadzieję i znika. :shake: W ubiegły weekend ta szelma kudłata chciała mi zjeść tatusia :cool1: W wakacje był u dziadka i nawet był miły, a w domu zonk. A że mam remont i wiąże się to z brakiem drzwi... na noc przykułam gada do kaloryfera :diabloti: No i się wydało. Mantis maltretuje psa. Kto zabiera? ;)[/QUOTE] Mantis mamy pytanie o przystojniaka - jest do adopcji jeszcze ?
  11. Nie wiem ale zapytam . Na 100 % do adopcji jest Florek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216055-Florek-jestem-w-Dt-szukam-pieniazkow-na-kastracje-i-Dt"]http://www.dogomania.pl/threads/2160...kastracje-i-Dt[/URL]
  12. dzięki śliczne
  13. Matulu - cudownosci [url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/392000_289981034383721_100001154797840_816969_462329515_n.jpg[/url]
  14. kilka lat temu wlaśnie on mi tak powiedział i robił inseminacje przy progesteronie ok 7 . ale to było kiedyś tam i moze teraz doszli do wniosku ze lepszy jest wyższy .
  15. Cholipka następna z progesteronem powyzej 10 - strasznie jestem ciekawa co z tego wyniknie . Mnie lekarz wytlumaczył ze powyzej 10 to już po ptokach i ja zawsze kryje przy mniejszym ale o tym juz pisalam . Koniecznie daj znać !
  16. nareszcie mam dostęp do mojej strony dałam info o Florku [url]http://www.teriertybetanski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=4[/url]
  17. moja Fibi fajna fotka na obraz [url]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299184_2061822980929_1105335937_31839611_1037042682_n.jpg[/url]
  18. ja mam zlecenie na koszulkę z logo ZZTOP więc to raczej nie psi temat :) i obraz z tancerką na ukończenie szkoły baletowej z córką mojej koleżanki . Hmmm już sie boje co z tego wyniknie . W styczniu zaczynam .
  19. to bardzo cenne informacje - przydadzą sie bardzo i mnie . Dziękuje .
  20. i przystojniejszymi :) . Ja się w sumie lasce nie dziwię :)
  21. Mieszkam w okolicach Poznania po tej stronie co Kaźmierz , mogę ten domek sprawdzić ale po swiętach .
  22. Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$
  23. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/kartka3.jpg/][img]http://img534.imageshack.us/img534/7199/kartka3.jpg[/img][/URL] Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$
  24. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/kartka3.jpg/][img]http://img534.imageshack.us/img534/7199/kartka3.jpg[/img][/URL] Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$
  25. rodzice

    Meisi

    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/kartka3.jpg/][img]http://img534.imageshack.us/img534/7199/kartka3.jpg[/img][/URL] Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$
×
×
  • Create New...