-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
To też niewiele . Ja mam mlodą suczkę a w rasach dlugowlosych jesli jest porownanie przeważnie wygrywa pies o " dorosłym " już wlosie .
-
Kiedy nowi wlaściciele przesylaja fotki i wiadomo ,ze psiak ma dobrze to serce rosnie z radosci . wiem po sobie . Mój mały synuś wczoraj opuscił mamę a dzisiaj już dostalam adres na jego stronę internetową . Mogę zobaczyć gdzie mieszka i jak sie miewa - dziękuję rodzince Akisa . adres strony [SIZE=2] [/SIZE][URL="http://www.idzik.pl/~kd/akis/akis.html"][U][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.idzik.pl/~kd/akis/akis.html[/U][/COLOR][/SIZE][/URL] Dzisiaj rano ( Lunadino - tez z goraczką ) pojechałam na walne zgromadzenie naszego oddzialu zwiazku kynologicznego . Oglądalismy film ze swiatówki , omawialiśmy te wystawę itd. Ogromną niespodziankę zrobił nam zarząd ufundowawszy piękne puchary dla zwycięzców .Doceniono tez hodowców których psy wygrały - to przecież oni starali się odpowiednim kryciem uzyskać jak najlepsze potomstwo . Było nam bardzo milo ,ze nasz oddział nas docenił i tak uhonorował . [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/2640/pucharlk5.jpg[/IMG]
-
A my jesteśmy same w sukach . Huraaaaaaaaa
-
Będzie ktoś na ozdóbkach ? Moze jakieś foteczki terierów tybetańskich ? Byłoby mi bardzo milo zobaczyć co tam w swiecie się wystawia .
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Też myślę ,że Hercia bedzie przepiekna jak dorosnie . W tej chwili już widac ,że ma doskonale proporcje a kolor moze być jej atutem . Moje 2 brzdace już opuscily gniazdo rodzinne , pozostała dwójka w następnym tygodniu . Teraz pozostaje mi tylko czekać na wiesci o nich z ich nowych domów. -
Tak , to niestety przykra prawda . Bez bólu sie nie obedzie - to jest poważny zabieg . Można tylko starać się zapewnić suce wygodę i jak nalepszą opiekę .
-
[quote name='abigeil']Do wniosku o przydomek hodowlany wpisujesz 5 propozycji. Na pierwszym miejscu wpisz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Ja też jeszcze nie mam przydomka, a już w niedzielę (25.02.07) jadę do Wrocka po Herę.:loveu: Na przydomek poczekasz jakieś 4-5miesięcy.:roll: :mad: Dobrze, że tak szybko się za to zabrałaś.;)[/quote] Ja mialam wymyslone tylko 4 nazwy - takie bardzo madre i dostojne . W związku okazalo sie ,że jest jeszcze jedna rubryczka więc dopisalam akacjową doline bo mieszkam na ulicy Akacjowej w miejscu najniżej polozonym . Wybrano wlasnie tę ostatnią .
-
[quote name='mysza30']Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany). Prosze o pomoc w znalezieniu ciekawej nazwy pasującej do TT lub mijscowości Łąkie (do okoła są lasy i jeziora), TT: Ajra i Axel Z góry dziękuje za pomoc!:???: :???: :???: :painting: :Dog_run: :modla: :confused: Pilne?!?!?!?!!?[/quote] Kudłacze z Łąkieskiego lasu Łąkieskie Tybetańczyki Z Łąkieskiego lasu Łąkieski Kudłacz Tybetańska Pięknośc Mądrośc Tybetu Z Przylesia Tybetańska Sfora Z Gangu Tybetańskich Mądrali :lol: :lol: :lol:
-
Ja wysterylizuję moją posokówkę po ostatnim porodzie . Niech ma spokojną emeryturę . Ona w czasie cieczki przez miesiac dostaje prawdziwego amoku , lata z kurwikami w oczach i kryje pozostałe suki , nawet maloletnie . Po co ma się meczyć , a ja z nazeczonymi pod furtką . Ja jestem za sterylizacją . Suka jest w doskonałej kondycji wiec myślę ,że wiek nie bedzie stał na przeszkodzie . Uwazam ,ze suki niehodowlane powinny być wysterylizowane . Moja mama sterylizuje każdego kota którego ma .
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Nasza nie- czarna Hera szuka domu . [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7594/img3212mru1.jpg[/IMG] A co się kryje pod spodem ? [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/8633/img3211mmp5.jpg[/IMG] Nastepny pies kameleon . To fascynujące mieć co sezon innego psa . -
Dostałam dzisiaj mam 48 nr zgloszenia .
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Abigeil - dziś wieczorem bedę miała odpowiedź od osoby która ją zamówiła bo dla niej byla to tez ogromna niespodzianka . Ona nastawiła sie na sunię czarno białą . Więc nie mówię nie , ale jak znam życie mała pójdzie tam gdzie miała pójśc . Ale kto wie ? Chyba ,ze jest gdzies teraz do sprzedaży sunia czarno biała i po prostu polecę inną . Jak wyglada sytuacja w Czechach ? -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Moi drodzy - ogromna niespodzianka - ta sunia takze bedzie sobolowa . [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7430/img2801mbh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4271/img2936myy2.jpg[/IMG] Nic tego nie zapowiadalo , odkrylismy to wczoraj . -
Bursztynki masz zablokowane fotki na swojej stronce a ja z corką powoli zaczynamy zastanawiac sie nad jeszcze jednym kudlatym domownikiem , ale mniejszym od teriera . Przygladamy się kilku rasom . Jeśli ktoś mialby fotki kolorowych hawanczyków to bardzo byloby nam milo je pooglądać .
