-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja moje kudłate -
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
rodzice replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
o dzięki , jakoś Florek nie ma szczęscia . -
pierwsza fotka dobra , a masz takie drapieżne z kłami na wierzchu ?
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
mówicie dla mnie niezrozumiałym językiem hi hi . Pamietacie ze malowałam te moje cmentarne projekty ? 2 się załapały i niedługo idą do druku . Jestem niezmiernie ciekawa jaki bedzie efekt końcowy .Na razie projekt jest dostosowywany do potrzeb zleceniodawcy -
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
rodzice replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Afro bezpieczny ma kochający domek a my teraz szukamy domku dla rasowca teriera tybetańskiego , bardzo podobny do Afro . Jeżeli mozecie to miejcie go na uwadze . a to bazarek dla niego [url]http://www.dogomania.pl/threads/221006-Na-18-k%C4%99-na-komuni%C4%99-%C5%9Bliczny-talerzyk-serwetki-kartki-z-kukartki-do-20.01-.?p=18386449#post18386449[/url] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Cmentarzy już nie maluje , bo 2 dni siedzialam w krzyżach a trzeciego dnia umarł mąz mojej bliskiej koleżanki z kółka ( 49 lat ) i definitywnie odechciało mi sie tego tematu . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='sucha']Fajny kotek, jak na bazgroly calkiem nieźle :) a ja dzis mam zaczętego kolege Sebastiana twarz nawet troche kolege przypomina ale przeraza mnie perspektywa pokolorowania czarnej kurtki, jakos nie lubie duzych czarnych objektow do rysowania.... [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7359/sebamale.jpg[/IMG][/QUOTE] no ja jestem na podobnym etapie , tez twarz ale przeraża mnie pomalowanie tego farbami bo to ma być obraz .Malujemy teraz na kółku kopie dzieł wielkich malarzy .Mój obraz przedstawiać ma mężczyzne z książka w ręku - większość obrazu - głęboka czerń . Wstyd sie przyznać ale nie spojrzałam nawet co za dzielo kopiuję . W środe mam zajęcia postaram sie wziąć aparat i zrobić fotki szkicu -
Słuchajcie , nie zakładajcie z góry , że Florek musi być jedynym psem w domu . Są przecież psiaki z którymi się zgadza np małe uległe suczki nieprawdaż ? W ten sposób zawężamy pulę potencjalnych domków . Wiemy ze nie lubi samców i dużych psów ( prawdopodobnie się ich boi stad niechęć ) jednak nawet w DT potrafił się zaprzyjaźnić z obcym dla siebie pieskiem ( czyt. sunią ) .
-
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
rodzice replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
torcia a moze Florek w takim układzie ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
doszło - ślicznie dziękuję -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Dla mnie rzęsy jakieś dziwne -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
dzięki czekam -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
no i gdzie ten mój obiecany wilk ? -
hmmm a dla mnie nie dośc ze daleko , drogo to jeszcze chce sobie z tego krycia zostawić maluszka więc chcialabym mieć z czego wybierać
-
Wiecie dla mnie to bardzo istotne informacje , bo w przyszłym roku czeka mnie drogie krycie zagraniczne , dobrze byłoby zebym trafiła w ten najlepszy moment , zwłaszcza ze suka niestety nie pokazuje kiedy ma chęc :)
-
[quote name='giselle4'][quote name='mshume']Florek jest cudny :) Co do tatuażu, to po 25 str wątku nie znalazłam rozwiązania zagadki. Czy brałyscie pod uwagę,że może to być psiak z Czech, mój czech ma 4 cyfrowy tatuaż zrobiony niebieskim tuszem i takie właśnie duże cyfry. Druga opcja, czupieskiem?[/ [B]on może nie jest lwim[/B] QUOTE] co to znaczy bo ja ciemna masa[/QUOTE] Lwie pieski sa mniejsze . Nikt o tym nie pisał , ale jest prawdopodobieństwo ze Floro pochodzi z hodowli " z Leśnych Ostępów " ( ja tego osobiscie nie sprawdzałam ale próbowałam sie z hodowlą skontaktować ) . Miałby około 9- 10 lat co jest prawdopodobne , patrzac na moją 9 letnia tybetkę która jest psem radosnym , pełnym wigoru - zęby nieskazitelne . Niestety nie mogę odnaleźć kontaktu z hodowla - włascicielka z tego co słyszałam mieszka od dawna za granicą . Wszystkie te wiadomosci chcę potwierdzić po niedzieli dzwoniac do Zarządu Głownego ZK .
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
jak coś sensownego wyjdzie to czemu nie ? -
06.01.2012 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/p10903651.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2813/p10903651.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/p10903531.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9201/p10903531.jpg[/IMG][/URL] nasza styczniowa różyczka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p10903731.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5935/p10903731.jpg[/IMG][/URL]