-
Ja cały czas polecam okolice Woli . My tam jesteśmy w sobotę i niedzielę od 12 . Mam psy które uwielbiają zabawę . Jesli ktoś jest chętny prosze o kontakt .
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Wprawdzie Hana za bardzo nie mogla sobie pobrykać na sniegu bo cieczka , ale pomimo wszystko po spacerku chętnie odpoczęla z rodzinka . [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3077/img3054mmnd0.jpg[/IMG] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
zimowe fotki [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7479/m1on7.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6199/img3061m2ue6.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/91/img3067m3bi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2162/img3077m4dp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4458/m2fx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9063/m3mw8.jpg[/IMG] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Ja też . Moje wczoraj miały przegląd hodowlany i podczas tatuowania sunia ( krówka ) nasikała mi do kieszeni . Zrobila to tak precyzyjnie ,ze niewiele polecialo na spodnie ,większość znalazla się w kieszeni bluzy . -
Mieliśmy bardzo dominującego rottweilera , był szkolony od pierwszego dnia kiedy znalał sie u nas . Kupiliśmy go po przeczytaniu chyba wszystkiego na temat tej rasy . To był świadomy wybór . Wszystko było ok do momentu kiedy pies osiągnął wiek 3 lat . Zacząl dziwnie się zachowywać , warczał na córkę ( najmłodza w rodzinie ) tylko wtedy kiedy nas nie bylo w pobliżu , nie pozwalał jej zejść z łóżka . Zadzialaliśmy , ale to nie pomoglo - doszlo do ostrzegawczego ugryzienia . Robiliśmy wszystko ,zeby pies i dziecko mogli zyć pod jednym dachem . Niestety pomimo tresury pies zaatakował po pół roku drugi raz . Obyło sie bez rozlewu krwi ale zrobilo sie groźnie . Wszyscy mowili - uśpij ! My zaś uparliśmy sie , ze pies ma żyć . Poszukalismy mu nowego domu bez malych dzieci . Zaznaczę ,że pozostali domownicy mieli absolutną wladzę nad psem a pies był posłuszny i znał swoje miejsce w stadzie . Nie pozwolił jednak na to ,żeby mala dziewczynka była wyżej w hierarchi niż on . Nowi właściciele wiedzieli ,ze pies nie może mieć stycznosci z malymi dziećmi . W tej rodzinie sa sami dorośli . Mialam wiele telefonów dotyczacych naszego psa . Wielu ludzi chcialo psa bardzo agresywnego do pilnowania posesji czy firmy . Wszystkim odmówiliśmy . Tam gdzie poszedł nasz Maks miał kochającą rodzinę i spędził następne lata swego życia szczęśliwie a jego nowi wlaściciele nie mogli nadziwić się jego łagodnosci i dobrych manier . Długo utrzymywaliśmy kontakt i wiem że zrobiliśmy najlepiej jak można bylo .
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
To maleństwo prawie zamówione ale jeszcze nie potwierdzone . Jezeli nowa rodzina potwierdzi to maleńka Pańdzie bedzie czesto latala do Stanów - no ale jak już pisalam póki nie potwierdzone to jeszcze na sprzedaż . Pozdrawiam nowych forumowiczów . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Terier tybetański nie ma terierkowatego charakterku , bo terierem jest tylko z nazwy . Terier tybetański to typowy pies stróżująco - pasterski . Już dawno powinien nazywać sie owczarkiem tybetańskim . Ktoś kto raz pozna tę rasę bywa jej wierny do końca zycia . -
Kiedyś czytalam co takie zwierze przeżywa podczas lotu w luku bagażowym . Nikt przecież nie jest w stanie wytlumaczyć psu ,ze to kilka godzin rozłaki a te straszne odglosy i brak kontaktu z czlowiekiem , ruszanie klatką , minie . Podczas dalszych lotów nie ma możliwosci wyprowadzenia psa na siusiu .
-
Witajcie . Wasze pieski bardzo mi sie podobają , są równie rzadkie jak teriery tybetańskie , które hoduję . Ostatnio córka pokazala mi na MTV , program pt. nowożeńcy . Nie wiem czy ktoś z Was oglądał , tam jest mloda para która ma w domu 2 przesliczne psiaki . Jeden jest bialy , drugi zloty . Bardzo mi sie spodobały i próbowalyśmy okreslić co to za rasa . Wydaje mi się ,ze to mogą być wlasnie hawańczyki , ale pewna nie jestem . Jeśli ktoś widział ten program i rozpoznał rase to prosze o podpowiedź. Pozdrawiam
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Rozrabiają i są przy tym przeurocze . Uwielbiają swieżą zmianę gazet - oj jak wtedy mozna porwać na strzępy jakiś ładny obrazek , albo ciekawy artykuł . A nie wiecie jak fajnie jest powrzucać do świezej wody kawaleczki tychże gazet . Całe towarzystwo bylo już na dworku , ale szybko weszły do budy wiec fotek niet . Maluchy przyzwyczajaja sie już powoli do róznych pokarmów i z całą stanowczością muszę stwierdzić ,że najbardziej smakuje im cielęcinka z puszki . Wcinają bardzo dużo , popijają mleczkiem mamusi i wydalają więcej niż zjadają - tak więc pracy jest dośc . Cezus80 milo cie powitać , napisz coś o sobie . Milo bedzie poznać nowego dogomaniaka .